Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
025 n
 
 
Сьогодні, 10 листопада 2020 року, в райдержадміністрації відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під керівництвом голови РДА Максима Приймачука. Ключовим у порядку денному засідання було питання щодо епідемічної ситуації у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Як зазначив завідувач Старовижівського районного лабораторного відділення  Михайло Дяченко, епідемічна ситуація з розповсюдженням CОVID-19 залишається напруженою – кількість хворих постійно збільшується, зросло й число летальних випадків. Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Старовижівський район наразі знаходиться у «помаранчевій» зоні епідемічної небезпеки, однак за окремими показниками балансує  на межі «червоної». 

На сьогодні в районі  228  випадків лабораторно-підтвердженого захворювання на COVID-19. На даний час 32 активно хворих на COVID-19, з них  7 госпіталізовані (5 – інфекційне відділення КНП «Ратнівська центральна районна лікарня», 2 – Ковельське МТМО), 25 - перебувають на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів. Шість випадків хвороби, на жаль, завершились летально.

З метою запобігання розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-19 серед населення району, на виконання Постанови Кабінету Міністрів № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», члени комісії ТЕБ та НС, з поміж іншого, рекомендували головам ОТГ вжити заходів щодо недопущення на місцях стихійної торгівлі та проведення масових заходів з порушенням карантинних вимог.

Завершуючи засідання Максим Приймачук наголосив членам комісії на постійному контролі ситуації із COVID-19 аби бути готовим, на випадок погіршення епідемічної ситуації, для своєчасного та ефективного  надання належної медичної допомоги мешканцям району. 

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт