Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
161 n
 
16 грудня відбулось чергове засідання районної моніторингової групи щодо запобігання та протидії поширенню на території району коронавірусної інфекції. В ході засідання керівники відповідних служб прозвітували про проведену за минулий тиждень роботу щодо дотримання громадянами карантинних обмежень.

Вони відмітили, що карантинні обмеження все ж дають свої результати, тому   ситуація із захворюваністю на COVID-19 дещо стабілізувалася – за минулий тиждень захворіло лише 2 особи.

Наразі в районі  317 випадків лабораторно-підтвердженого захворювання на COVID-19, 297 жителів району подолали недугу. На даний час 12 активно хворих на COVID-19, з них: 1 госпіталізований (в інфекційному відділенні КНП «Ратнівська центральна районна лікарня»), 11 - лікуються амбулаторно під наглядом сімейних лікарів.

Однак, попри позитивну динаміку зменшення кількості хворих на коронавірус, все ж необхідно і надалі системно дотримуватися протиепідемічних заходів, спрямованих  на боротьбу з поширенням коронавірусної інфекції. Адже коронавірусна інфекція не відступає, в багатьох людей хвороба протікає безсимптомно. Тому неухильне дотримання всіх превентивних заходів допоможе знизити рівень захворюваності серед населення.

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт