Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
20210209163348
 
 
Про основні аспекти, прописані у Меморандумі про взаєморозуміння  щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води йшлося сьогодні, 9 лютого 2021 року, під час брифінгу за участі заступника голови ОДА Ігоря Чуліпи.

unnamed33355
 
Основною метою діяльності страхових експертів з охорони праці є виконання статутних функцій та обов’язків Фонду соціального страхування України щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози здоров’ю застрахованих, викликаних умовами праці, та надання роботодавцю практичної допомоги у постійному вдосконаленні ним форм і методів профілактичної роботи у сфері охорони праці.

соборность
 
Дорога Старовижівська громадо!

В історії українського народу є факти, які мають надзвичайне значення, вони не втратили своєї актуальності і по сьогоднішній день. Однією з таких подій є проголошення Акту Злуки України 22 січня 1919 року. Цей день у історії нашого народу став символом величного прояву єднання східних та західних українських земель, днем народження незалежної соборної держави.

unnamed
 
З 1 січня в Україні почав діяти новий Санітарний регламент для закладів середньої освіти.

У ньому багато норм щодо облаштування шкіл та приміщень, утримування басейнів, освітлення, звукового та температурного режиму.

unnamed7777
 
Сорти  рослин належать до особливої  форми інтелектуальної власності, права на які охороняються відповідними міжнародними угодами і законодавчими актами держави.

Законом, який регулює майнові і особисті  немайнові відносини, що виникають у зв’язку з набуттям , здійсненням та захистом прав інтелектуальної власності на сорти рослин є Закон України « Про охорону прав на сорти рослин».

29.09.20.jpg.pagespeed.ce.egYm0OFF1U
 
Ліси є важливою складовою нашої планети, вони виконують переважно екологічні (водоохоронні, захисні, санітарно-гігієнічні, оздоровчі) функції, відіграють важливу роль в економіці нашої країни. Розширення торгівельних відносин України з багатьма країнами світу істотно збільшує ризик завезення з деревиною, пило та лісоматеріалами нових шкідливих організмів, які раніше були відсутні на території країни.

Без названия
 
 
Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області продовжує проводити навчання з зацікавленими особами для отримання допусків та посвідчень на право здійснення робіт з пестицидами та агрохімікатами. На даний час навчання проходить в онлайн режимі.

apviruscrimebw scaled 1 750x400
 
У Волинській області, як і в Україні в цілому, спостерігається прогнозований ріст захворюваності на COVID-19, ситуація залишається напруженою. Про те що вірус не відступає, свідчать нові повідомлення із країн Європи про швидке поширення цієї інфекції. Міністерство охорони здоров’я оновило інформацію щодо країн із значним поширенням COVID-19. Серед сусідніх до нас країн до червоної зони увійшли Республіки Польща та Білорусь, а також Словенія, Чеська Республіка, Словаччина, Російська Федерація та інші.  

efa5ca4 2073909
 
Упродовж минулої доби на Старовижівщині зареєстровано 1 новий випадок коронавірусної інфекції. Хворобу діагностовано у жит. с. Дубечне. 2 хворих одужали.

Загалом за весь період спостереження COVID-19 виявлено у 332 жителя району. Наразі 319 старовижівчан подолали недугу. Вісім випадків хвороби, на жаль, завершились летально.

unnamed9999
Старовижівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області нагадує, що 12.12.2020 р. набрала чинності постанова КМУ від 09.12.2020 р. № 1236 щодо продовження карантину до 28 лютого 2021 року та запровадження локдауну з 8 по 24 січня 2021 року включно.

Тож надаємо інформацію щодо заборон під час локдауну, що діють на території України  в період з 00:00 8 січня 2021 р. по 00:00 25 січня 2021 р.:

unnamed76767
 
У зв’язку зі зниженням температури повітря з метою попередження обмороження людей на засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято рішення про облаштування стаціонарного пункту обігріву у гуртожитку Старовижівського професійного ліцею, розташованого за адресою: смт. Стара Вижівка, вул. Забілицька 4, куди громадяни, в разі потреби можуть цілодобово звертатися за допомогою.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт