Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

04 жовтня 2018 року

Якісний підбір та підготовка персоналу -  важлива складова успіху

Якісний підбір та підготовка персоналу – найбільш важлива складова успіху в діяльності будь – якого підприємства чи компанії. Вдало підібрані кваліфіковані працівники дають змогу реалізувати найсміливіші плани та проекти. З такою метою днями в Старовижівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості було проведено міні – ярмарок вакансій на замовлення ПРАТ «Володимир - Волинська птахофабрика», в якому взяли участь представник роботодавця та 16 зареєстрованих безробітних громадян.

Захід організований з метою укомплектування штату працівників за вакансіями: оброблювачів птиці, вантажників, робітників бригади відлову, які на сьогодні дуже затребувані на підприємстві.

Менеджер по роботі з персоналом ПРАТ «Володимир - Волинська птахофабрика» Валентина Буря надала присутнім змістовну інформацію про умови праці на виробництві, в розрізі замовлених вакансій, санітарно-гігієнічні вимоги та безпеку на виробництві, перспективи професійного зростання та особливості системи матеріального заохочення працівників. Також, вона зазначила, що підприємство має перспективи щодо розширення виробничих потужностей з впровадженням інноваційних розробок.
Всіх бажаючих працевлаштуватись запросили відвідати підприємство та ознайомитись з умовами роботи безпосередньо на виробництві.

04 жовтня 2018 року
Вивільнювані дорожать увагою та підтримкою

           З метою надання комплексу соціальних послуг у розв’язанні проблеми зайнятості трудового колективу у ситуації запланованого вивільнення фахівці Старовижівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості 04 жовтня 2018 року провели семінар з вивільнюваними працівниками в Старовижівському районному суді, аби запобігти негативним наслідкам у трудовому колективі та роз’яснити правові питання вивільнення.
           Вивільнюваних працівників ознайомили зі станом сучасного ринку праці, новітніми сервісами служби зайнятості, а також розповіли про соціальні послуги, які вони отримають у разі звернення до служби зайнятості, зокрема, щодо пошуку підходящого місця праці, участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру, можливостей пройти професійну підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації, у тому числі в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості або через отримання ваучера на навчання, інформаційних та консультаційних послуг, п                     Учасники розмови більш детально цікавилися умовами реєстрації в службі зайнятості та можливістю отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.
           Сама ж зустріч відбулася у форматі жвавого діалогу, бо кожен із присутніх зміг почути кваліфіковану пораду фахівців, як із найменшими для себе втратами вийти із даної ситуації.

3 вересня 2018 року
Відкриття комунальної установи «Старовижівський інклюзивно-ресурсний центр»Старовижівської районної ради

          Сьогодні, 3 вересня 2018 року відбулось урочисте відкриття комунальної установи «Старовижівський інклюзивно-ресурсний центр»Старовижівської районної ради, який відкриє свої двері для дітей із особливими освітніми потребами.
          Центр буде надавати комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей та всебічну допомогу з метою їх соціальній адаптації до реальних умов життя.Фахівці забезпечуватимуть методичний, психологічний, дефектологічний, логопедичний супровід.
         Фахівці Старовижівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості також долучились до участі в заході. Виконуюча обов’язки директора Тетяна Гаврилюк, побажала батькам не боятися звертатись за допомогою фахівців, іти вперед, досягати цілей заради своєї дитини.Важливо давати дітям можливість проявлятися та ставати повноцінними членами суспільства.«Основне завдання служби зайнятості – навчити дітей орієнтуватись у світі професій і розуміти їх значення в житті кожної людини. Розвивати особливі якості кожної дитини, виховувати повагу до людей різних професій», - зазначилаТетяна Василівна.

 

11 вересня 2018 року

Ярмарок вакансій Управління патрульної поліції

      11 вересня у Старовижівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій Управління патрульної поліції у Волинській області для осіб, які бажають працевлаштуватись на вакансію: «поліцейський (інспектор) патрульної служби».Інспектори із зв’язків з громадськістю Ольга Шмігель, Роман Ткачук, Марія Устіна та Ігор Гапонюк ознайомили присутніх із основними вимогами до кандидатів на службу в Патрульній поліції, посадовими обов’язками та відверто ділилися своїми спогадами про те, як вони потрапили до Поліції.
       «Патрульні поліцейські завжди перші прибувають на місце правопорушення, забезпечують охорону порядку, встановлюють очевидців, з’ясовують обставини.Хто професійно проявляє себе на службі в патрульній поліції, має змогу перейти в інші підрозділи поліції. Кандидати повинні налаштуватись на клопітку та відповідальну працю», – зазначив Роман Ткачук.
       «Служба у нас нелегка, але достойна. Інспектор патрульної поліції повинен знати і вміти все, починаючи від знань правил дорожнього руху і закінчуючи бездоганним дотриманням тактики під час затримання злочинця», – пояснила Ольга Шмігель.
        Присутні жваво дискутували, на предмет престижності професії. Адже інспектор Патрульної поліції – це громадянин України, який вільно володіє українською мовою, віком від 20 до 40 років, має повну загальну або вищу освіту, наявне посвідчення водія категорії В або можливість кандидата отримати його до початку навчання, готовність до служби в будь-якому місті України. Перед тим, як одягнути форму, потрібно: подати заявку на участь у конкурсі, пройти тестування, медичне обстеження, далі йдуть перевірка рівня фізичної підготовки та співбесіда з поліцейською комісією.
І все ж отримана інформація за думкою присутніх стала корисною і своєчасною.
Прагнеш бути кращим – приєднуйся до команди професіоналів!

20 вересня 2018 року

СЕМІНАР З ВИВІЛЬНЮВАНИМИ ПРАЦІВНИКАМИ

        Питання масового вивільнення завжди постає серйозною проблемою для роботодавців та працівників. Головне у даній ситуації оперативно та невідкладно надати необхідну допомогу та консультації. Днями фахівцями Старовижівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості був проведений семінар для вивільнюваних працівників комунального закладу «Старовижівський центр первинної медико-санітарної допомоги».
        Фахівці філії ознайомили присутніх зі станом ринку праці, наявними вакансіями, соціальними послугами, які надає служба зайнятості. Працівників цікавили порядок надання статусу безробітного, виплати допомоги по безробіттю та інші питання, на які вони отримали відповіді.

17 серпня 2018 року

З метою наближення соціальних послуг до клієнтів, створення системи оперативного і безперешкодного реагування на потреби жителів об’єднаних територіальних громад 17 серпня було проведено виїзну зустріч провідного фахівця з питань зайнятості відділу взаємодії  з роботодавцями  Старовижівської районної філії Волинського обласного  центру зайнятості Ковтач Тетяни Павлівни з жителями та  працівниками Сереховичівської об’єднананої територіальної громади.       

Під час зустрічі було проінформовано  про послуги служби зайнятості для роботодавців та населення, які надаються у тому числі і дистанційно, через електронні сервіси.  Також  обговорили перспективи розвитку Сереховичівської об’єднананої територіальної громади та можливості створення нових робочих місць, питання сприяння розвитку малого підприємництва на селі.

Основним джерелом наповнення бюджету громади є податок на доходи фізичних осіб, тому на сьогодні дуже важливо,  щоб кожна людина, яка працює була оформлена на законних підставах. Було відзначено, що саме легалізація робочих місць та підвищення рівня заробітної плати є підґрунтям для поліпшення добробуту населення.       

Під час зустрічі було наголошено, що служба зайнятості є сервісною установою, виконує соціальну функцію, надаючи допомогу людям і завжди відкрита до співпраці. 

08 серпня 2018 року

08 серпня фахівцем відділу взаємодії з роботодавцями Старовижівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Тетяною Ковтач було відвідано новозареєстрованого приватного підприємця Андрія Деркача. Підприємець здійснює реалізацію металопластикових дверей та вікон, алюмінієвих зовнішніх  ролетів, горизонтальних, вертикальних та рулонних жалюз на вікна. Вхідні полотна вітчизняного виробництва відповідають світовим стандартам якості, і при цьому мають доступні ціни.

Під час зустрічі фахівець служби зайнятості розповідала про послуги, якими роботодавець може скористатись сьогодні, а саме: порядок укомплектування робочих місць відповідно до потреб роботодавців, організацію професійного навчання безробітних під конкретні робочі місця як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві, компенсацію єдиного внеску за загальнообов’язкове державне соціальне страхування у разі працевлаштування безробітних на нові робочі місця, про терміни подання та порядок заповнення звітів до служби зайнятості, порядок організації та проведення інших робіт тимчасового характеру, інноваційні сервіси по підбору персоналу (використання відеорезюме безробітних, можливості проведення скайп - співбесід безробітного з роботодавцем, створення відео вакансії).

Особливу увагу було приділено питанню створення та використання електронного кабінету роботодавця. 

27 липня 2018 року

У рамках інформаційної кампанії з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми (30 липня) та з метою проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо безпеки при міграційних процесах, стосовно злочину торгівлі людьми, провідним юрисконсультом Тетяною Онищук 26 липня проведено захід для жителів Дубечненської об’єднаної територіальної громади. 
Складне матеріальне становище громадян спонукає їх до пошуків заробітку за межами України, де в міру своєї необізнаності вони можуть стати жертвами торгівлі людьми.
Трудові відносини між роботодавцем та працівником повинні будуватися на законодавчій основі, адже лише легальне працевлаштування гарантує забезпечення конституційних прав усіх учасників ринку праці.
Проінформовано присутніх, що законодавством України, особам постраждалим від торгівлі людьми, гарантується комплексна допомога (психологічна, соціально-педагогічна, соціально-медична, юридична, допомога у працевлаштуванні та перекваліфікації), виходячи з особистих потреб постраждалої особи, в тому числі і одноразова матеріальна виплата.
Також учасники отримали буклети, що містять корисні поради для тих, хто зібрався за кордон та контактні дані Міжнародних організацій по протидії торгівлі людьми

26 липня 2018 року

26 липня, заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Старовижівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Тетяна Гаврилюк, завітала до вихованців табору Скандинавської благодійної місії «Віфанія» в селі Дубечне. Де в ігровій формі провела профорієнтаційний захід для дітей-сиріт, які проживають у прийомних сім'ях Волинської, Львівської та Полтавської областей.
Діти називали професії, які знають та відгадували загадки, показували пантоміми. Водночас обговорювали на які типи поділяються професії, як правильно обрати той чи інший фах.
Сподіваємося, що допомога наших фахівців стала дітям корисною і сприятиме в подальшому у правильному визначенні майбутньої професії.

03 липня 2018 року

За сприянням Старовижівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості 03 липня на базі Дубечненської об’єднаної територіальної громади було проведено тренінг ВОГМО "Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив» на тему «Залучення додаткових ресурсів для розвитку громад».

Метою заходу було надати комплекс знань з франдрейзингу, навчити залучати додаткові ресурси на розвиток громади, в тому числі – фінансові.

Петро Лавринюк розповів присутнім про кошти на розвиток об’єднаних територіальних громад. Він зазначив, що зазвичай – це гранти, кредитні ресурси, державний бюджет та власні ресурси громади.

Жителі Дубечненської ОТГ активно задавали запитання на що отримували вичерпні відповіді.

На завершення заходу між учасниками тренінгу було досягнуто домовленості про необхідність проведення ще одного такого заходу по написанню проектів для залучення коштів на розвиток ОТГ.

26 червня 2018 року

26 червня фахівцями Старовижівського районного центру зайнятості проведено презентацію робітничих професій у приватного підприємця Свіржевського Романа.

Під час презентації присутні мали можливість ознайомитись з виробничим процесом по виготовленню сонячних колекторів та батарей. Роман Вікторович розповів про умови праці та вимоги до претендентів на роботу. Розмір заробітної плати залежить від зацікавленості кожного працівника. При бажанні можна отримати премію, яка буде становити три посадових оклади.

Свій пілотний проект «Тепло, дароване сонцем» Роман Свіржевський розвиває у трьох напрямках: сонячні колектори – пристрої для збору енергії випромінювання Сонця, які застосовуються для опалення приміщень та гарячого водопостачання; сонячні електростанції – інженерні споруди, що перетворюють енергію сонячного випромінювання на електричну енергію; та теплові насоси, які здійснюють відбір тепла з ґрунту.

На завершення заходу всі зацікавленні у роботі залишили свої контактні дані і матимуть можливість в найближчий час пройти навчання на даному виробництві, а в подальшому і мати роботу з достойною заробітною плату.

08 червня 2018 року

Старовижівським районним центром соціальних служб сім'ї, дітей та молоді до Старовижівського районного центру зайнятості подано інформацію про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці (Форма 4-ПН).

З метою запобігання негативним наслідкам у трудовому колективі та зняття соціальної напруги фахівцем відділу взаємодії з роботодавцями Старовижівського районного центру зайнятості Наталією Кропивник 07 червня проведено зустріч з вивільнюваними працівниками.

Під час семінару присутніх ознайомлено з послугами служби зайнятості. Йшлося про порядок реєстрації в центрі зайнятості, зокрема за допомогою «електронної черги», права та обов’язки зареєстрованих безробітних, умови призначення матеріального забезпечення, можливості професійного навчання та стажування, підтвердження результатів неформального навчання, отримання ваучера для здобуття освіти особами, старшими за 45 років, можливості проведення скайп - співбесід безробітного з роботодавцем.

Працівники Старовижівського районного центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді зрозуміли, що вони не залишаться сам на сам зі своєю проблемою, а за допомогою служби зайнятості та активізуючи власні зусилля, зможуть реалізувати своє право на подальшу трудову діяльність.

16 травня 2018 року

Оформляємо працівників легально

16 травня в приміщенні Старовижівського районного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців району, які займаються заготівлею і експортом другорядних лісових ресурсів та виступають тимчасовими лісовими користувачами, агровиробників.

Розмову розпочали перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Хомич та директор центру зайнятості Сергій Шеремета. Вони наголосили на важливості оформлення легальних трудових або цивільно-правових відносин найму робочої сили, гідного рівня оплати праці, забезпечення безпечних умов для працівників.

Валерій Мержвинський, начальник Старовижівського відділення Ратнівської ОДПІ акцентував увагу присутніх на правильності оподаткування доходів фізичних осіб.

Представники управління інвестицій та регіонального розвитку Олександр Яцунік і Альона Дичка розповіли про державні програми підтримки агровиробників, порядок подання заявок на видачу лімітів по заготівлі другорядних лісових ресурсів. В доповнення до них головний лісничий Олександр Ксенюк зупинився на порядку видачі лісових квитків тимчасовим лісокористувачам.

Про порядок заповнення та подання звітності форми 3-ПН, нові електронні сервіси в обслуговуванні роботодавців: електронний кабінет роботодавця, виготовлення відеовакансій та інше учасникам семінару розповіла Любов Олексюк, начальник відділу взаємодії з роботодавцями.

Загалом семінар пройшов в руслі живого спілкування. Представник бізнесу підприємець Микола Селещук запропонував свої бачення керівникам об’єднаних територіальних громад по збільшенню можливостей наповнення місцевих бюджетів.

14 травня 2018 року

ВИПРАВДАНІ СПОДІВАННЯ

     Будівництво приміщення школи у віддаленому поліському селі Любохини на Старовижівщині назріло давно. Адже щороку тут народжується чимало малюків, котрі повинні навчатись і виховуватись за стандартами ХХІ століття. А старенька майже столітня школа цього забезпечити не може.

     Саме тому йде сучасне повномасштабне спорудження шкільного містечка. Щороку із приходом сприятливої весняної днини постає потреба у формуванні колективу будівельників для продовження робіт. Із цією метою до районного центру зайнятості звернувся керівник СМП «Стара Вижваагробуд» Сергій Махонюк.

Директором Старовижівського районного центру зайнятості Сергієм Шереметою особисто відвідано будівництво ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Любохини. Проведена робоча зустріч з директором школи Русланою Яцук, під час якої також обговорено потребу в працівниках на перспективу.

     На сьогодні за направленням служби зайнятості на будівництві школи працює 9 осіб та 6 безробітних беруть участь у роботах тимчасового характеру. І це не остаточна кількість.

11 травня 2018 року

ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

10 травня фахівцями Старовижівського районного центру зайнятості проведено виїзні семінари для роботодавців району.

Під час зустрічей, спеціалісти служби зайнятості розповідали про послуги, які вони можуть запропонувати працедавцям сьогодні, а саме: порядок укомплектування робочих місць відповідно до потреб роботодавців, організацію професійного навчання безробітних під конкретні робочі місця як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві, компенсацію єдиного внеску за загальнообов’язкове державне соціальне страхування у разі працевлаштування безробітних на нові робочі місця, про терміни подання та порядок заповнення звітів до служби зайнятості, порядок організації та проведення інших робіт тимчасового характеру, інноваційні сервіси по підбору персоналу (використання відеорезюме безробітних, можливості проведення скайп - співбесід безробітного з роботодавцем, створення відео вакансії).

Особливу увагу було приділено питанню створення та використання електронного кабінету роботодавця. Працедавці власноруч, під керівництвом Наталії Кропивник, створювали особисті електронні кабінети. Всі разом обговорювали переваги даного сервісу, а також шляхи подальшої співпраці.

05 травня 2018 року

Презентація виробництва і робітничих професій

           Четвертого травня для 22 учнів 9-10 класів Сереховичівської ЗОШ ім. Ю.А. Ярощука провели презентацію підприємства та робітничих професій на ТзОВ «Брікет стар», видом діяльності якого є виробництво інших виробів з деревини, а саме екологічно чистих паливних гранул.

Керівник підприємства Тетяна Дарчич розповіла про специфіку роботи виробництва, про професійні якості, якими володіють працівники та вимогами до них з боку керівництва, адже ні плинності кадрів, ні непорозумінь із виплатою зарплати чи з умовами виконання трудових угод із найманими працівниками на підприємстві просто немає. А це свідчить, що прості пересічні селяни-роботяги високо цінують свого роботодавця, котрий спромігся не десь у столиці, а у віддаленому поліському селі організувати щось подібне.

Звертаючись до дітей, Тетяна Григорівна, наголосила на престижі саме робітничих професій: газоелектрозварників, слюсарів-ремонтників, токарів. Закликала учнів старанно здобувати освіту в школі, щоб повністю реалізувати себе в дорослому житті.

Підприємство проводить свою діяльність на території Сереховичівської ОТГ і є найбільшим наповнювачем доходів до місцевого бюджету.

Фахівці служби зайнятості розповіли керівнику про сучасні сервіси служби зайнятості в обслуговуванні роботодавців, в тому числі і електронний кабінет роботодавця і висловили сподівання на подальшу співпрацю.

17 квітня 2018 року

Надаємо послуги в ОТГ

Старовижівський районний центр зайнятості особливу увагу приділяє співпраці з об’єднаними територіальними громадами. В районі їх створено уже 3. З кожною з них центр зайнятості уклав угоди про співпрацю.

Днями відбувся виїзний захід для населення та роботодавців Смідинської сільської ради. Фахівці центру зайнятості поінформували присутніх про послуги служби зайнятості роботодавцям та населенню, які надаються у тому числі й дистанційно, через електронні сервіси; обговорили перспективи розвитку громади та можливості створення нових робочих місць, питання сприяння розвитку малого підприємництва на селі, легалізації зайнятості.

Під час заходу мова йшла й про організацію громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, участь в яких дає безробітним хоч і тимчасову, але працю і заробіток, а роботодавець має необхідних працівників для виконання певних робіт. До речі, в районі, більшість сільських рад рішеннями сесій затвердили понад 118 тисяч грн на проведення у цьому році громадських робіт.

У ході конструктивного діалогу обумовлено шляхи співпраці центру зайнятості та об’єднаної територіальної громади у напрямку реалізації програми зайнятості населення.

Зі слів Оксани Піцик зайнятість мешканців територіальної громади є одним із першочергових завдань, адже утворення громади покликане сприяти поліпшення добробуту кожної людини.

Спілкуючись із мешканцями громади, їм також наголошували на можливостях використання новітніх он-лайн технологій та електронних ресурсів служби зайнятості. Йшлося про механізм дистанційного резервування часу на прийом до спеціалістів центру зайнятості шляхом використання сервісу «Електронна черга», можливість запису відеорезюме чи відеовакансій, проведення співбесід з потенційними працедавцями в режимі скайп-співбесіди та інше.

Одним із актуальних питань, яке розглядалося на заході було питання щодо легалізації зайнятості населення громади. «Основним джерелом наповнення бюджету громади є податок на доходи фізичних осіб, тому на сьогодні для нас дуже важливо, щоб кожна людина, яка працює в приватного підприємця або на підприємстві, була оформлена на законних підставах, а заробітна плата виплачувалася не «в конвертах», - наголосила Оксана Піцик.

Учасники заходу отримали змістовну інформацію про впровадження нових форм роботи та сучасні види послуг Державної служби зайнятості.

02 січня 2018 року

1111111

 

  Центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості

  Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості – навчальні заклади, що сприяють професійно-технічній підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації дорослих громадян, чия професі

я стала неактуальною на ринку праці, або тих, хто потребує модернізації професійних навичок та умінь.
Навчання здійснюється за широким спектром робітничих професій, з урахуванням вимог ринку праці та перспектив розвитку регіону. Серед них професії деревообробної, металообробної та будівельної галузей, сфери побутового обслуговування населення і торгівлі, сільського господарства, автомобільного транспорту, туристичної сфери, готельного господарства, ресторанної справи, відродженню професій народних промислів та інші, які є перспективними на ринку праці.
  Навчання у ЦПТО здійснюється:
- за кошти Фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття, якщо громадянин отримав статус безробітного;
- за кошти роботодавця, який хотів би підвищити кваліфікацію персоналу на робочому місці без відриву від виробництва;
- за кошти громадян, що не мають статусу безробітного, проте хотіли б отримати освітню послугу.
  У навчальних закладах можна:
1. Отримати професійну підготовку за однією з ліцензованих закладом професій, не маючи попередніх знань та досвіду;
2. Підвищити кваліфікацію за основною професією – отримати вищий розряд або категорію;
3. Пройти курси цільового призначення – вивчити окрему технологію, метод, рецептуру, матеріали, обладнання в межах професійної підготовки без підвищення розряду.
  Порівняно із навчанням в інших освітніх закладах перекваліфікація у ЦПТО ДСЗ має такі переваги:
- прийом слухачів на навчання без вступних іспитів, незалежно від рівня освіти та віку;
- можливість навчатися наближено до місця проживання;
- стислі терміни – навчання за професією триває від 2 до 11 місяців;
- комфортна атмосфера для людей різного віку – методисти та викладачі центру мають значний досвід роботи зі слухачами різних вікових категорій, дорослими людьми;
- фінансова підтримка слухачів під час навчання – компенсування витрат на проїзд до навчального закладу, виплата матеріальної допомоги згідно чинного законодавства, повне забезпечення усіма необхідними матеріалами;
- слухачам з віддалених районів, інших регіонів України надається можливість проживання у комфортабельному гуртожитку готельного типу;
- можливість під час навчання заявити про себе, беручи участь у виставках, конкурсах професійної майстерності, заходах, що організовує служба зайнятості;
- можливість пройти індивідуальне навчання за професією;
- залучення до викладання професіоналів, щомають як педагогічний досвід, так і значний практичний досвід роботи за професіями, які викладають;
- використання у навчальному процесі новітніх технологій (спеціалізованих програмних засобів навчального призначення, відеоуроків, інтерактивних технологій), що дають можливість підвищити рівень засвоєння матеріалу;
- максимальне врахування вимог роботодавців – навчальні програми узгоджуються із представниками провідних підприємств регіону у відповідних галузях;
По завершенню навчання за професією випускник отримує свідоцтво державного зразка.

  Центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості:
- Рівненський центр професійно-технічної освіти;
- Львівський центр професійно-технічної освіти;
- Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти;
- Донецький центр професійно-технічної освіти;
- Івано-Франківський центр професійно-технічної освіти;
- Луганський центр професійно-технічної освіти;
- Одеський центр професійно-технічної освіти;
- Сумський центр професійно-технічної освіти;
- Харківський центр професійно-технічної освіти

 

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт