Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

Розрахунки за енергоносії станом на 01.08.2019 року

            У січні- червні 2019 року споживачами району спожито 2468 тис.куб.м природного газу, що на 35 відсотків менше, ніж за цей же період 2018 року, або в натуральному вимірі -  на 345 тис.куб.м.

            Зокрема, державний бюджет зменшив споживання на 6 тис. куб.м природного газу, або на 26 відсотків, місцевий бюджет - на 3 тис. куб.м, або 13 відсотків, населення -  на  337 тис. куб.м, або 35 відсотків.

              У липні спожито 175 тис.куб.м природного газу, загалом з початку року  - 2605 тис. куб.м.

              Станом на 31.07.2019 року споживачі проплатили 27.6 млн.грн.за спожитий природний газ, рівень оплати  з початку року становить 101 відсоток. В сумі оплати 14.4 млн. грн. - це сума боргу, що склався на 01.01.2019 року, а рівень оплати у липні становить 212,7 відсотків.

             Заборгованість на 01.08.2019 року становить 812,7 тис.грн., зокрема: по пільгагах - 78,01 тис. грн., субсидіях -722,66 тис.грн., місцевий бюджет - 12 тис. грн.                             

25.03.2019. Про постачання електричної енергії

Волинська облдержадміністрація інформує, що ДПЗД «Укрінтеренерго», яке є постачальником «останньої надії», постачає електричну енергію ряду підприємств Волинської області в т.ч. бюджетним організаціям та житлово-комунальним підприємствам, зокрема і тим, що надають послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення споживачам міст обласного значення.

Постачання електричної енергії постачальником «останньої надії» здійснюється на строк, який не може перевищувати 90 календарних днів.

Після завершення граничного строку постачання електричної енергії (90 календарних днів) та у випадку неукладення споживачем договору з постачальником електричної енергії, постачання електричної енергії такому споживачу припиняється (абзац 3 пункт 3.4.4, підпункт 1 пункту 5.4.1, підпункт 3 пункту 5.4.2, пункт 6.2.7 Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018 р.№ 312 ).

Весь перелік споживачів електроенергії, які приєднались до договору про постачання електроенергії постачальником «останньої надії» за даними оператора системи розподілу розміщено на сайті ДПЗД «Укрінтеренерго» (https://uie.kiev.ua/diyalnist/napryamky-diyalnosti/postachalnyk-elektrychnoyi-energiyi-ostannoyi-nadiyi/#1546110140638-8bd9edf4-b027).

Враховуючи зазначене, з метою уникнення відключення підприємств які забезпечують життєдіяльність населення від електропостачання, що спричинить негативні наслідки, необхідно вжити комплекс заходів які б дозволили підприємствам внесеним до переліку "останньої надії" укласти з 01.04.2019 договори на постачання електроенергії з постачальниками, які здійснюють ліцензовану діяльність на території Волинської області.

Реєстр електропостачальників, які отримали доступ до електричних мереж ПрАТ"Волиньобленерго" та з якими можливо укласти договори на постачання електроенергії в межах Волинської області розміщено на сайті ПрАТ"Волиньобленерго" (http://energy.volyn.ua/foruser/pree/voe-reestr.pdf).

 Щодо забезпечення вуздів обліку газу засобами дистанційної передачі даних

Згідно пункту 1 та пункту 2 глави 3 розділу Х Кодексу газорозподільних систем (далі-Кодекс ГРМ), затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2494, для забезпечення належної організації добового балансування на ринку природного газу України, споживачі повинні здійснювати відповідні заходи з організації та облаштування комерційних вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних.

У випадку не облаштування комерційних вузлів обліку газу засобами дистанційної передачі даних, ПАТ "Волиньгаз" буде змушений діяти згідно вимог Кодексу ГРМ та здійснювати відключення природного газу на обєкти бюджетної сфери 01.05.2019 року.

28.02.2019 року   Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг з метою уникнення відключення бюджетних установ а також інших обєктів соціально-важливої сфери від газопостачання повідомляє  про необхідність забезпечення проведення перевірки включення цих споживачів до Реєстру споживачів постачальника в інформаційній платформі Оператора ГТС, і у разі необхідності внесення їх до вказаного вище реєстру.

Для перевірки наявності споживачів (бюджетних установ та організацій) у Реєстрі споживачів природного газу постачальника необхідно перейти за посиланням http://utg.ua/utg/customers/check-gas-supplier-availability.html на веб-сайт АТ «Укртрансгаз» та ввести ЕІС-код споживача у відповідне поле. ЕІС-код споживача можна знайти в рахунку за послуги з газопостачання або в укладеному з оператором ГРМ договорі на розподіл природного газу.

Надалі необхідно забезпечити проведення такої перевірки бюджетними установами та іншими об’єктами соціально-важливої сфери на постійній основі, а особливо при зміні постачальника природного газу.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт