Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

   

Підтримка агросектору з державного бюджету у 2019 році

 

Вітчизняний аграрний комплекс формує 12% вітчизняного ВВП і забезпечує близько 40% всіх валютних надходжень. Тому підтримка АПК залишається серед головних урядових пріоритетів і в бюджеті-2019. Загальний обсяг видатків на АПК та надання кредитів Мінагрополітики в 2019 році склає 15 млрд грн.Фінансування з державного бюджету - 6,9 млрд грн., в тому числі по загальному фонду – 5,9 млрд грн. Крім того, збережені раніше започатковані програми підтримки АПК, що сприятиме подальшому нарощуванню виробництва і експортних можливостей агросектора. Детальна інформація на офіційному сайті Міністерства арополітики України за посиланням

http://minagro.gov.ua/

Майже 900 млн гривень – на здешевлення придбання вітчизняної техніки

На програму здешевлення придбання вітчизняної техніки в бюджеті закладено 881,8 млрд грн. Програма, що діє уже два роки довела свою ефективність - за перше півріччя 2018 року обсяг придбання техніки збільшився на 37%. Завдяки програмі підтримки, аграрії мають можливість придбати сільгосптехніку вітчизняного виробництва із суттєвою знижкою, яка для представників фермерських господарств досягла колосальних 40%.

Деталі http://minagro.gov.ua/uk/support_apk?tid_hierachy=1347

1 млрд гривень – на розвиток фермерських господарств

Бюджет-2019 передбачає виділення 1044,5 млн грн. на розвиток фермерських господарств. Вперше в новітній історії фермерство закріплено Урядом як пріоритетний напрямок аграрної підтримки, а фермерські господарства визначені як основа сільського розвитку. Для фермерів буде збережено низку різноманітних програм підтримки: додаткова знижка на купівлю вітчизняної сільгосптехніки, знижка на насіння вітчизняної селекції, надання дорадчих послуг, а також здешевлення кредитів та надання безвідсоткових кредитів. Найголовніше – те, що фермер стає домінуючим гравцем в сільському господарстві України.

Деталі http://minagro.gov.ua/uk/support_apk?tid_hierachy=1395

Розвиток тваринництва – 3,5 млрд гривень

На підтримку розвитку тваринництва в бюджеті закладено 3,5 млрд грн. Аграрні господарства зможуть отримати 1800 гривень дотації на кожну молочну корову, а громадяни, що придбали, чи в чиїх господах народились телята, отримають на кожного по 2500 гривень, якщо вигодують його до 1 року.

Деталі http://minagro.gov.ua/uk/support_apk?tid_hierachy=1394

Розвиток хмелярства, закладка молодих садів та виноградників – 400 млн гривень.

Уряд продовжує розвиток галузі садівництва та виноградарства, компенсуючи 80% вартості посадкового матеріалу. В 2018 році за державної підтримки було сформовано 1255 га нових насаджень зерняткових, кісточкових, ягідних, горіхоплідних культур та виноградиків. Галузь садівництва та особливо виноградарства одна з найбільш трудоємних - завдяки її розвитку лише за 12 місяців було утворено 1 тис. постійних та 5 тис сезонних робочих місць. Попит з боку представників галузі значно перевищував фінансову ємність програми в 2018 році, тому Уряд пролонгував її на 2019 рік. І передбачив на фінансування програми 400 млн грн.

Деталі http://minagro.gov.ua/uk/support_apk?tid_hierachy=1396

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт