Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

У квітні місяці 2019 року до районної державної адміністрації публічні запити на інформацію не надходили.

У березні місяці 2019 року до районної державної адміністрації публічні запити на інформацію не надходили.

 

У лютому місяці 2019 року до районної державної адміністрації публічні запити на інформацію не надходили.

У січні місяці 2019 року до районної державної адміністрації надійшло два публічних запитів на інформацію.
Один запит надійшов від Ватащука Мирослава Васильовича. В запиті порушувалось питання про кошти , які було витрачено упродовж 2018 року на транспортне обслуговування голови районної державної адміністрації та його заступників. Ще один запит був надісланий від ТОВ "Столлер". Компанія ТОВ "Столлер" просила надати базу виробників сільськогосподарської продукції в районі.
Всі запит були розглянуті, своєчасно опрацьовані та надано відповіді в порядку та строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

 У грудні місяці 2018 року до районної державної адміністрації надійшов один публічний запит на інформацію.
Публічний запит був перенаправлений Волинською обласною державною адміністрацією
Запит надійшов від Калаур Анни Сергіївни щодо земель лісогосподарського призначення, які порушені внаслідок незаконного видобутку бурштину
Запит був розглянутий, та надано відповідь запитувачу.

У листопаді місяці 2018 року до районної державної адміністрації надійшов один публічний запит на інформацію.
Запит надійшов від координатора кампанії спостереження Громадської мережі ОПОРА за виборами Президента України у Волинській області Шарпатої Катерини Вікторівни щодо приналежності начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації до будь-яких політичних партій.
Запит був розглянутий, та надано відповідь запитувачу.

У жовтні місяці 2018 року до районної державної адміністрації надійшло два публічних запитів на інформацію.
Один запит від Семенової В., що надійшов до Секретаріату Кабінету Міністрів України (запит був надісланий з веб- сайту «Доступ до правди») був перенаправлений Волинською обласною державною адміністрацією. В запиті порушувалось питання про щомісячну заробітну плату голів та їх заступників об’єднаних територіальних громад.
Відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запит був перенаправлений для розгляду в межах компетенції до об’єднаних територіальних громад.
Другий запит надійшов від координатора кампанії спостереження Громадської мережі ОПОРА за виборами Президента України у Волинській області Шарпатої Катерини Вікторівни щодо приналежності голови та заступників голови, керівника апарату райдержадміністрації до будь-яких політичних партій.
Запит був розглянутий, та надано відповідь запитувачу.

 У вересні місяці 2018 року до районної державної адміністрації надійшов один публічний запит на інформацію від Петришина І., що надійшов до Секретаріату Кабінету Міністрів України. Запит був надісланий з веб- сайту «Доступ до правди» .
Публічний запит був перенаправлений Волинською обласною державною адміністрацією. В запиті порушувалось питання про щомісячну зарплату голів обласних, районних державних адміністрацій та їх заступників за весь період існування в Україні районних державних адміністрацій.
Запит був розглянутий, опрацьований та своєчасно надано відповідь запитувачу та Секретаріату Кабінету Міністрів України в порядку та строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

У серпні місяці 2018 року до районної державної адміністрації надійшов один публічний запит на інформацію.
Публічний запит було отримано від бюро адвоката Сергія Степанюка, в якому порушувалось питання щодо детального планування земельних ділянок під житлову і громадську забудову в урочищах «Господарький двір», «Ставок», «Брунець» села Любохини Старовижівського району.

Запит був розглянутий управлінням інвестицій та регіонального розвитку районної державної адміністрації та своєчасно надано відповідь запитувачу в порядку та строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

У липні місяці 2018 року до районної державної адміністрації надійшло чотири публічних запити на інформацію.
Два запити були перенаправлені Волинською обласною державною адміністрацією. В запитах порушувалось питання про наявність вільних земельних ділянок державної та комунальної власності. Ці запити надійшли від Анросюк Г.М. та Квасюка О.В.
Публічний запит було отримано від ГО «Суспільне око», в якому порушувалось питання щодо житлового фонду району.
Ще один запит надійшов від регіонального координатора взаємодії з громад кістю уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області Єлова Віталія. Питання стосувалось дотримання прав ромів та інших національних меншин.
Всі запит були розглянуті, своєчасно опрацьовані та надано відповіді в порядку та строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

У червні місяці 2018 року до районної державної адміністрації надійшло два публічних запити на інформацію.
Один запит був перенаправлений Волинською обласною державною адміністрацією. В запиті порушувалось питання про наявність вільних земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд. Цей запит надійшов із веб- сайту «Доступ до правди» від Єдуарда Папояна.
Один запит надійшов від ГО «Всеукраїнське об’єднання реальних учасників бойових дій» щодо кількості виділених квартир та земельних ділянок учасникам бойових дій.
Всі запит були розглянуті, своєчасно опрацьовані та надано відповіді в порядку та строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

 

У травні місяці 2018 року до районної державної адміністрації надійшло п’ять публічних запитів на інформацію.
Один запит надійшов від Бондар Ж. В запиті порушувалось питання цільового призначення земельної ділянки.
Три запити були перенаправлені Волинською обласною державною адміністрацією.
Зокрема, один запит від Менделєєва Д. щодо виділення та надання безоплатно земельних ділянок із земель місцевого самоврядування, державної або комунальної власності. Запит надійшов із веб- сайту «Доступ до правди».
Надійшов запит від ТОВ «Викривач» про використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Публічний запит було отримано від БФ «Міжнародні антикорупційні суди» щодо пропозицій від український банків про участь місцевих підприємців та фермерів у пільговому кредитуванні.
Публічний запит було отримано від ГО «Суспільне око» в якому порушувалось питання щодо житлового фонду району.
Всі запит були розглянуті, своєчасно опрацьовані та надано відповіді в порядку та строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

 

У квітні місяці 2018 року до районної державної адміністрації надійшов один запит на інформацію від Замідри С.
Запит Замідри С. був перенаправлений Волинською обласною державною адміністрацією. В запиті порушувалось питання щодо коштів, передбачених на виконання загальнодержавних та місцевих програм формування та розвитку молодіжної політики.
Запит був розглянутий, своєчасно опрацьований та надано відповідь в порядку та строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

 

У березні місяці 2018 року до районної державної адміністрації надійшло два публічних запитів на інформацію.
Один запит надійшов від громадського обєднання «Суспільне око». В запиті порушувалось питання щодо комунальної інфраструктури району.
Другий запит Васильчука С. був перенаправлений Волинською обласною державною адміністрацією. В запиті порушувалось питання щодо виконання деяких постанов Кабінету Міністрів Украни, зокрема, якими передбачено підвищення окладів державних службовців, які безпосередньо виконують функції із забезпечення кібербезпеки, кіберзахисту та безпеки інформаційних технологій.
Всі запит були розглянуті, своєчасно опрацьовані та надано відповіді в порядку та строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

У лютому місяці 2018 року до районної державної адміністрації публічні запити на інформацію не надходили.

У січні місяці 2018 року до районної державної адміністрації надійшло п’ять публічних запитів на інформацію.
Один запит надійшов від ради голів державних адміністрації. В запиті порушувалось питання чинних доменів (сайтів) райдержадміністрації та електронних адрес. Два запити надійшло із веб- сайту «Доступ до правди», один від Олени Вінницької, другий від Іво Бобула. Два запити були щодо питання преміювання працівників органів влади. Ще один запит надійшов від голови асоціації підтримки та розвитку ОСББ та ОСН Яблончука В.М. -про діючі громадські організації та ОСББ.
Публічний запит було отримано від Амброзьєва А.Г щодо приміських автобусів.
Всі запит були розглянуті, своєчасно опрацьовані та надано відповіді в порядку та строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт