Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

Географічне розміщення, наявна інфраструктура та природні ресурси є важливим чинником інвестиційної привабливості району. 

Багатий природно-ресурсний потенціал території є основою для розвитку як виробничої діяльності, так і перспективних галузей у сфері туризму, розробки лісових, мінеральних, водних, фауністичних та природно-рекреаційних ресурсів. 

У перспективі важливу роль в економіці району відіграватимуть розробки покладів торфу, сапропелю, глини, піску, фосфоритів, міді. 

На території району є потужні запаси сапропелю, який накопичений у 23 озерах і становлять майже 15 відсотків розвіданих ресурсів в області. 
Цінність сапропелю, як мінеральної сировини, мас досить широкий спектр застосування в сільському господарстві, хімічній та парфумерній промисловості. 
Перспективним в плані залучення інвестицій є розробка фосфоритів та покладів самородної міді. 

Досить велике значення для розвитку будівельної індустрії мають загальнопоширені корисні копалини - пісок, глина, суглинки та інші. Виявлено родовища рідкісного високоякісного піску для виробництва скла. 

З давніх-давен наш регіон славився розвитком гончарства та виробами з кераміки. 

Неоціненним багатством Старовижівщини є її водні ресурси. 

Загальна площа 29-и озер району становить понад 1100 гектарів. Територією району протікає 9 річок, серед яких найбільші Прип'ять, Турія і Вижівка. 
Переважна більшість озер Старовижівщини карстового походження, тому вода в них прозора і чиста. 
Досить привабливим в інвестиційному плані є довгострокова оренда водних плес з метою вирощування риби, раків та організації відпочинку. Гордість району — лісові масиви в основному хвойних і дубових порід дерев та багаті природні рослинні ресурси. 

Ліси становлять майже третину загальної площі району і мають досить важливе значення у формуванні ландшафту та унікального екологічного балансу території. Потенціал фауністичних ресурсів району визначається наявністю цінних видів лікувальних трав та дикорослих ягід. 
Місцеві ліси багаті на ягоди чорниці, малини, ожини, лохини. 

Населення району займається вирощуванням полуниць, щорічні заготівельні обсяги яких складають більше 3 тис. тонн. 

Не використані можливості промислової заготівлі цілющих лікувальних трав — бальзаму, зубрівки, звіробою та інших. 

За наявністю природних ресурсів, район належить до перспективних регіонів в плані організації туристично-рекреаційної діяльності. 
Залучення інвестицій в розробку природних ресурсів, створення рекреаційних зон та розвиток туризму буде вигідним не тільки в плані вдосконалення природокористування, але і підвищення ефективності та гармонізації взаємозв'язків людини і природи. 

 

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт