Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
 
ІСТОРІЯ УСПІХУ

Костянтин (1994 р.н.)

   Костянтин поставлений на обліку в Старовижівський РС 20.06.2017 року. 27.06.2017 року ознайомлений з порядком та умовами відбування кримінального покарання у районному секторі. Засуджений за ст. 408 ч. 3 КК України до 5 років позбавлення волі з іспитовим строком 3 роки. Водночас, хлопець не вперше притягувався до кримінальної відповідальності. Будучи неповнолітнім, у 2009 році був засуджений до 3 років 6 місяців позбавлення волі з іспитовим строком 2 роки ( ст.185 ч.3 КК України). У 2016 році був засуджений за ст.186 ч.2 КК України до 4 років позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік.
У квітні 2015 року солдатомбув призваний на військову службу за мобілізацією місцевим військовим комісаріатом та в червні 2015 року був в подальшому направлений для проходження військової служби до військової частини польова пошта В0131.
Далі наказом командира військової частини польова пошта В0131 від 13.06.2015 року № 154 солдата зараховано до списків особового складу військової частини та призначено на посаду санітара третього мотопіхотного взводу третьої мотопіхотної роти військової частини польова пошта В0131 та поставлено на всі види забезпечення. Водночас, будучи військовослужбовцем в особливий період, 28 липня 2015 року під час перевірки особового складу було виявлено відсутність у розташуванні військової частини солдата К. Солдат діючи умисно, передбачаючи суспільно – небезпечний характер своїх діянь самовільно покинув військову частину, вчинив дезертирство. Злочин визнав повністю, щиро кається.
   Хлопець ріс у сім’ї з особливими потребами. Батько Василь не приділяв особливої уваги сину. Часто – густо попадав у місця позбавлення волі. Мати – Лариса позбавлена батьківських прав, також схильна до правопорушень. Перебувала на випробувальному терміні у Старовижівському районному секторі, менший брат В’ячеслав , відбував кримінальне покарання у виховній колонії міста Ковеля.
Костянтина виховувала вулиця. Мав багато друзів, які були схильні до правопорушень та вели антисоціальний спосіб життя. Як наслідок – проблеми із законом у неповнолітньому віці.
   На момент постановки на облік у Костянтина не було роботи, мав проблеми з самоконтролем, що і показала початкова оцінка вчинення повторного злочину. Крім того, часто вживав алкоголь, нарікаючи на те, що не в змозі забезпечити жінку та дітей. Сім’я проживала за рахунок допомоги на дітей та випадкових підробітків на території села.
Працівниками органу пробації здійснено ряд заходів для допомоги засудженому. Зокрема надано психологічні консультації щодо важливості та вмінні критично мислити, адекватно реагувати на проблемні ситуації, що в свою чергу призведе до вирішення проблем із самоконтролем. Робота проводилася з урахуванням поведінки, психологічного стану та індивідуальних особливостей особистості.
   Важливим елементом для роботи із клієнтом пробації виділено пункт вживання алкоголю. Фактор не був криміногенною потребою, проте справляв не аби який негативний вплив на Костянтина. Тому хлопця було залучено до лекції лікаря – невропатолога Старовижівської ЦРЛ щодо попередження вживання алкогольних напоїв та наркотичних речовин. Перелічено найпоширеніші ознаки психосоматичних розладів та захворювань, які виникають внаслідок зловживання алкоголем. Наголошено на причинно – наслідковості між пагубними звичками та подальшими проблемами в майбутньому.
Проведено ряд заходів щодо працевлаштування з залучення працівників Центру зайнятості: «Живи та працюй в Україні», «Знайди собі роботу». Костянтин влаштувався до ПП на пилораму різноробочим. З’явилася мотивація до змін в хорошу сторону. Нове коло оточення, товариші по цеху справляли позитивний вплив на засудженого. Проведення численних заходів працівників пробації із залученням правової допомоги, районного суду, центру соціальних служб сприяли позитивно на поведінку та спосіб мислення Костянтина.   Здійснення повторного оцінення вчинення нового злочину показало позитивну динаміку. Вчасна явка на реєстрацію, відсутність попереджень, активна участь у заходах на базі районного сектору проявилось у тому, що людина дійсно стала на шлях виправлення.
В 2019 році в Костянтина народилася третя дитина. Сім’я живе у достатку.
По закінченню строку хлопець планує влаштуватися торговим агентом у одній із місцевих фірм. Радісно ділиться своїми перемогами у житті. Стверджує, що пробація допомогла знайти своє місце у житті, вберегла від можливих проблем із законом в майбутньому та надала шанс виправитися без ізоляції від суспільства.
Михайло (1999 р.н.)
Михайло поставлений на обліку в Старовижівський РС 04.03.2019 року. 05.03.2019 року ознайомлений з порядком та умовами відбування кримінального покарання у районному секторі. Засуджений за ст. 185 ч. 3, 186 ч. 2, 70 КК України до 4 років позбавлення волі з іспитовим строком 2 роки. Водночас, хлопець не вперше притягувався до кримінальної відповідальності. Будучи неповнолітнім був засуджений до 4 років позбавлення волі з іспитовим строком 2 роки ( ст.185 ч.3 КК України).
Обвинувачений неповнолітній у грудня 2016 року, біля 12 год., в м. Ковель Волинської області, перебуваючи на території гаражного масиву, що по вул. Грибоєдова, з метою таємного викрадення чужого майна, за попередньою домовленістю із особою, матеріали кримінального провадження щодо якої виділені в окреме провадження, шляхом злому навісного замка на вхідних дверях, проникли до гаражного приміщення, звідки таємно викрали металевий стіл з точильним станком, вартістю 800 гривень, перфоратор «Фіолент», вартістю 750 гривень, болгарку „Бош, вартістю 1500 гривень, автомобільний акумулятор „Іста, вартістю 2500 гривень, чим завдали останньому майнову шкоду на загальну суму 5550 гривень.
Крім того, обвинувачений неповнолітній у грудня 2016 року, біля 15 год., в м. Ковель Волинської області, з метою таємного викрадення чужого майна, повторно, за попередньою домовленістю із особою, матеріали кримінального провадження щодо якої виділені в окреме провадження, шляхом злому навісного замка на вхідних дверях, проникли до підвального приміщення,щознаходиться біля під’їзду звідки таємно викрали велосипед вітчизняного виробництва „Аіст, вартістю 800 гривень, синього кольору,консервацію, яка для потерпілого матеріальної цінності не становить, чим завдали останньому майнову шкоду на загальну суму 800 гривень.
Крім того, обвинувачений неповнолітній у грудня 2016 року, біля 17 год. 45 хвилин, в м. Ковель Волинської області, з метою відкритого викрадення чужого майна, повторно, за попередньою домовленістю із особою, матеріали кримінального провадження щодо якої виділені в окреме провадження, перебуваючи на вул. Драгоманова, підійшли до ОСОБА , у якого з лівої нагрудної кишені куртки відкрито викрали мобільний телефон „Самсунг Е 1360 (ІМЕІ НОМЕР_1 ), типу слайдер, вартістю 600 гривень, чорного кольору, у якому була SІМ-карта мобільного оператора „Київстар з абонентським №, яка не становить для потерпілого матеріальної цінності, на рахунку якої були кошти на суму 45 гривень, грошові кошти на суму 170 гривень, грошовими купюрами номіналом 50 гривень, 20 гривень, 10 гривень, 5 гривень, які належали ОСОБА , чим завдали останньому майнову шкоду на загальну суму 815 гривень.
Крім того, обвинувачений неповнолітній у грудня 2016 року, біля 23 год., в м. Ковель Волинської області, з метою таємного викрадення чужого майна, повторно, за попередньою домовленістю із особою, матеріали кримінального провадження щодо якої виділені в окреме провадження, підійшли до підвальних приміщень, що знаходяться біля під’їзду, після чого особа, матеріали кримінального провадження щодо якої виділені в окреме провадження, зайшла всередину цих підвальних приміщень, звідки таємно викрала металеву драбину, вартістю 200 гривень, яка належала ОСОБА , а обвинувачений неповнолітній залишався стояти на вулиці, щоб їх дії були непомічені сторонніми особами, чим завдали останній майнову шкоду на загальну суму 200 гривень.Злочини визнав повністю, щиро кається.
Хлопець ріс у сім’ї з особливими потребами. Батька не знає та не приділяв особливої уваги сину. МатиТетяна найменш приділяла увагу.
Михайла виховувала вулиця. Мав багато друзів, які були схильні до правопорушень та вели антисоціальний спосіб життя. Як наслідок – проблеми із законом у неповнолітньому віці.
На момент постановки на облік у Михайла не було житла, роботи, мав проблеми з рідними, що і показала початкова оцінка вчинення повторного злочину.
Працівниками органу пробації здійснено ряд заходів для допомоги засудженому. Зокрема надано психологічні консультації щодо важливості та вмінні критично мислити, адекватно реагувати на проблемні ситуації, що в свою чергу призведе до вирішення проблем із самоконтролем. Робота проводилася з урахуванням поведінки, психологічного стану та індивідуальних особливостей особистості.
Проведено ряд заходів щодо працевлаштування з залучення працівників Центру зайнятості: «Знайди собі роботу». Михайловлаштувався на роботу різноробочим. З’явилася мотивація до змін в хорошу сторону. Нове коло оточення, товариші по роботі справляли позитивний вплив на засудженого.Придбав невеличкий житловий будинок, зустрічається з дівчиною Анастасією, з якою у майбутньому хоче поєднати стосунки. Покращились стосунки з рідними. Проведення численних заходів працівників пробації із залученням правової допомоги, районного суду, центру соціальних служб сприяли позитивно на поведінку та спосіб життя Михайла. Здійснення повторного оцінення вчинення нового злочину показало позитивну динаміку. Вчасна явка на реєстрацію, відсутність попереджень, активна участь у заходах на базі районного сектору проявилось у тому, що людина дійсно стала на шлях виправлення.

 

 

Налагоджена співпраця – засіб досягнення спільних завдань

«Спільний алгоритм дій територіальних органів поліції та уповноважених органів з питань пробації» - тема наради працівників сектору кримінальної поліції Старовижівського ВП Ратнівського ВП ГУНП у Волинській області та Старовижівського РС з питань пробації.

Відповідно до рішення спільної наради представників відділу поліції та уповноваженого органу з питань пробації Старовижівського району, за присутності керівників обох правоохоронних органів, було проведено робочу зустріч начальника Старовижівського РС філії ДУ «Центр пробації» у Волинській області майора внутрішньої служби Віталія Дяка та начальника СКП Старовижівського ВП Ратнівського ВП ГУНПу Волинській області майора поліції Олега Бурди, метою якої було детальніше обговорення рішень наради щодо організації взаємодії по розшуку осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, місцезнаходження яких невідоме.

Результатом зустрічі стало створення спільної робочої групи із представників обох відомств, члени якої безпосередньо будуть відповідальними за даний напрямок спільної роботи.

 
 
 
ВІДОМОСТІ
про місцезнаходження документів з кадрових питань (особового складу) ліквідованих установ, підприємств та організацій Старовижівського району (01.07.2019-01.07.2020р.)  (завантажити).
 
 

зображення viber 2020 03 10 15 02 34 1Робота дистанційного пункту консультування

З метою забезпечення доступу до правової допомоги, 10 березня 2020 року начальник Старовижівського бюро правової допомоги Тетяна Штик провела прийом громадян у приміщенні Старовижівського РС філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області згідно графіку роботи дистанційного пункту консультування.

Мета заходу - кожен має право на професійну правничу допомогу.

Працівник розповіла про систему безоплатної правової допомоги в Україні, пояснила, що безоплатна первинна правова допомога включає: 1) надання правової інформації; 2) надання консультацій і роз’яснень з правових питань; 3) складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); 4) надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації. В свою чергу, безоплатна вторинна правова допомога полягає у наданні захисту; здійсненні представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складенні документів процесуального характеру.

Разом з тим, акцентувала увагу присутніх на тому, що згідно внесених до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» змін, громадяни – власники земельних ділянок мають можливість отримати консультації, роз’яснення та допомогу у підготовці проектів договорів користування земельними ділянками (оренда, суборенда, земельний сервітут, емфітевзис, суперфіцій). Серед іншого зміни стосуються переліку суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу. Так, викривачі у зв’язку з повідомленням ними інформації про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення мають право на захист; здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру.

Крім того, присутні отримали 1- консультацію по затримці виплати заробітної плати, 1- на – консультація стосувалась пільг учасникам бойових дій.

На завершення заходу фахівець Старовижівського бюро правової допомоги розповсюдила інформаційні матеріали про безоплатну правову допомогу.

 Довідково:

 Старовижівське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: смт. Стара Вижівка, пл. Миру, 3, тел.: (03346) 2-14-75.

Старовижівський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області знаходиться за адресою: смт. Стара Вижівка, вул. Незалежності, буд. 83, тел.: (03346) 3-00-77.

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

Зустріч із працівником ювенальної превенції

14 44 38 110.02.2020р. року старшим інспектором Старовижівського РС філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області майором внутрішньої служби Володимиром Чабаном спільно із старшим інспектором ювенальної превенції Старовижівського ВП Ратнівського ВП ГУНП у Волинській області капітаном поліції Ярославом Кислюком, проведено профілактичний захід із неповнолітніми засудженими, які є клієнтами пробації та перебувають на обліку в Старовижівському районному секторі.  

Обговорено ряд питань, зокрема: причини та умови, які призводять до вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень серед неповнолітніх осіб; причини вчинення насильства в сім’ї , важливість дотримання обов’язків суду та веденні законослухняного життя.

Виховна робота проводилась за принципом круглого столу, де кожен її учасник мав змогу дати запитання, які його найбільше хвилюють та отримати вичерпну відповідь.

Старовижівський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області

ПРО ПРОБАЦІЮ

-         Пробація представляє собою систему виконання покарань без позбавлення волі, орієнтовану не лише на контроль та нагляд зазасудженими, а й на надання консультаційної допомоги у напрямі зміни умов життєдіяльності правопорушника.

-         Головна мета пробації - безпека суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності.

-         Пробація передбачає створення системи реінтеграції правопорушника та відповідного середовища, щоб людина була готова жити, не вчиняючи правопорушень.

-         Пробація - цивілізований шлях роботи із правопорушниками, який довів свою ефективність в Європі з точки зору зорієнтованості на убезпечення суспільства та попередження вчинення повторних злочинів особами, які їх вже вчиняли.

-         Впровадження пробації в Україні - це не лише крок назустріч європейським стандартам роботи з правопорушниками, але й можливість виправлення правопорушників без ув’язнення.

-         Пробація – найпотужніший блок в кримінально-виконавчій системі. Кількість клієнтів пробації за чисельністю значно перевищує кількість осіб, які відбувають покарання у місцях позбавлення волі.

-         Пробація державі обходиться в 10-12 разів дешевше, ніж ув’язнення.

Сьогодні на обліку пробації перебуває понад 65 тис. осіб, щороку по обліку проходить в середньому до 150 тис. осіб. 2/3 усіх засуджених судом потрапляють до органів пробації, а лише третина – до виправних установ закритого типу.

Клієнтами пробації є: обвинувачені, стосовно яких органом пробації готується досудова доповідь; особи, засуджені до покарання у виді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадських робіт, виправних робіт; особи, яким покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк замінено покаранням у виді громадських робіт або виправних робіт; особи, звільнені від відбування покарання з випробуванням; особи, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, стосовно яких вживаються заходи з підготовки їх до звільнення.

Дистанційний пункт правової допомоги

зображення viber 2020 01 28 12 32 15 228 січня 2020 року з метою посилення правової обізнаності та у рамках роботи дистанційного пункту правової допомоги начальник Старовижівського бюро правової допомоги Тетяна Штик спільно з начальником Старовижівського РС філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області Віталієм Дяком провели захід для під облікових осіб. До заходу залучили 7осіб.

Начальник Старовижівського РС Віталій Дяк повторно роз’яснив про адміністративну відповідальність підоблікових, та наголосив про настання кримінальної відповідальності за вчинення повторних хуліганських дій, крадіжок чи інших проступків.

Начальник Старовижівського бюро правової допомоги уточнила актуальну інформацію щодо осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, та інші питання отримання такої допомоги, змін в законодавчій базі, надала допомогу:

-     1 – й особі встановлення акту, що має юридичне значення ;

-     1-й особі у роз’яснення про спадщину;

-     1 - й особі порядок оскарження неправомірних дій установ.

Співпраця між системою безоплатної правової допомоги та органами пробації триває уже певний період, адже засуджені особи також потребують захисту своїх прав.

Старовижівський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області

Співпраця з органами місцевого самоврядування

IMG 20200123 101353З метою популяризації мети і завдання органів пробації, залучення волонтерів до діяльності органів пробації та налагодження ефективного співробітництва 23січня 2020 року начальником Старовижівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області Віталієм Дяком зініційовано та організовано зустрічі з керівництвом Старовижівської ОТГ.

У ході зустрічі обговорені  шляхи налагодження  спільної ефективної співпраці при виконанні покарань, не пов`язаних з позбавленням волі та обговорено алгоритм взаємодії відповідних структур в сприянні особам, які готуються до звільнення від відбування покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк у  поверненні їх до загально прийнятого життя в суспільстві.  Під час розмови начальником Старовижівського РС було поінформовано про актуальні питання діяльності уповноважених органів з питань пробації, основні досягнення та пріоритетні завдання у подальшій роботі органів пробації.

Результатом  зустрічі є те, що представники керівництва ОТГ отримали інформацію про переваги пробації над позбавленням волі, для осіб, які вчинили злочини, яка в подальшому буде використовуватися у спільній діяльності з метою забезпечення місцевою владою ефективної підтримки та розвитку  пробації на місцевому рівні.

Старовижівський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області

 

ПРОФІЛАКТИКА ПРАВОПОРУШЕНЬ ТА ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ

502327 листопада 2019 року начальником Старовижівського РС філії Державної установи «Центр пробації» майором внутрішньої служби Віталієм Дяком взято участь у засіданні колегії Старовижівської РДА по профілактиці правопорушеньдотримання законності та безпеки дорожнього руху в Старовижівському районі.

Мета заходу зміцнення законності і правопорядку, профілактики правопорушень, посилення боротьби зі злочинністю

На засідання колегії були запрошені голова районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів міністерств, інших ЦОВВ, окремих установ, організацій, селищний та сільські голови.

Начальником Старовижівського РС Віталієм Дяком наголошено було на необхідності тісної співпраці з органами влади та місцевого самоврядування в частині профілактики правопорушень та злочинів, що в подальшому приведе до зменшення рівня злочинності.

Старовижівський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області

Диктант національної єдності

IMG 105 1Працівники Старовижівського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Волинській області взяли участь в акції «Всеукраїнський радіо диктант національної єдності».

Кожного року, напередодні Дня українськоїмови та писемності, усі охочі пишуть диктант. Відтепер, до цієї традиції долучилася і працівники органу з питань пробації Старовижівського району.

Всеукраїнський радіо диктант національної єдності був заснований в 2000 році з метою об’єднання навколо мови. З того часу, щороку усі охочі можуть взяти участь у написанні диктанту, який зачитував відомий мовознавець та автор підручників з української мови Олександр Авраменко.

Долучилися до цієї акції і ми, адже будь-який громадянин має знати українську мову. Якщо людина не знає своєї мови – в неї немає майбутнього.

Старовижівський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області

 

Взаємодія з органом Національноїполіції

IMG 2019З метою здійснення соціально-виховної роботи із суб’єктами пробації 30 жовтня 2019 року за ініціативою начальника Старовижівського РС філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області Віталія Дяка була проведена робоча зустріч з в.о. начальника Старовижівського ВП Ратнівського ВП ГУНП у Волинській області Миколою Голубом.

Під час зустрічі обговорювалося питання взаємодії уповноваженого органу з питань пробації та органу Національної поліції по контролю за поведінкою засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, з урахуванням Закону України «Про пробацію» з акцентом на статтю 21 Закону.

Вирішувались найактуальніші проблемні питання, що виникають у роботі із суб’єктами пробації, а саме: здійснення уповноваженим органом з питань пробації спільно з органами поліції належного нагляду за поведінкою осіб, яких за рішенням суду було звільнено від відбування покарання з випробуванням, та забезпечення виконання засудженим покладених на нього обов’язків, невчинення нового злочину протягом іспитового строку та систематичних адміністративних правопорушень.

За результатами зустрічі визначено спільні заходи подолання обговорюваних проблемних питань для підвищення ефективної взаємодії уповноваженого органу з питань пробації та органу Національної поліції на цьому напрямі.

Старовижівський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області

 

Причини та профілактика правопорушень серед дітей

RST2Сьогодні надто актуальною є проблема зростання правопорушень серед молодіжного середовища.

Саме з метою профілактики правопорушень і злочинів серед учнівської молоді 29 жовтня 2019 у Старовижівському професійному ліцеї начальником Старовижівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області Віталієм Дяком проведено виховний захід на тему: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх. Причини та профілактика правопорушень серед дітей».

Під час бесіди обговорювалися основні причини скоєння правопорушень і злочинів підлітками та шляхи їхусунення. Наголошено на основних факторах, які стають причиною вчинення злочинів неповнолітніми: вживання підлітками алкоголю, наркотиків, тютюнопаління, відсутність життєвої позиції, асоціальне коло їхспілкування.

 Старовижівський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області

 
О Г О Л О Ш Е Н Н Я
Старогутівська сільська рада проводить конкурс на право оренди частини приміщень майна об’єктів спільної власності територіальної громади сіл, які розташовано на території Старогутівської сільської ради за адресою :
с. Сукачі вул.. Шевченка,5 площа 42 м. кв.;
с. Стара Гута вул.. Зелена,1 площа 53 м. кв.;
с. Стара Гута вул.. Л. Українки, 41 площа 121,3 м. кв.,
Для участі в конкурсі конкурсна комісія приймає заяви по 05.08.2019 року
Конкурс відбудеться 08.08.2018 року в адміністративному приміщенні сільської ради вул.. Л. Українки, 45 початок о 12 00 год.
Телефони для довідок: 0334692636; 0673413755
Відомості
про місцезнаходження документів з кадрових питань (особового складу) ліквідованих установ, підприємств та організацій Старовижівського району (завантажити).
Інформація
про результати конкурсу на заміщення вакантної посади Завідувачa сектору з опрацювання документів та інформаційної роботи управління соціального захисту населення Старовижівської райдержадміністрації (Інформація про переможця).
Інформація
про результати конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В" – головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу грошових виплат і компенсацій та соціальних інспекторів управління соціального захисту населення Старовижівської районної державної адміністрації у Волинській області (Інформація про переможця).
Оголошення
Управління соціального захисту населення Старовижівської РДА оголошує конкурси на заміщення вакантних посад державної служби:
1) категорії "Б" - завідувача сектору з опрацювання документів та інформаційної роботи управління;
2) категорії "В" - головного спеціаліста сектору прийняття рішень управління.
Оголошення
Управління соціального захисту населення Старовижівської районної державної адміністрації Волинської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В" – спеціаліста сектору прийняття рішень (детальніше).
ІНФОРМАЦІЯ
про результати конкурсу на зайняття посади державної служби категорії "В" – спеціаліста сектору прийняття рішень управління соціального захисту населення Старовижівської райдержадміністрації (детальніше).
О Г О Л О Ш Е Н Н Я
Старогутівська сільська рада проводить конкурс на право оренди майна, об’єкт торгівлі - магазин с. Сукачі вул.. Шевченка,2, площа 53,8 м. кв.
Конкурсна комісія приймає заяви до 27.02.2019 р., конкурс відбудеться 01.03. 2019 р в адміністративному приміщенні сільської ради о 12.00 год.
Довідки за тлф: 0673413755
Оголошення
Управління соціального захисту населення Старовижівської районної державної адміністрації Волинської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В"спеціаліста сектору прийняття рішень (детальніше).
Оголошення
Управління Державної казначейської служби України у Старовижівському районі Волинської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади - головного спеціаліста відділу надходжень та видатків (детальніше).
Оголошення
про початок процедури громадського обговорення проекту детального плану території для влаштування масиву індивідуальної житлової забудови в селі Стара Гута Старовижівський район Волинська область.
Проект розроблено на підставі рішення Старогутівської сільської ради від 26.10.2018 року № 19/9 «Про дозвіл на розроблення детального плану території с. Стара Гута»
Розробник ФОП Гривнак Леся Володимирівна
Громадські обговорення відбудуться 03.02 2019 року початок о 13.00
в приміщенні сільського Будинку культури с. Стара Гута
З проектом детального плану території можна ознайомитись в адміністративному приміщенні Старогутівської сільської ради.
Телефон для довідок 0673413755
Виконавчий комітет
Старогутівської сільської ради
 ІНФОРМАЦІЯ
СТАРОВИЖІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ» В ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактні дані: поштова адреса: вул. Незалежності, 83, смт. Стара Вижівка, 44401 тел.: факс: 03346 3-00-77
 електронна скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Графік роботи:        
                                             понеділок - четвер: 09:00 - 18:00
п'ятниця: 09:00 - 16:45 обідня перерва: 13:0013:45
вихідний: субота, неділя
       ПРОБАЦІЯ- ЦЕ:
 1. забезпечення безпеки суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень

 2. надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді)

 3. організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі

 4. пробаційний нагляд; контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань)

 5. допомога особі, яка готується до звільнення і місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві

         до кого застосовується пробація?
 1. особа, щодо якої складається досудова доповідь, яка перебуває у кримінальному процесі

 2. особа, засуджена до кримінального покарання, шо не пов'язане з позбавленням волі, як от: заборона обіймати певні посади або займатися псиною діяльністю, громадські та виправні роботи

 3. особа, якій покарання у виді позбавлення волі замінено на покарання у виді громадських або виправних робіт

 4. особа, звільнена з випробувальним терміном від відбування покарання у виді позбавлення (обмеження) волі

 5. звільнена від відбування покарання вагітна жінка та жінка, яка має дитину віком до трьох років особа, яка готується до звільнення з місць позбавлення полі

 6. особа, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі

             ПЕРЕВАГИ ПРОБАЦІЇ:
ДЛЯ ОСОБИ, яка вчинила правопорушення:
 1. можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства), підтримка на шляху до змін

 2. збереження сімейних стосунків та зв'язків у громаді

 3. збереження роботи та житла

 4. позитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв'язки та шанс створити сім'ю

ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА (ГРОМАДИ):
 1. убезпечення громади від вчинення повторних злочинів

 2. справедливе здійснення правосуддя: баланс між карою за вчинене правопорушення, відшкодуванням завданої шкоди та інтересами членів суспільства

ДЛЯ ДЕРЖАВИ:
 1. зниження злочинності

 2. зниження кількості ув'язнених в місцях позбавлення волі осіб

 3. позитивний економічний ефект: утримання правопорушника у місцях позбавлення волі набагато дорожче для держави, ніж перебування на пробації; а також залишаючись у суспільстві особа не втрачає роботу та сплачує внески у держбюджет

 4. дотримання міжнародних стандартів

               ВИДИ ІІРОБАЦІЇ (передбачено Законом України "Про пробацію"):
Досудова пробація - забезпечення суду інформацією, що характеризує особу, яка обвинувачується у вчиненні правопорушення, з метою врахування обставин її життя для прийняття судом справедливого рішення про міру її відповідальності (складення досудової доповіді)
Наглядова пробація - здійснення наглядових та соціально-виховних заходів: надання психологічної, консультативної та інших видів допомоги. сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально-корисній діяльності, проведення індивідуально-профілактичної роботи відносно особи, до якої застосовується пробація
ІІенітенціарна пробація - не допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення воді у трудовому та побутовому влаштуванні за обраним нею місцем проживання, влаштування до закладів охорони здоров'я та сприяння в адаптації до життя у суспільстві.
ВАЖЛИВО!
Звертаємо Вашу увагу на те, що про корупційні правопорушення, правопорушення пов'язані із корупцією, а також інші службові зловживання з боку посадових осіб та працівників Старовижівського районного сектору та 16 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Волинській області, Ви можете повідомити за адресами:
1. 44400, смт. Стара Вижівка, вул. Соборності, 20, звернутися електронним листом на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; чи на «телефон довіри» (03346) 2-16-01, (097) 252-89-02.  Старовижівський районний сектор Управління ДСНС України у Волинській області.
2. 43020, м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 6, звернутися електронним листом на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи на «телефон довіри» (0332) 252-011, (067) 811-05-06.  Управління ДСНС України у Волинській області. Також повідомляємо про функціонування «телефону довіри» (044) 289-12-41 та електронної скриньки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
На офіційних веб-сайтах Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області у розділі «Звернення громадян» функціонує рубрика «Інтернет-приймальня», за допомогою якої, Ви маєте можливість звернутися до вищеназваних структур
Старовижівський районний сектор Управління ДСНС України у Волинській області

 

 

 

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт