Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
2021 1 minШановні жителі Старовижівщини!

Щиро вітаю Вас з Новим роком і Різдвом Христовим, святами, які у пахощах ялинки та сяйві прикрас об'єднали найкращі сподівання й мрії з традицією підбивати підсумки та аналізувати перспективи.

2020 рік для нашої країни був складним і неоднозначним. Він був роком пошуку компромісів та реформ, сповненим різнопланових подій, викликів та випробувань.

Та попри всі труднощі, були у минулому році свої здобутки та свої радощі. Всі ми – кожен з нас – гідно прожили кожну його мить, щодня здобуваючи свої маленькі перемоги. Тож дякую усім, хто трудився для громади у медичних установах, соціальній та економічній сферах, у культурних та освітніх закладах, комунальному господарстві та бізнесі.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для рідної України. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, нашого розуму, нашої щоденної кропіткої праці.

Щиро бажаю, щоб 2021-й рік прийшов до нас із миром. Низький уклін нашим захисникам, велика їм  вдячність за мужність і патріотизм. Ми пишаємося нашими Героями. Водночас молимося за душі бійців, котрі загинули, захищаючи цілісність нашої держави.

Нехай у кожній оселі будуть щастя й добробут, радість і удача, у кожній родині панують взаєморозуміння, злагода і любов.

Хай світло новорічних вогнів зігріває  Ваші душі, а таїнство Різдва Христового наповнить серця  вірою у кращий завтрашній день.

Щедрої Вам колядки, смачної куті і веселих різдвяних свят!

З найкращими побажаннями голова райдержадміністрації         Максим Приймачук    

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт