Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
22 n
 
Про це йшлося на нараді, що відбулася 16 листопада під керівництвом голови РДА Максима Приймачука за участі голів ОТГ та керівників вже утворених при окремих ОТГ служб у справах дітей.

- Соціальний захист дітей – це надважливе завдання місцевої влади. Тому в період децентралізації при передачі повноважень від РДА до створених ОТГ, важливо не допустити розбалансування системи опіки над дітьми – розпочав нараду голова РДА Максим Приймачук.

Як зазначила начальник служби у справах дітей РДА Тетяна Люклянчук, структурою, на яку відповідно до законодавства України, покладено координацію діяльності стосовно захисту прав дітей, зокрема дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, є служба у справах дітей. Утворення служби у справах дітей в кожній ОТГ передбачено Законом України «Про органи  і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» із штатною чисельністю з розрахунку один працівник не більше ніж на одну тисячу дітей, але не менше одного працівника на об’єднану територіальну громаду.

- Тільки за наявності в ОТГ служби у справах дітей можливе утворення комісії з питань захисту прав дитини для розгляду питань, зокрема спірних, які потребують колегіального вирішення та ухвалення необхідних рішень органу опіки та піклування стосовно соціального захисту дітей на своїй території, зокрема в позасудовому порядку – наголосила Тетяна Василівна.

Наразі вже створені служби у справах дітей при Старовижівській та Дубечненській об’єднаних територіальних громадах. Очільники Смідинської та Сереховичівської ОТГ також працюють в цьому напрямку.

Загалом робоча нарада пройшла у конструктивному руслі. Учасниками наради було обговорено та засвідчено готовність до подальшої плідної співпраці задля забезпечення реалізації державної політики у сфері прав дітей.

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт