Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

Символікою Старовижівського району є Герб і Прапор.
Герб Старовижівщини у золотому колі чорний тетерев, над ним дві сині геральдичні квітки (льон). Основний елемент – тетерев – виступає як знак району. Квітка льону трактується як символ Поліського регіону. Золоті барви є відповідником щедрості і багатства. Герб можна вписувати у декоративний картуш.

Прапор району: прямокутне полотнище із співвідношенням сторін 1:1. У жовтому колі зображений тетерев чорної барви. Від древка прапор має вертикальну білу лиштву (ширина лиштви становить 3/10 ширини прапора) на якій три сині квітки льону.

Фізичні та юридичні особи використовують символіку вільно. Використання ж символіки району в комерційній, інформаційній сферах можливе лише з дозволу районної ради, а між сесіями ради обов”язкове відповідне розпорядження голови ради.
Порядок використання Герба і Прапора району органами державної виконавчої і представницької влади визначається розпорядженням голови районної державної адміністрації.
Самовільне використання символіки для вказаних цілей не допускається. Включення Прапора і Герба району до інших символів здійснюється за погодженням з районною радою, а між сесіями ради – з прийняттям відповідного розпорядження голови ради.
Символіку району і порядок її використання ухвалено сесією районної ради 6 червня 2003 року. Вперше проект такої символіки Старої Вижівки запропонував у 1993 році Голова Українського Геральдичного Товариства Андрій Гречило.

 

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт