Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
сг
 
 
Шановні аграрії Старовижівщини!

Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем працівників сільського господарства.

Праця сільського трудівника в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою і потрібною, від якої залежить добробут і благополуччя людей. 

Аграрний сектор економіки є базовим для Старовижівщини та складає основу життя району та його жителів. Лише завдяки вашій наполегливій праці та вмілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.

Ваша діяльність, Ваша самовідданість гідні захоплення. За все завдячуємо вмінню керівників і спеціалістів агроформувань, праці рядових механізаторів і тваринників, фермерів та власників особистих селянських господарств, які працюють не покладаючи рук і досягають вагомих результатів.

В переддень професійного свята бажаю Вам, шановні працівники сільського господарства, здоров'я, добробуту і благополуччя в усьому.

Хай Ваша природна мудрість і досвідченість, невтомність і наполегливість стануть запорукою добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків, а вміле господарювання та постійне вдосконалення своєї роботи забезпечать вигідний збут вирощеної продукції.

З повагою голова районної державної адміністрації                Максим Приймачук

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт