Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
80 n
 
 
 
З метою реалізації державної політики щодо захисту прав та інтересів дітей службою у справах дітей проведено чергового засідання Комісії з питань захисту прав дитини, що відбулося 16 листопада під головуванням голови райдержадміністрації Максима Приймачука. На розгляд Комісії було винесено питання про довлаштування у прийомну сім’ю малолітніх дітей.

В ході засідання начальник служби у справах дітей Тетяна Люклянчук зазначила, що пріоритетним напрямом діяльності служби у справах дітей райдержадміністрації є влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання – таких, як усиновлення, опіка (піклування), прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу.

«Саме виховання в сім’ї сприяє всебічному гармонійному розвитку дитини, забезпечує родинний затишок та тепло» - зазначила посадовець.

Дана прийомна сім’я, що функціонує на території с. Кримне, має власних неповнолітніх дітей та виховує 1 дитину, позбавлену батьківського піклування, виявила бажання стати прийомними батьками ще для трьох малолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування.

Члени комісії прийшли до висновку, що забезпечення дітей такою формою влаштування є доцільним та  задовольняє інтереси дітей зростати в сімейному оточенні.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт