Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

10.02.2017 року

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту – проект рішення районної ради "Про затвердження Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Старовижівського району".

Відповідно до статті 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, громадян, оприлюднюються проект рішення районної ради "Про затвердження Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Старовижівського району".
Проект регуляторного акту разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється у мережі Інтернет на сторінці Старовижівської районної державної адміністрації www.stvadm.gov.ua., розділ - Регуляторна політика, підрозділ - Повідомлення про оприлюднення.
З текстом проекту та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись також в приміщенні Старовижівської районної ради, кабінет керуючого справами районної ради.
Пропозиції та зауваження прийматимуться у письмовій формі протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту рішення на адресу розробника:
44400 Волинська обл., Старовижівський р-н., смт.Стара Вижівка, площа Миру,3, Старовижівська районна державна адміністрація, Старовижівська районна рада, тел. (03346) 21 665, тел./факс (03346) 30 019.

 

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт