Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
895152Управління ДСНС України у Волинській області звертає Вашу увагу на функціонування «телефонів довіри» служби. У разі виявлення корупційних право­порушень та інших службових зловживаннях з боку посадових осіб та працівників Старовижівського районного сектору та 16 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Волинській області, можна повідомити письмово або звернутися електронним листом за адресами:

-         44400, смт Стара Вижівка, вул. Соборності, 20, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи на "телефон довіри" (03346) 2-16-01.

-         43020, м. Луцьк, вул. Електроапарата, 6, звернутися електронним листом на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи на "телефон довіри" (0332) 252-011, (0) 811-05-06.

Також повідомляємо про функціонування "телефону довіри" (044) 289-12-41 та електронної скриньки terminova_upk@dsns.gov.ua Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

На офіційних веб-сайтах Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області у розділі "Звернення громадян" функціонує рубрика "Інтернет приймальня", за допомогою якої Ви маєте можливість звернутися до вище названих структур.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт