Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
unnamed5555
 
 
Дані багаторічних досліджень, що проводились у національних сховищах різних країн світу, підтверджують, що насіння може зберігати життєздатність протягом дуже тривалого часу. 

Розрізняють біологічну та господарську придатність (довговічність) насіння.

Біологічна придатність характеризується тривалістю періоду, протягом якого зберігається схожість принаймні поодиноких насінин. Вона важлива для зберіганні насіння в колекціях, для селекційної роботи. 

Господарська придатність - це тривалість періоду, протягом якого насіння здатне проростати і забезпечувати нормальний урожай потомства. Тобто це термін, протягом якого схожість насіння відповідає вимогам стандарту. Вона має практичне значення під час створення перехідних і страхових насіннєвих фондів. Виявлено, що насіння не втрачає кондиційної схожості протягом 4-5 років і більше, за вологості 9-12%, температури 3-10 і герметичного зберігання.

Довговічність насіння, як і весь процес його старіння, залежить від впливу ендогенних та екзогенних факторів під час його зберігання. 

До ендогенних факторів належать фізіологічні, біохімічні, генетичні та структурні зміни, що відбуваються всередині насінини.

Екзогенні фактори розділяють на чотири основні групи: метеорологічні-температура, світло, волога, повітря; фізичні - іонізуючі та інші види електромагнітних випромінювань; хімічні - протруювачі, фуміганти, дефоліанти, десіканти; біотичні - мікроорганізми, що викликають хвороби, а також шкідники. 

Згідно академіка М.М.Кулєшова, сутністю і завданням процесу зберігання насіння є його утримання в певних умовах, що забезпечують високу схожість і здатність давати здорові і сильні рослини наступного покоління.

Управління фітосанітарної безпеки Головного Управління Держпродспоживслужби у Волинській області

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт