Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

У січні-червні 2016 року в районі впроваджено 5 заходів на 8 об’єктах. На фінансування заходів спрямовано кошти в сумі 0.295 млн. гривень, отримано економічний ефект на суму 0.0385 млн. гривень, зекономлено 16.6 тонн умовного палива.
Всі заходи впроваджені у бюджетній сфері. Зокрема, проведено заміну вікон на енергозберігаючі у 5 закладах освіти, центральній районній лікарні.
До споживання природного газу підключено 4808 споживачів. з них 7 в цьому році. Фактично лічильниками обліку природного газу оснащені всі побутові абоненти, якими природний газ використовується для обігріву і приготування їжі.
До мереж централізованого водопостачання підключено 1083 абонентів. Встановлено лічильники у 1064, або 98.2 відсотки до потреби.
Лічильники обліку споживання природного газу і теплової енергії встановлені у всіх бюджетних установах району відповідно до потреби.

Додатки: Порівняльна характеристика енергоспоживання (завантажити)

              Звіт про здійснені енергозберігаючі заходи (завантажити)

 

Інформаційний лист керівникам підприємств, установ та організацій – споживачам теплової та електричної енергії «Щодо підготовки енергетичних господарств до роботи та проходження осінньо-зимового періоду 2015-2016 років»

Інформаційний лист керівникам суб’єктів електроенергетики, теплогенеруючих, теплосервісних та теплопостачальних організацій «Щодо підготовки джерел теплової енергії до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років»

Міжнародні спеціалізовані виставки "Енергоефективніть 2015."

Необхідність впровадження заходів з енергозбереження та енергоефективності в житловому секторі та механізм їх державної підтримки