Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
40 n
 
 
11 листопада в райдержадміністрації відбулось позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, яке провів голова РДА Максим Приймачук. У засідання взяв участь голова районної громадської організації «Підприємці Старовижівщини» Михайло Шлапай та представники малого бізнесу, які традиційно щосереди здійснювали виїзну торгівлю в смт Стара Вижівка на стихійному базарі.

Нагадаємо, напередодні в райдержадміністрації відбулося позачергове засідання вищезгаданої комісії, в ході якого з метою запобігання розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-19 серед населення району, прийнято рішення працівникам відповідних органів вжити заходів щодо недопущення фактів стихійної торгівлі на території району.

Підприємці не згідні тимчасово призупиняти свою діяльність, оскільки Старовижівський район наразі знаходиться ще у «помаранчевій» зоні епідемічної небезпеки. А відповідальність за факт стихійної торгівлі перекладають на місцеву владу, яка так і не вирішила питання створення в установленому порядку ринку на території селища. Відтак, просять дозволу працювати з дотриманням усіх карантинних вимог.

Оскільки вирішення питання функціонування ринків належить до компетенції органів місцевого самоврядування, члени районної комісії з питань ТЕБ та НС прийняли рішення рекомендувати головам місцевих рад в найближчі терміни в межах наданих їм повноважень, врегулювати питання здійснення торгівлі суб’єктами підприємницької діяльності на відповідних адміністративно-териотогріальних одиницях відповідно до чинного законодавства.

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт