Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
171 n
 
 
 
 
Серед представлених до нагороди: Краглик Світлана Степанівна з с. Любохини, Шава Тетяна Петрівна – с. Кримне, Микитюк Фаїна Адамівна - с. Текля, Вавринюк Лариса Петрівна - с. Стара Гута, Ворожчук Марія Михайлівна – с. Чевель, Денеза Ольга Іванівна – с. Журавлине, Зінчук Лариса Миколаївна – с. Смідин та Сарапін Інна Григорівна – с. Мизове.

До відзначення цією нагородою представляються багатодітні матері, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей, створили належні умови для їх інтелектуального, фізичного та духовного розвитку.

З найкращими словами привітань виконав приємну місію – вручив нагрудний знак та посвідчення «Мати -героїня» багатодітним матерям - заступник голови районної державної адміністрації Валентин Чих.

Посадовець подякував жінкам за їх зразкове виконання материнських обов’язків та побажав гарного здоров’я, добробуту, родинного затишку та Божої ласки для всіх матерів і їх дітей.

До слова, усім жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», відповідно до Закону України «Про державні нагороди України» виплачується винагорода в десятикратному розмірі прожиткового мінімуму року, в якому жінці  присвоєно почесне звання. Зокрема, у 2020 році ця сума становить 21020 грн.

Загалом у нашому районі почесне звання «Мати-героїня» присвоєно вже 636 жінкам.

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт