Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
1511 n
 
 
15 жовтня заступник голови райдержадміністрації Валентин Чих провів чергове засідання районної групи моніторингу виконання вимог рішень регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації щодо запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV.

В ході засідання керівники відповідних служб прозвітували про проведену роботу щодо дотримання громадянами карантинних обмежень за минулий тиждень.

Як зазначив завідувач Старовижівського районного лабораторного відділення  Михайло Дяченко, епідемічна ситуація з розповсюдженням CОVID-19 залишається напруженою – кількість хворих збільшується. Підтверджені випадки захворювання серед педагогічних працівників. Відтак у НВК «Загальноосвітня школа-гімназія» смт Стара Вижівка та ЗОШ І-ІІІст. с. Стара Гута осінні канікули розпочались з 15 жовтня.

На сьогодні в районі  147  випадків лабораторно-підтвердженого захворювання на COVID-19. На даний час 10 активно хворих на COVID-19, з них  5 госпіталізовані (КНП «Ратнівська центральна районна лікарня»), 5 - лікуються амбулаторно під наглядом сімейних лікарів.

За словами начальника районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Володимира Черемушка, працівники управління постійно проводять моніторингові рейди щодо дотримання закладами торгівлі, громадського харчування, освіти  протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Загалом за поточний тиждень проведено 8 комісійних моніторингових перевіроксубєктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у період карантину на території Старовижівського району. Серед перевірених субєктів господарювання : 9 – заклади загальної середньої освіти (с.Любохини, с.Мокре, с.Кримне, с.Дубечне, с.Поліське, с.Чевель, с.Ниці, с.Соловї, с.Шкроби), 5 – заклади дошкільної освіти (с.Кримне, с.Дубечне, с.Мокре, с.Сераховичі) та 4 - заклади торгівлі (с.Поліське, с.Чевель). По результатах перевірок керівникам ЗЗСО надавались рекомендації щодо усунення виявлених недоліків (несвоєчасне заповнення журналу температурного скринінгу працівників, недостатня кількість рідкого мила, відсутність угод на вивіз твердих побутових відходів).

Підсумовуючи засідання Валентин Іванович наголосив на необхідності активізації  протиепідемічних заходів  на всіх рівнях, оскільки ігнорування загрозою COVID-19 призводить до збільшення кількості захворюваності.   

Також закликав жителів району бути свідомими і не нехтувати засобами індивідуального захисту. Всім,  хто перебуває на самоізоляції, дотримуватись умов і не наражати на небезпеку інших.

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт