Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
755 n
 
 
18 листопада голова райдержадміністрації Максим Приймачук провів чергове засідання районної групи моніторингу виконання вимог рішень регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації щодо запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV.

В ході засідання керівники відповідних служб прозвітували про проведену роботу щодо дотримання громадянами карантинних обмежень за минулий тиждень.

Як зазначив завідувач Старовижівського районного лабораторного відділення  Михайло Дяченко, епідемічна ситуація з розповсюдженням CОVID-19 залишається напруженою. На сьогодні в районі  258 випадків лабораторно-підтвердженого захворювання на COVID-19, 206 жителів району подолали недугу. Із них медичні працівники – 31 (одужало - 28), вчителі - 30 (одужало - 19), діти – 11 (одужало-11). На даний час в районі 46 активно хворих на COVID-19, з них: 13 госпіталізовані (10 в інфекційному відділенні КНП «Ратнівська центральна районна лікарня», 1 - Ковельське МТМО, 2 - обласна інфекційна лікарня), 33 - лікуються амбулаторно під наглядом сімейних лікарів. Шість випадків хвороби завершились летально.

Заклади охорони здоров’я району працюють в карантинному режимі. Лікуються тільки ургентні хворі. Планова госпіталізація не проводиться.

За словами начальника районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Володимира Черемушка, працівники управління постійно проводять моніторингові рейди щодо дотримання закладами торгівлі, громадського харчування, освіти  протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Загалом за поточний тиждень проведено 21 комісійних моніторингових перевірок субєктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у період карантину на території Старовижівського району. Серед перевірених субєктів господарювання: 2 – заклади загальної середньої освіти (с. Журавлине, с. Нова Вижва), 2 – заклади дошкільної освіти (с. Журавлине, с. Нова Вижва), 14 - закладів торгівлі продовольчими товарами (с.Любохини, с.Секунь, с.Буцинь, с.Седлище), 2 - заклади торгівлі непродовольчими товарами та 1 аптеку ( с.Буцинь). за результатами перевірок у 7-ми закладах виявлено порушення санітарних та протиепідемічних вимог, складено 7 протоколів за ст.42 Кодексу України про адміністративні порушення за недотримання санітарних та протиепідемічних вимог, визначених Постановою Головного державного санітарного лікаря України №17 від 09.05.2020р.

Підсумовуючи засідання голова райдержадміністрації Максим Приймачук закликав членів моніторингової групи і надалі здійснювати ретельний контроль за дотриманням протиепідемічних заходів у місцях найбільшого скупчення людей – адже це запорука здоров’я населення району.

Також закликав жителів району бути свідомими і не нехтувати засобами індивідуального захисту. Всім,  хто перебуває на самоізоляції, дотримуватись умов і не наражати на небезпеку інших, оскільки загроза поширення коронавірусної інфекції є досить високою.

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт