Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
unnamed9999
Старовижівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області нагадує, що 12.12.2020 р. набрала чинності постанова КМУ від 09.12.2020 р. № 1236 щодо продовження карантину до 28 лютого 2021 року та запровадження локдауну з 8 по 24 січня 2021 року включно.

Тож надаємо інформацію щодо заборон під час локдауну, що діють на території України  в період з 00:00 8 січня 2021 р. по 00:00 25 січня 2021 р.:

  1. Відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами (крім закладів дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти).
  2. Приймання відвідувачів суб᾽єктами господарювання, які провадять діяльність усфері громадського харчування (крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень, замовлень на винос).
  3. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення (крім торгівлі виключно товарами, що належать до продуктів харчування, на торговельних площах, не менш як 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, побутовою хімією, засобами зв’язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, пальним, друкованою пресою, провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльність операторів поштового зв᾽язку, медичної практики, ветеринарної практики,діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, перукарень та салонів краси за попереднім записом).Торговельна діяльність іншими групами товарів може відбуватися лише із здійсненням адресної доставки замовлень.
  4. Діяльність непродовольчих ринків.
  5. Приймання відвідувачів торгово — розважальними центрами.
  6. Приймання відвідувачів спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів.
  7. Приймання відвідувачів закладами культури і проведення культурних масових заходів.
  8. Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів.

Ще раз закликаємо дотримуватись маскового режиму та уникати великих скупчень людей, частіше мити руки з милом, (особливо після відвідування громадських місць).

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт