Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
13.11 n
 
 
13 жовтня, напередодні Дня захисника України, з ініціативи райдержадміністрації відбулася зустріч з родинами загиблих учасників АТО та представниками ГО «Старовижівська районна ветеранська спілка учасників АТО».

Слід зазначити, що розпочалася зустріч з відвідування присутніми Старовижівського краєзнавчого музею, в якому з нагоди свята діє фотодокументальна виставка-реквієм «Герої не вмирають».

Директор музею Наталія Кудацька поіменно згадала загиблих земляків – Богдана Тарасюка, Сергія Бугайчука, Олександра Артемука, Тишика Юрія, Володимира Максимука, а також учасників АТО, які пішли із життя, повернувшись із бойових дій, - Петра Демкова, Сергія Троцюка, Миколи Созоніка та висловила сподівання, що цей список не продовжуватиметься. Їх пам’ять вшанували хвилиною мовчання.

Після цього учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку «Борцям за волю і незалежність України».

Продовжилась зустріч у залі засідань районної ради, куди запросили керівників структурних підрозділів РДА та територіальних органів міністерств, до компетенції яких належить вирішення нагальних питань соціального захисту і реабілітації сімей, члени яких загинули під час проведення АТО/ООС.

Відтак, у формі діалогу, обговорювалися питання соціального захисту та медичного обслуговування родин полеглих на Сході, забезпечення їх санаторно-курортним лікуванням, отримання земельних ділянок, пільговий проїзд вищезгаданої категорії громадян.

Батьки загиблих старовижівчан звернулися до присутніх представників органів виконавчої влади та озвучили питання, які їх найбільше хвилюють.

Відповідно до усіх порушених питань обговорені можливі шляхи їх вирішення та прийняті відповідні рішення.

Голова райдержадміністрації Максим Приймачук рекомендував членам родин загиблих учасників АТО/ООС і надалі у разі виникнення будь-яких проблемних питань звертатися до керівництва та відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації. Адже мають місце випадки, коли окремі важливі для родин питання тривалий час залишаються невирішеними, оскільки, не завжди вдається знайти рішення самотужки без втручання відповідних органів влади.

Підсумовуючи проведену зустріч керівники району подякували матерям за подвиг їхніх синів.

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт