Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

 У квітні місяці 2018 року до районної державної адміністрації надійшов один запит на інформацію від Замідри С.
Запит Замідри С. був перенаправлений Волинською обласною державною адміністрацією. В запиті порушувалось питання щодо коштів, передбачених на виконання загальнодержавних та місцевих програм формування та розвитку молодіжної політики.
Запит був розглянутий, своєчасно опрацьований та надано відповідь в порядку та строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

 

У березні місяці 2018 року до районної державної адміністрації надійшло два публічних запитів на інформацію.
Один запит надійшов від громадського обєднання «Суспільне око». В запиті порушувалось питання щодо комунальної інфраструктури району.
Другий запит Васильчука С. був перенаправлений Волинською обласною державною адміністрацією. В запиті порушувалось питання щодо виконання деяких постанов Кабінету Міністрів Украни, зокрема, якими передбачено підвищення окладів державних службовців, які безпосередньо виконують функції із забезпечення кібербезпеки, кіберзахисту та безпеки інформаційних технологій.
Всі запит були розглянуті, своєчасно опрацьовані та надано відповіді в порядку та строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

У лютому місяці 2018 року до районної державної адміністрації публічні запити на інформацію не надходили.

У січні місяці 2018 року до районної державної адміністрації надійшло п’ять публічних запитів на інформацію.
Один запит надійшов від ради голів державних адміністрації. В запиті порушувалось питання чинних доменів (сайтів) райдержадміністрації та електронних адрес. Два запити надійшло із веб- сайту «Доступ до правди», один від Олени Вінницької, другий від Іво Бобула. Два запити були щодо питання преміювання працівників органів влади. Ще один запит надійшов від голови асоціації підтримки та розвитку ОСББ та ОСН Яблончука В.М. -про діючі громадські організації та ОСББ.
Публічний запит було отримано від Амброзьєва А.Г щодо приміських автобусів.
Всі запит були розглянуті, своєчасно опрацьовані та надано відповіді в порядку та строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».