Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
unnamed76767
 
У зв’язку зі зниженням температури повітря з метою попередження обмороження людей на засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято рішення про облаштування стаціонарного пункту обігріву у гуртожитку Старовижівського професійного ліцею, розташованого за адресою: смт. Стара Вижівка, вул. Забілицька 4, куди громадяни, в разі потреби можуть цілодобово звертатися за допомогою.

Координація його роботи покладена на Старовижівський районний сектор УДСНС у Волинській області.

Даний пункт обігріву призначений для надання першої допомоги у разі обмороження або погіршення самопочуття з причини низької температури повітря. Діставшись пункту людина зможе відігрітися, випити гарячого чаю та у разі значного погіршення самопочуття діждати приїзду швидкої допомоги.

Медичні працівники  рекомендують під час сильних морозів не виходити на вулицю без зайвої потреби. Якщо ж таки довелося вийти – дотримуватися правил, які допоможуть уникнути переохолодження та обморожень: вдягатись у зручні і теплі речі, не виходити на вулицю голодними, не вживати алкоголю, періодично заходити у тепле приміщення.

Бережіть себе та своє здоров’я!

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт