Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
95 n
 
 
 
16 листопада з ініціативи голови райдержадміністрації Максима Приймачука відбулась нарада з головами та землевпорядниками селищної та сільських рад району. Основна тема зустрічі - аналіз роботи із проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення на території району.

Як зазначив голова райдержадміністрації Максим Приймачук, з метою організації ефективного використання земель та уникнення їх використання із порушенням земельного законодавства, в районі проводиться аудит земель сільськогосподарського призначення. Аудит дасть змогу здійснити моніторинг використання земель сільськогосподарського призначення в розрізі землевласників та землекористувачів з прив’язкою до кожної окремої земельної ділянки на території району. За дорученням голови Волинської ОДА Юрія Погуляйка, цей процес мав завершитися до 15 жовтня 2020 року.

Зі слів начальника відділу економіки, містобудування та ар­хітектури РДА Олександра Яцуніка, у нашому ра­йоні залишалося девять суб'­єктів місцевого самоврядування: чотири ОТГ і п'ять сільських рад, які до них не увійшли. За інформацією Держгеокадастру, у них обліковується­ понад 59,3 тис. га земель сільськогосподарського призначення. 45,5 тис. га перебуває у підпорядкуванні ОТГ, з них 31,3 тис. га — у приватній власності громадян, решта земель мають статус державної та комунальної власності. Не використовується 3,3 тис. га приватної власності, 6,8 — комунальної, 1 — державної.

— На сьогодні всі ОТГ здійснюють цю важливу роботу за відповідними формами. До слова, з 2016 року відмінена фома 6 — ЗЕМ, що створює певні труднощі з проведенням аудиту земель державної, комунальної та приватної власності. Однак головною причиною недотримання терміну виконання доручення голови ОДА є відсутність штатних працівників спеціалістів-землевпорядників в окремих сільських радах та обмежений доступ до бази даних Держ­геокадастру і Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обмеження – зазначив Олександр Борисович.

Не надали жодних матеріалів аудиту Любохинівська, Старогу­тівська, Секунська, Соколищенська, Буцинська сільські ради, які вже здійснюватимуть цю роботу у складі об'єднаних терито­ріальних громад.

За підсумками наради головою райдержадміністрації дано доручення продовжити роботу із узагальнення результатів аудиту в розрізі територій сільських рад, ОТГ, району.

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт