Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

САНАТОРНО-КУРОРТНІ ПУТІВКИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. №200 затверджено порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням.
Цей порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення санаторно-курортним лікуванням осіб, які постраждали під час проведення антитерористичної операції та яким встановлено статус учасника бойових дій чи інваліда війни відповідно до пункту 1 частини статті 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".
Органи соціального захисту населення забезпечують таких осіб безоплатними путівками в санаторно-курортні заклади згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості і в міру надходження путівок. Для одержання путівки особи повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання.
Для взяття на облік особа чи її законний представник подає:
заяву, медичну довідку з лікувальної установи за формою №070/0, копію посвід¬чення учасника бойових дій або інваліда війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.
Детальну інформацію про забезпечення санаторно-курортними путівками учасників антитерористичної операції можна отримати в управлінні соціального захисту населення Старовижівської РДА за адресою: смт Стара Вижівка, вул. Незалежності, 56, тел. 3-01-98

Раїса ГЕРЕЗ,
начальник управіння соціального захисту населення РДА

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт