Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

Форум бізнес- і ІТ-лідерів

Повідомляємо, що за інформацією Ради голів державних адміністрацій 21червня 2018 року в м.Київ (пр-т Лобановського, 119, концертний майданчик Stereo Plaza) відбудеться Форум бізнес- і ІТ-лідерів. Участь безкоштовна (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).
На Форумі зберуться понад 2000 учасників для бізнес-спілкування, які зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Крім того, буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі BPM- і CRM-систем.
Програма Форуму складається з трьох потоків:
- Історії успіху і кейси (кейси компаній про стратегії та підходи, що допомагають пришвидшуватися на кожному етапі роботи компанії і ще швидше знаходити нові точки для росту);
- Інструменти і технології (кращі практики застосування BPM-I CRM-інструментів у різних сферах діяльності організації, що допомагають компаніям швидко зростати і розвиватися);
- Тренінги і майстер-класи (авторські майстер-класи з управління взаємовідносинами з клієнтами та оптимізації процесів компанії).
Своїм досвідом поділяться представники найбільших компаній: МТІ, ПУМБ, Біосфера, Датагруп, Fedoriv, Deloitte, Vodafone Україна, ELDORADO, Hewlett-Paskard Enterprise, Укртелеком, Нафтогаз України, MULTIPLEХ, Miller Heiman Group, Бізнес-Конструктор тощо.
Більш детальну інформацію про Форум бізнес- і ІТ-лідерів можна отримати від представників компанії Terrasoft за телефонами: +38(044) 363-31-33, +38(095) 924-36-96, а також в режимі онлайн через Інтернет на сторінці реєстрації учасників на Форум за гіперпосиланням: https://www.terrasoft.ua/global-tour-2018/kiev?partner=glavrada.

Львівський регіональний інститут Національної академії державного управління при Президентові України запрошує на навчання

Усіх державних службовців, котрі пропрацювали в органах виконавчої влади більше одного року, запрошують отримати професійну освіту за спеціальністю «Публічне управління та місцеве адміністрування» у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас здобути професійну освіту за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» (вечірня або заочна форма навчання), магістерська програма, державне замовлення (!!!), у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України – єдиному закладі освіти у західному регіоні України (Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька і Чернівецька обл.), де державні службовці 1-5 груп оплати праці мають виключне право навчатися за державним замовленням (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2013 р. № 255).

Зокрема службовці, котрі обіймають такі посади:

– керівник апарату місцевої держадміністрації та його заступник;

– начальник самостійного управління, служби та його заступник;

– начальник самостійного відділу, служби;

– завідувач самостійного сектору;

– заступник керівника департаменту, головного управління, служби;

– заступник керівника самостійного управління, служби.

Основні вимоги до вступників: наявність вищої освіти (бакалавр, спеціаліст чи магістр), стаж державної служби не менше 1 року.

Заяву можна подати до 26 червня 2018 р. на офіційному сайті Інституту- http://www.lvivacademy.com/vstup_2018/magistratura_pua.htm. Крім того при заповненні електронної заяви можна обрати зручну для Вас дату складання вступних випробувань (у формі комп’ютерного тестування і співбесіди).

До заяви про вступ (не пізніше дня складання вступних випробувань) необхідно додати: 4 кольорові фотокартки розміром 3×4 см; копію диплома про вищу освіту та додатка до нього; копію трудової книжки; копію паспорта громадянина України; копію реєстраційного номера облікової картки платника податків. Оригінали паспорта і диплома з додатком необхідно буде пред’явити у приймальній комісії.

Докладнішу інформацію можна отримати на сайті Інституту (www.lvivacademy.com) та у приймальній комісії Інституту за тел. (032) 244-81-12; моб.: (098) 875-72-61

Національний університет «Одеська юридична академія» повідомляє:

з травня до 15 липня 2018 року проводиться прийом документів для вступу в Центр підготовки магістрів публічної служби і професійних суддів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» заочної форми навчання.
Право на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування» за заочною (дистанційною) формою за державним замовленням мають особи, які перебувають на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування та обіймають посади державної служби, що належать до 6-9 групи оплати праці або віднесені до п’ятої-сьомої категорії посад в органах місцевого самоврядування, мають стаж державної служби або служби в органах місцевого самоврядування не менш як один рік та не досягли 45 років на момент подання документів до приймальної комісії.

Додаткова інформація на сайті Університету: www.onua.edu.ua та за телефонами: (048) 716-87-28, (048) 717-86-89, (048) 717-86-91, (048) 719-88-00.

До уваги жителів району

16 травня 2018 року з 9,30 год по 10,30 год. в приміщені управління Державної казначейської служби України у Старовижівському районі відбудеться виїзний особистий прийом громадян, який проведе начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Волинській області М.Леміщак.

 

Рівненський зональний відділ військової служби правопорядку

звертається до усіх військовослужбовців, які самовільно залишили військову частину, з пропозицією повернутися на військову службу і добровільно звернутися до найближчого органу Військової служби правопорядку із поясненням причин відсутності на військовій службі.

          ЗАКЛИКАЄМО батьків, друзів, родичів військовослужбовців допомогти своїм близьким виправити, можливо, найбільшу помилку у житті, припинити переховуватися від слідства і відкрити для себе майбутнє повноцінне життя.

Переховуючись від слідства, військовослужбовець не зможе уникнути кримінальної відповідальності за скоєний злочин.

Злісне уникання відповідальності суттєво погіршує становище осіб, які ухиляються від проходження військової служби, і тягне за собою більш суворе покарання.

З’явлення до правоохоронних органів, щире каяття та активне сприяння розкриттю злочину пом’якшують покарання і будуть враховані судом при винесенні вироку(ст.66 КК України).

95% військовослужбовців,відносно яких судами були винесені обвинувальні вироку за ухилення від проходження служби, були звільнені від покарання (засуджено з випробувальним терміном)

Якщо Вам відомо місце знаходження військовослужбовців які самовільно залишили розташування військових частин і Вам не байдужа їх подальша доля просимо Вас звертатися до Рівненського зонального відділу ВСП для надання їм правової та психологічної допомоги за телефонами та адресою:

       
 

м. Рівне вул. Коцюбинського,1

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

телефони:

Михайло Сергійович 0966857540, 0992037762

Тарас Юрійович   0982533824

 
 

м. Володимир-Волинський вул. Коперника,4

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

телефони:

Сергій Анатолійович 0974789378, 0637331935

Андрій Валентинович 0930872801, 0688903082

Сергій Юрійович 063-601-46-73,

068-874-17-71

 
 

 О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Старогутівська сільська рада проводить конкурс на право оренди приміщення об’єкту торгівлі – магазин розташованого на території

сільської ради: с. Сукачі вул.. Шевченка,2, площею 53,8 м. кв.

 Для участі в конкурсі конкурсна комісія приймає заяви по 24.02.2018 року.

Конкурс відбудеться 27.02.2018 року в адміністративному приміщенні сільської ради вул.. Л. Українки, 45 початок о 12 00 год.

 Телефони для довідок: 0334692636; 0673413755»  

 

Я МАЮ ПРАВО - проект Міністерства юстиції України, що розповідає про твої права!

#аліменти #земля #бізнес #рейдерство #субсидія #хабар #спір

Якщо ці слова тебе турбують, то заходь на сайт Мін‘Юсту і дізнавайся на ЩО ТИ МАЄШ ПРАВО? ЯК ДІЯТИ? ЯК ЗАХИЩАТИ?

ПОСИЛАННЯ:

http://pravo.minjust.gov.ua


ОГОЛОШЕННЯ
про проведення районного конкурсу проектів розвитку місцевих ініціатив територіальних громад Старовижівського району у 2018 році

ДО УВАГИ   ГРОМАДЯН !!!

 Нові зразки заяв про встановлення фактів народження, смерті, а також пам'ятки щодо процедури отримання відповідних свідоцтв осіб, які народились чи померли на тимчасово окупованій території України (Завантажити)

 Начальник Старовижівського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Волинській області Яриніч Вікторія Василівна.