Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
151 o
 
14 жовтня – особлива дата для кожного українця. Відповідно до Указу Президента України у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо захисників рідної землі. І це невипадково, адже як 78 років тому Богородиця стала Покровителькою для воїнів Української Повстанської Армії, так і сьогодні під її Покров стають новітні герої України. Усі ті, хто відстоюють незалежність і цілісність нашої держави.

З нагоди цього величного свята сьогодні біля пам'ятного знаку "Борцям за волю і незалежність України" у смт Стара Вижівка відбулося громадське віче, в якому взяли участь керівники районної та місцевої влади, учасники АТО/ООС, духовенство, жителі та гості селища.

Присутні хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували подвиг усіх Героїв, які віддали свої життя за свободу та незалежність нашої країни.

Представники духовенства селища провели заупокійну молитву за всіх полеглих за незалежність та територіальну цілісність України воїнами.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Максим Приймачук. Він подякував всім воїнам за патріотичну позицію, мужність та відвагу, зазначив, що найцінніше, що є в нашому житті - це мир і спокій. Саме завдяки відвазі та мужності наших бійців у зоні проведення ООС, ми на Старовижівщині маємо мирне небо над головою.

Щиро вітаємо захисників України зі святом! Нехай і надалі оберігає Вас та нашу землю Святий Покров Богородиці. Слава Україні! Героям слава!

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт