Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
136 n
 
7 жовтня голова райдержадміністрації Максим Приймачук провів чергове засідання районної групи моніторингу виконання вимог рішень регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації щодо запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV.

В ході засідання керівники відповідних служб прозвітували про проведену роботу щодо дотримання громадянами карантинних обмежень за минулий тиждень.

Як зазначив завідувач Старовижівського районного лабораторного відділення  Михайло Дяченко, на сьогодні в районі  139  випадків лабораторно-підтвердженого захворювання на COVID-19. На даний час 11 активно хворих на COVID-19, з них  3 госпіталізовані (КНП «Ратнівська центральна районна лікарня»), 8 - лікуються амбулаторно під наглядом сімейних лікарів. Серед хворих – вчитель ЗОШ І-ІІІст. с. Мизове, відтак з 5 жовтня школа на дистанційному навчанні.

За словами начальника районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Володимира Черемушка, працівники управління постійно проводять моніторингові рейди щодо дотримання закладами торгівлі, громадського харчування, освіти  протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Загалом за поточний тиждень проведено 6 комісійних моніторингових перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у період карантину на території району. Серед перевірених суб’єктів господарювання : 2 – заклади загальної середньої освіти (с. Стара Гута, с. Сукачі), 1 – заклад дошкільної освіти (с. Стара Гута) та 3 - заклади торгівлі (с. Стара Гута). За результатами перевірок керівникам ЗЗСО надавались рекомендації щодо усунення виявлених недоліків (недостатня кількість дезінфекційних засобів та рідкого мила, відсутність угод на вивіз твердих побутових відходів).

Підсумовуючи засідання очільник району наголосив на необхідності активізації  протиепідемічних заходів  на всіх рівнях, оскільки ігнорування загрозою COVID-19 призводить до збільшення кількості захворюваності.   

Також закликав жителів району бути свідомими і не нехтувати засобами індивідуального захисту. Всім,  хто перебуває на самоізоляції, дотримуватись умов і не наражати на небезпеку інших.

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт