Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

10.02.2017 року

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту – проект рішення районної ради "Про затвердження Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Старовижівського району".

Відповідно до статті 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, громадян, оприлюднюються проект рішення районної ради "Про затвердження Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Старовижівського району".
Проект регуляторного акту разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється у мережі Інтернет на сторінці Старовижівської районної державної адміністрації www.stvadm.gov.ua., розділ - Регуляторна політика, підрозділ - Повідомлення про оприлюднення.
З текстом проекту та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись також в приміщенні Старовижівської районної ради, кабінет керуючого справами районної ради.
Пропозиції та зауваження прийматимуться у письмовій формі протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту рішення на адресу розробника:
44400 Волинська обл., Старовижівський р-н., смт.Стара Вижівка, площа Миру,3, Старовижівська районна державна адміністрація, Старовижівська районна рада, тел. (03346) 21 665, тел./факс (03346) 30 019.

20.08.2014 року

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

 проектів регуляторних актів – розпорядженьголови Старовижівської районної державної адміністрації «Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг Старовижівської районної державної адміністрації», «Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг Старовижівської районної державної адміністрації», «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг Старовижівської районної державної адміністрації».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, громадян, у зв’язку з внесенням змін та доповнень, оприлюднюються проекти розпоряджень голови Старовижівської районної державної адміністрації «Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг Старовижівської районної державної  адміністрації», «Про затвердження Регламенту центрунадання адміністративних послуг Старовижівської районної державної адміністрації», «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг Старовижівської районної державної адміністрації».

Проекти розпоряджень розроблені з метою забезпечення можливості отримання суб’єктами господарювання та населенням адміністративних послуг у одному приміщенні за принципом “єдиного вікна” у чітко встановлені строки, в комфортних умовах з мінімальними витратами часу на очікування прийому державним адміністратором та адміністратором., виключення випадків виникнення корупційних діянь за рахунок зменшення або відсутності безпосереднього спілкування суб’єктів звернень з представниками адміністративних органів.

            Проекти розпоряджень  та аналіз регуляторного впливу будуть оприлюднені не пізніше 5 робочих днів з дня оприлюднення даного оголошення шляхом розміщення на офіційному веб-сайті райдержадміністрації в мережі Інтернет на сторінці Старовижівської районної державної адміністрації www.stvadm.gov.ua  у рубриці Регуляторна політика.

З текстом проектів та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись також в приміщенні Старовижівської районної державної адміністрації в Секторі «Центр надання адміністративних послуг» апарату райдержадміністрації.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються у письмовому та/або електронному вигляді, телефонному режимі протягом одного місяця з дня оприлюднення проектів розпоряджень (до 20.09.2014 року) на адресу розробника: 44400, Волинська обл., Старовижівський р-н., смт.СтараВижівка, площа Миру,3 Центр надання адміністративних послуг Старовижівської районної державної адміністрації, тел. 3-02-08, тел./факс(03346) 3-01-92, ел.адреса isc@stvadm.gov.ua та спеціально уповноваженого органу щодо здійснення державної регуляторної політики – Сектор представництва у Волинській області: 43010, м.Луцьк, вул. Дубнівська, 22-б, кімн. 31, ел.адр. volyn_dkrp@ukr.net