Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

 

ВАЖЛИВО!

Звертаємо Вашу увагу на те, що про корупційні правопорушення, правопорушення пов'язані із корупцією, а також інші службові зловживання з боку посадових осіб та працівників Старовижівського районного сектору та 16 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Волинській області, Ви можете повідомити за адресами:

1. 44400, смт. Стара Вижівка, вул. Соборності, 20, звернутися електронним листом на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; чи на «телефон довіри» (03346) 2-16-01, (097) 252-89-02.  Старовижівський районний сектор Управління ДСНС України у Волинській області.

2. 43020, м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 6, звернутися електронним листом на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи на «телефон довіри» (0332) 252-011, (067) 811-05-06.  Управління ДСНС України у Волинській області. Також повідомляємо про функціонування «телефону довіри» (044) 289-12-41 та електронної скриньки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

На офіційних веб-сайтах Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області у розділі «Звернення громадян» функціонує рубрика «Інтернет-приймальня», за допомогою якої, Ви маєте можливість звернутися до вищеназваних структур

Старовижівський районний сектор Управління ДСНС України у Волинській області

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Старогутівська сільська рада проводить конкурс на право оренди приміщення об’єкту торгівлі – магазин розташованого на території сільської ради: с. Сукачі вул.. Шевченка,2, площею 53,8 м. кв.

Для участі в конкурсі конкурсна комісія приймає заяви по 05.11.2018 року.

Конкурс відбудеться 08.11.2018 року в адміністративному приміщенні сільської ради вул.. Л. Українки, 45 початок о 12 00 год.

Телефони для довідок: 0334692636;

0673413755»

Старовижівський РС У ДСНС України у Волинській області повідомляє

У зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 14 лютого
2018 року № 80 «Про внесення змін до Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки» (далі – Постанова), яку розроблено з метою приведення нормативно-правових актів у сфері пожежної безпеки у відповідність з вимогами Законів України «Про адміністративні послуги» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами – підприємцями» Старовижівський РС У ДСНС України у Волинській області повідомляє, що постановою удосконалено процедуру подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, а також надано можливість суб’єкту господарювання подавати декларацію в електронній формі через Єдиний державний портал адміністративних послуг, у тому числі через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС.

Форум бізнес- і ІТ-лідерів

Повідомляємо, що за інформацією Ради голів державних адміністрацій 21червня 2018 року в м.Київ (пр-т Лобановського, 119, концертний майданчик Stereo Plaza) відбудеться Форум бізнес- і ІТ-лідерів. Участь безкоштовна (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).
На Форумі зберуться понад 2000 учасників для бізнес-спілкування, які зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Крім того, буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі BPM- і CRM-систем.
Програма Форуму складається з трьох потоків:
- Історії успіху і кейси (кейси компаній про стратегії та підходи, що допомагають пришвидшуватися на кожному етапі роботи компанії і ще швидше знаходити нові точки для росту);
- Інструменти і технології (кращі практики застосування BPM-I CRM-інструментів у різних сферах діяльності організації, що допомагають компаніям швидко зростати і розвиватися);
- Тренінги і майстер-класи (авторські майстер-класи з управління взаємовідносинами з клієнтами та оптимізації процесів компанії).
Своїм досвідом поділяться представники найбільших компаній: МТІ, ПУМБ, Біосфера, Датагруп, Fedoriv, Deloitte, Vodafone Україна, ELDORADO, Hewlett-Paskard Enterprise, Укртелеком, Нафтогаз України, MULTIPLEХ, Miller Heiman Group, Бізнес-Конструктор тощо.
Більш детальну інформацію про Форум бізнес- і ІТ-лідерів можна отримати від представників компанії Terrasoft за телефонами: +38(044) 363-31-33, +38(095) 924-36-96, а також в режимі онлайн через Інтернет на сторінці реєстрації учасників на Форум за гіперпосиланням: https://www.terrasoft.ua/global-tour-2018/kiev?partner=glavrada.

Львівський регіональний інститут Національної академії державного управління при Президентові України запрошує на навчання

Усіх державних службовців, котрі пропрацювали в органах виконавчої влади більше одного року, запрошують отримати професійну освіту за спеціальністю «Публічне управління та місцеве адміністрування» у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас здобути професійну освіту за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» (вечірня або заочна форма навчання), магістерська програма, державне замовлення (!!!), у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України – єдиному закладі освіти у західному регіоні України (Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька і Чернівецька обл.), де державні службовці 1-5 груп оплати праці мають виключне право навчатися за державним замовленням (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2013 р. № 255).

Зокрема службовці, котрі обіймають такі посади:

– керівник апарату місцевої держадміністрації та його заступник;

– начальник самостійного управління, служби та його заступник;

– начальник самостійного відділу, служби;

– завідувач самостійного сектору;

– заступник керівника департаменту, головного управління, служби;

– заступник керівника самостійного управління, служби.

Основні вимоги до вступників: наявність вищої освіти (бакалавр, спеціаліст чи магістр), стаж державної служби не менше 1 року.

Заяву можна подати до 26 червня 2018 р. на офіційному сайті Інституту- http://www.lvivacademy.com/vstup_2018/magistratura_pua.htm. Крім того при заповненні електронної заяви можна обрати зручну для Вас дату складання вступних випробувань (у формі комп’ютерного тестування і співбесіди).

До заяви про вступ (не пізніше дня складання вступних випробувань) необхідно додати: 4 кольорові фотокартки розміром 3×4 см; копію диплома про вищу освіту та додатка до нього; копію трудової книжки; копію паспорта громадянина України; копію реєстраційного номера облікової картки платника податків. Оригінали паспорта і диплома з додатком необхідно буде пред’явити у приймальній комісії.

Докладнішу інформацію можна отримати на сайті Інституту (www.lvivacademy.com) та у приймальній комісії Інституту за тел. (032) 244-81-12; моб.: (098) 875-72-61

Національний університет «Одеська юридична академія» повідомляє:

з травня до 15 липня 2018 року проводиться прийом документів для вступу в Центр підготовки магістрів публічної служби і професійних суддів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» заочної форми навчання.
Право на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування» за заочною (дистанційною) формою за державним замовленням мають особи, які перебувають на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування та обіймають посади державної служби, що належать до 6-9 групи оплати праці або віднесені до п’ятої-сьомої категорії посад в органах місцевого самоврядування, мають стаж державної служби або служби в органах місцевого самоврядування не менш як один рік та не досягли 45 років на момент подання документів до приймальної комісії.

Додаткова інформація на сайті Університету: www.onua.edu.ua та за телефонами: (048) 716-87-28, (048) 717-86-89, (048) 717-86-91, (048) 719-88-00.

Етичні стандарти поведінки осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

У нашому повсякденному житті правила етичної поведінки необхідні у всіх сферах, зокрема це й стосується професійної діяльності державних службовців
Державна служба нерозривно пов’язана з мораллю, етикою, моральним складом державного службовця. Наявність у багатьох сферах нашого професійного життя етики поведінки є не додатком, а важливою необхідністю.
Державна служба представляє собою не тільки правову, соціальну та організаційну систему, але і етичну. Вона виступає носієм моралі, моральних цінностей, орієнтує людей на дотримання моральних норм. Відмічається, що стабільність та надійність державної служби залежать не тільки від професійної підготовки, але і від моральних якостей чиновників.
У регулюванні державних та суспільних відношень мораль взаємодіє перш за все з правом. Мораль та право об’єднує те, що вони являються регуляторами поведінки людей, вони слугують одній загальній цілі – погодження інтересів особистості, суспільства, держави, забезпечення суспільного порядку. В цілому право відповідає або повинно відповідати моральним нормам. Моральні правила та норми, пов’язані з державною службою, знаходяться у тісному зв’язку з мораллю всього суспільства. Практика державної служби показує, що службова поведінка державних службовців та кадрова діяльність посадових осіб повинні базуватися на моральних принципах.
Під моральними принципами державної служби розуміється сукупність норм, що виражають вимоги держави та суспільства до службовця, до характеру його взаємовідносин з державою, на службі у якого він знаходиться, з суспільством, якому він слугує, забезпечуючи взаємодію держави та його громадян в захисті їх прав, свобод та законних інтересів. Це система загальних цінностей та правил, що регулюють взаємовідносини державних службовців між собою в процесі їх спільної професійної діяльності в цілях утворення належного морально- психологічного клімату в колективі ті підвищення ефективності державної служби.
Загальні принципи, норми та вимоги до правил етичної поведінки державних службовців визначені, зокрема, Законом України «Про державну службу», Законом України «Про запобігання корупції» та загальними правилами етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженими наказом Національного агентства з питань державної служби від 05.08.2016 № 158, які містять не лише узагальнені стандарти етичної поведінки, якими зобов’язані користуватись державні службовці під час виконання своїх посадових обов’язків, а й підстави та порядок притягнення до відповідальності осіб за їх порушення.
Відповідно до Закону України “Про запобігання корупції”, особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та посадові особи юридичних осіб публічного права під час виконання своїх службових повноважень зобов'язані неухильно додержуватися вимог закону та загальновизнаних етичних норм поведінки, бути ввічливими у стосунках з громадянами, керівниками, колегами і підлеглими.
Особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, представляючи державу чи територіальну громаду, діють виключно в їх інтересах.
Окрім того, зазначені особи зобов'язані під час виконання своїх службових повноважень дотримуватися політичної нейтральності, уникати демонстрації у будь-якому вигляді власних політичних переконань або поглядів, не використовувати службові повноваження в інтересах політичних партій чи їхніх осередків або окремих політиків. Це правило не поширюється на виборних осіб та осіб, які обіймають політичні посади.
Приписами Закону України “Про запобігання корупції” визначено, що особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та посадові особи юридичних осіб публічного права повинні:
- діяти неупереджено, незважаючи на приватні інтереси, особисте ставлення до будь-яких осіб на свої політичні погляди, ідеологічні, релігійні або інші особисті погляди чи переконання;
- сумлінно, компетентно, вчасно, результативно і відповідально виконувати службові повноваження та професійні обов'язки, рішення та доручення органів і осіб, яким вони підпорядковані, підзвітні або підконтрольні, не допускати зловживань і неефективного використання державної і комунальної власності;
- не розголошувати і не використовувати в інший спосіб конфіденційну та іншу інформацію з обмеженим доступом, що стала їм відома у зв'язку з виконанням своїх службових повноважень і професійних обов'язків, крім випадків, встановлених законом.
Особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та посадова особа юридичних осіб публічного права, не зважаючи на приватні інтереси, зобов'язані утримуватись від виконання рішень чи доручень керівництва, якщо вони суперечать закону. Вони самостійно оцінюють правомірність наданих керівництвом рішень чи доручень і можливу шкоду, що буде завдана в разі виконання таких рішень чи доручень.
За порушення правил етичної поведінки особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, можуть бути притягнені до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності.
Слід зазначити, що дотримання кожним державним службовцем та посадовою особою місцевого самоврядування етики поведінки є не лише запорукою ефективного та якісного виконання своїх обов’язків, а також забезпечення державою належного виконання своїх функцій, що в першу чергу сприятиме задоволенню потреб суспільства та покращенню рівня життя кожного громадянина.

До уваги жителів району

16 травня 2018 року з 9,30 год по 10,30 год. в приміщені управління Державної казначейської служби України у Старовижівському районі відбудеться виїзний особистий прийом громадян, який проведе начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Волинській області М.Леміщак.

 

Рівненський зональний відділ військової служби правопорядку

звертається до усіх військовослужбовців, які самовільно залишили військову частину, з пропозицією повернутися на військову службу і добровільно звернутися до найближчого органу Військової служби правопорядку із поясненням причин відсутності на військовій службі.

          ЗАКЛИКАЄМО батьків, друзів, родичів військовослужбовців допомогти своїм близьким виправити, можливо, найбільшу помилку у житті, припинити переховуватися від слідства і відкрити для себе майбутнє повноцінне життя.

Переховуючись від слідства, військовослужбовець не зможе уникнути кримінальної відповідальності за скоєний злочин.

Злісне уникання відповідальності суттєво погіршує становище осіб, які ухиляються від проходження військової служби, і тягне за собою більш суворе покарання.

З’явлення до правоохоронних органів, щире каяття та активне сприяння розкриттю злочину пом’якшують покарання і будуть враховані судом при винесенні вироку(ст.66 КК України).

95% військовослужбовців,відносно яких судами були винесені обвинувальні вироку за ухилення від проходження служби, були звільнені від покарання (засуджено з випробувальним терміном)

Якщо Вам відомо місце знаходження військовослужбовців які самовільно залишили розташування військових частин і Вам не байдужа їх подальша доля просимо Вас звертатися до Рівненського зонального відділу ВСП для надання їм правової та психологічної допомоги за телефонами та адресою:

       
 

м. Рівне вул. Коцюбинського,1

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

телефони:

Михайло Сергійович 0966857540, 0992037762

Тарас Юрійович   0982533824

 
 

м. Володимир-Волинський вул. Коперника,4

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

телефони:

Сергій Анатолійович 0974789378, 0637331935

Андрій Валентинович 0930872801, 0688903082

Сергій Юрійович 063-601-46-73,

068-874-17-71

 
 

 О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Старогутівська сільська рада проводить конкурс на право оренди приміщення об’єкту торгівлі – магазин розташованого на території

сільської ради: с. Сукачі вул.. Шевченка,2, площею 53,8 м. кв.

 Для участі в конкурсі конкурсна комісія приймає заяви по 24.02.2018 року.

Конкурс відбудеться 27.02.2018 року в адміністративному приміщенні сільської ради вул.. Л. Українки, 45 початок о 12 00 год.

 Телефони для довідок: 0334692636; 0673413755»  

 

Я МАЮ ПРАВО - проект Міністерства юстиції України, що розповідає про твої права!

#аліменти #земля #бізнес #рейдерство #субсидія #хабар #спір

Якщо ці слова тебе турбують, то заходь на сайт Мін‘Юсту і дізнавайся на ЩО ТИ МАЄШ ПРАВО? ЯК ДІЯТИ? ЯК ЗАХИЩАТИ?

ПОСИЛАННЯ:

http://pravo.minjust.gov.ua

 

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення районного конкурсу проектів розвитку місцевих ініціатив територіальних громад Старовижівського району у 2018 році

ДО УВАГИ   ГРОМАДЯН !!!

 Нові зразки заяв про встановлення фактів народження, смерті, а також пам'ятки щодо процедури отримання відповідних свідоцтв осіб, які народились чи померли на тимчасово окупованій території України (Завантажити)

 Начальник Старовижівського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Волинській області Яриніч Вікторія Василівна.

 

 

 

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт