Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
file 123
ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» приймає замовлення на  виготовлення біологічного препарату «Бактоцид» аналог «Бактороденциду вологого зернового».

«Бактоцид» - ефективний  екологічно безпечний препарат, що використовується для знищення мишовидних гризунів: миша домова, миша курганцева, миша лісова, миша-крихітка, полівка звичайна, полівка руда, полівка східноєвропейська, полівка водяна.

Основа препарату – зерно пшениці оброблене в лабораторних умовах специфічними бактеріями, що спричиняють мишачий тиф. При поїданні принади гине до 95% гризунів протягом 4-15 днів. Знаходячись в тісному контакті одна з одною миші швидко розповсюджують смертельну хворобу серед здорових особин, що підвищує ефективність застосування препарату.

«Бактоцид» можна застосовувати на сільськогосподарських угіддях, садах, ягідниках, лісосмугах, а також в складських, тваринницьких приміщеннях, сховищах, парниках, скиртах; словом там, де використання хімічних приманок небезпечно для людей, свійських тварин, птиці та довкілля.

Норми витрати:

-         сільськогосподарські угіддя (посіви, сінокоси, пасовища), сади, ягідники, лісосмуги - 2-3 г на нору або 1,0-2,5 кг/га, в залежності від рівня заселеності гризунами;

-         ферми, складські приміщення – з розрахунку 0,5-2,0 г/м2 .

Вартість біопрепаратів регулюється Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 13.02.2013 № 96 (у редакції наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 21.01.2016 р. № 18) «Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини, захисту рослин, охорони прав на сорти рослин, які надаються органами та установами, що входять до сфери управління Державної ветеринарної та фітосанітарної служби».

За консультацією щодо технології застосування та подання заявки на виготовлення препарату слід звертатись в обласну фітосанітарну лабораторію: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та за телефонами 0332-72-71-31, 0503787866, 0985293125, 0332-72-38-88.

Управління фітосанітарної безпеки Головного Управління Держпродспоживслужби у Волинській області 

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт