Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
 

ПРОФІЛАКТИКА ПРАВОПОРУШЕНЬ ТА ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ

502327 листопада 2019 року начальником Старовижівського РС філії Державної установи «Центр пробації» майором внутрішньої служби Віталієм Дяком взято участь у засіданні колегії Старовижівської РДА по профілактиці правопорушеньдотримання законності та безпеки дорожнього руху в Старовижівському районі.

Мета заходу зміцнення законності і правопорядку, профілактики правопорушень, посилення боротьби зі злочинністю

На засідання колегії були запрошені голова районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів міністерств, інших ЦОВВ, окремих установ, організацій, селищний та сільські голови.

Начальником Старовижівського РС Віталієм Дяком наголошено було на необхідності тісної співпраці з органами влади та місцевого самоврядування в частині профілактики правопорушень та злочинів, що в подальшому приведе до зменшення рівня злочинності.

Старовижівський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області

Диктант національної єдності

IMG 105 1Працівники Старовижівського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Волинській області взяли участь в акції «Всеукраїнський радіо диктант національної єдності».

Кожного року, напередодні Дня українськоїмови та писемності, усі охочі пишуть диктант. Відтепер, до цієї традиції долучилася і працівники органу з питань пробації Старовижівського району.

Всеукраїнський радіо диктант національної єдності був заснований в 2000 році з метою об’єднання навколо мови. З того часу, щороку усі охочі можуть взяти участь у написанні диктанту, який зачитував відомий мовознавець та автор підручників з української мови Олександр Авраменко.

Долучилися до цієї акції і ми, адже будь-який громадянин має знати українську мову. Якщо людина не знає своєї мови – в неї немає майбутнього.

Старовижівський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області

 

Взаємодія з органом Національноїполіції

IMG 2019З метою здійснення соціально-виховної роботи із суб’єктами пробації 30 жовтня 2019 року за ініціативою начальника Старовижівського РС філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області Віталія Дяка була проведена робоча зустріч з в.о. начальника Старовижівського ВП Ратнівського ВП ГУНП у Волинській області Миколою Голубом.

Під час зустрічі обговорювалося питання взаємодії уповноваженого органу з питань пробації та органу Національної поліції по контролю за поведінкою засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, з урахуванням Закону України «Про пробацію» з акцентом на статтю 21 Закону.

Вирішувались найактуальніші проблемні питання, що виникають у роботі із суб’єктами пробації, а саме: здійснення уповноваженим органом з питань пробації спільно з органами поліції належного нагляду за поведінкою осіб, яких за рішенням суду було звільнено від відбування покарання з випробуванням, та забезпечення виконання засудженим покладених на нього обов’язків, невчинення нового злочину протягом іспитового строку та систематичних адміністративних правопорушень.

За результатами зустрічі визначено спільні заходи подолання обговорюваних проблемних питань для підвищення ефективної взаємодії уповноваженого органу з питань пробації та органу Національної поліції на цьому напрямі.

Старовижівський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області

 

Причини та профілактика правопорушень серед дітей

RST2Сьогодні надто актуальною є проблема зростання правопорушень серед молодіжного середовища.

Саме з метою профілактики правопорушень і злочинів серед учнівської молоді 29 жовтня 2019 у Старовижівському професійному ліцеї начальником Старовижівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області Віталієм Дяком проведено виховний захід на тему: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх. Причини та профілактика правопорушень серед дітей».

Під час бесіди обговорювалися основні причини скоєння правопорушень і злочинів підлітками та шляхи їхусунення. Наголошено на основних факторах, які стають причиною вчинення злочинів неповнолітніми: вживання підлітками алкоголю, наркотиків, тютюнопаління, відсутність життєвої позиції, асоціальне коло їхспілкування.

 Старовижівський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області

 
О Г О Л О Ш Е Н Н Я
Старогутівська сільська рада проводить конкурс на право оренди частини приміщень майна об’єктів спільної власності територіальної громади сіл, які розташовано на території Старогутівської сільської ради за адресою :
с. Сукачі вул.. Шевченка,5 площа 42 м. кв.;
с. Стара Гута вул.. Зелена,1 площа 53 м. кв.;
с. Стара Гута вул.. Л. Українки, 41 площа 121,3 м. кв.,
Для участі в конкурсі конкурсна комісія приймає заяви по 05.08.2019 року
Конкурс відбудеться 08.08.2018 року в адміністративному приміщенні сільської ради вул.. Л. Українки, 45 початок о 12 00 год.
Телефони для довідок: 0334692636; 0673413755
Відомості
про місцезнаходження документів з кадрових питань (особового складу) ліквідованих установ, підприємств та організацій Старовижівського району (завантажити).
Інформація
про результати конкурсу на заміщення вакантної посади Завідувачa сектору з опрацювання документів та інформаційної роботи управління соціального захисту населення Старовижівської райдержадміністрації (Інформація про переможця).
Інформація
про результати конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В" – головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу грошових виплат і компенсацій та соціальних інспекторів управління соціального захисту населення Старовижівської районної державної адміністрації у Волинській області (Інформація про переможця).
Оголошення
Управління соціального захисту населення Старовижівської РДА оголошує конкурси на заміщення вакантних посад державної служби:
1) категорії "Б" - завідувача сектору з опрацювання документів та інформаційної роботи управління;
2) категорії "В" - головного спеціаліста сектору прийняття рішень управління.
Оголошення
Управління соціального захисту населення Старовижівської районної державної адміністрації Волинської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В" – спеціаліста сектору прийняття рішень (детальніше).
ІНФОРМАЦІЯ
про результати конкурсу на зайняття посади державної служби категорії "В" – спеціаліста сектору прийняття рішень управління соціального захисту населення Старовижівської райдержадміністрації (детальніше).
О Г О Л О Ш Е Н Н Я
Старогутівська сільська рада проводить конкурс на право оренди майна, об’єкт торгівлі - магазин с. Сукачі вул.. Шевченка,2, площа 53,8 м. кв.
Конкурсна комісія приймає заяви до 27.02.2019 р., конкурс відбудеться 01.03. 2019 р в адміністративному приміщенні сільської ради о 12.00 год.
Довідки за тлф: 0673413755
Оголошення
Управління соціального захисту населення Старовижівської районної державної адміністрації Волинської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В"спеціаліста сектору прийняття рішень (детальніше).
Оголошення
Управління Державної казначейської служби України у Старовижівському районі Волинської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади - головного спеціаліста відділу надходжень та видатків (детальніше).
Оголошення
про початок процедури громадського обговорення проекту детального плану території для влаштування масиву індивідуальної житлової забудови в селі Стара Гута Старовижівський район Волинська область.
Проект розроблено на підставі рішення Старогутівської сільської ради від 26.10.2018 року № 19/9 «Про дозвіл на розроблення детального плану території с. Стара Гута»
Розробник ФОП Гривнак Леся Володимирівна
Громадські обговорення відбудуться 03.02 2019 року початок о 13.00
в приміщенні сільського Будинку культури с. Стара Гута
З проектом детального плану території можна ознайомитись в адміністративному приміщенні Старогутівської сільської ради.
Телефон для довідок 0673413755
Виконавчий комітет
Старогутівської сільської ради
 ІНФОРМАЦІЯ
СТАРОВИЖІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ» В ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактні дані: поштова адреса: вул. Незалежності, 83, смт. Стара Вижівка, 44401 тел.: факс: 03346 3-00-77
 електронна скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Графік роботи:        
                                             понеділок - четвер: 09:00 - 18:00
п'ятниця: 09:00 - 16:45 обідня перерва: 13:0013:45
вихідний: субота, неділя
       ПРОБАЦІЯ- ЦЕ:
 1. забезпечення безпеки суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень

 2. надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді)

 3. організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі

 4. пробаційний нагляд; контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань)

 5. допомога особі, яка готується до звільнення і місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві

         до кого застосовується пробація?
 1. особа, щодо якої складається досудова доповідь, яка перебуває у кримінальному процесі

 2. особа, засуджена до кримінального покарання, шо не пов'язане з позбавленням волі, як от: заборона обіймати певні посади або займатися псиною діяльністю, громадські та виправні роботи

 3. особа, якій покарання у виді позбавлення волі замінено на покарання у виді громадських або виправних робіт

 4. особа, звільнена з випробувальним терміном від відбування покарання у виді позбавлення (обмеження) волі

 5. звільнена від відбування покарання вагітна жінка та жінка, яка має дитину віком до трьох років особа, яка готується до звільнення з місць позбавлення полі

 6. особа, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі

             ПЕРЕВАГИ ПРОБАЦІЇ:
ДЛЯ ОСОБИ, яка вчинила правопорушення:
 1. можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства), підтримка на шляху до змін

 2. збереження сімейних стосунків та зв'язків у громаді

 3. збереження роботи та житла

 4. позитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв'язки та шанс створити сім'ю

ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА (ГРОМАДИ):
 1. убезпечення громади від вчинення повторних злочинів

 2. справедливе здійснення правосуддя: баланс між карою за вчинене правопорушення, відшкодуванням завданої шкоди та інтересами членів суспільства

ДЛЯ ДЕРЖАВИ:
 1. зниження злочинності

 2. зниження кількості ув'язнених в місцях позбавлення волі осіб

 3. позитивний економічний ефект: утримання правопорушника у місцях позбавлення волі набагато дорожче для держави, ніж перебування на пробації; а також залишаючись у суспільстві особа не втрачає роботу та сплачує внески у держбюджет

 4. дотримання міжнародних стандартів

               ВИДИ ІІРОБАЦІЇ (передбачено Законом України "Про пробацію"):
Досудова пробація - забезпечення суду інформацією, що характеризує особу, яка обвинувачується у вчиненні правопорушення, з метою врахування обставин її життя для прийняття судом справедливого рішення про міру її відповідальності (складення досудової доповіді)
Наглядова пробація - здійснення наглядових та соціально-виховних заходів: надання психологічної, консультативної та інших видів допомоги. сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально-корисній діяльності, проведення індивідуально-профілактичної роботи відносно особи, до якої застосовується пробація
ІІенітенціарна пробація - не допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення воді у трудовому та побутовому влаштуванні за обраним нею місцем проживання, влаштування до закладів охорони здоров'я та сприяння в адаптації до життя у суспільстві.
ВАЖЛИВО!
Звертаємо Вашу увагу на те, що про корупційні правопорушення, правопорушення пов'язані із корупцією, а також інші службові зловживання з боку посадових осіб та працівників Старовижівського районного сектору та 16 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Волинській області, Ви можете повідомити за адресами:
1. 44400, смт. Стара Вижівка, вул. Соборності, 20, звернутися електронним листом на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; чи на «телефон довіри» (03346) 2-16-01, (097) 252-89-02.  Старовижівський районний сектор Управління ДСНС України у Волинській області.
2. 43020, м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 6, звернутися електронним листом на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи на «телефон довіри» (0332) 252-011, (067) 811-05-06.  Управління ДСНС України у Волинській області. Також повідомляємо про функціонування «телефону довіри» (044) 289-12-41 та електронної скриньки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
На офіційних веб-сайтах Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області у розділі «Звернення громадян» функціонує рубрика «Інтернет-приймальня», за допомогою якої, Ви маєте можливість звернутися до вищеназваних структур
Старовижівський районний сектор Управління ДСНС України у Волинській області

 

 

 

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт