Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

17 квітня 2018 року

Надаємо послуги в ОТГ

Старовижівський районний центр зайнятості особливу увагу приділяє співпраці з об’єднаними територіальними громадами. В районі їх створено уже 3. З кожною з них центр зайнятості уклав угоди про співпрацю.

Днями відбувся виїзний захід для населення та роботодавців Смідинської сільської ради. Фахівці центру зайнятості поінформували присутніх про послуги служби зайнятості роботодавцям та населенню, які надаються у тому числі й дистанційно, через електронні сервіси; обговорили перспективи розвитку громади та можливості створення нових робочих місць, питання сприяння розвитку малого підприємництва на селі, легалізації зайнятості.

Під час заходу мова йшла й про організацію громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, участь в яких дає безробітним хоч і тимчасову, але працю і заробіток, а роботодавець має необхідних працівників для виконання певних робіт. До речі, в районі, більшість сільських рад рішеннями сесій затвердили понад 118 тисяч грн на проведення у цьому році громадських робіт.

У ході конструктивного діалогу обумовлено шляхи співпраці центру зайнятості та об’єднаної територіальної громади у напрямку реалізації програми зайнятості населення.

Зі слів Оксани Піцик зайнятість мешканців територіальної громади є одним із першочергових завдань, адже утворення громади покликане сприяти поліпшення добробуту кожної людини.

Спілкуючись із мешканцями громади, їм також наголошували на можливостях використання новітніх он-лайн технологій та електронних ресурсів служби зайнятості. Йшлося про механізм дистанційного резервування часу на прийом до спеціалістів центру зайнятості шляхом використання сервісу «Електронна черга», можливість запису відеорезюме чи відеовакансій, проведення співбесід з потенційними працедавцями в режимі скайп-співбесіди та інше.

Одним із актуальних питань, яке розглядалося на заході було питання щодо легалізації зайнятості населення громади. «Основним джерелом наповнення бюджету громади є податок на доходи фізичних осіб, тому на сьогодні для нас дуже важливо, щоб кожна людина, яка працює в приватного підприємця або на підприємстві, була оформлена на законних підставах, а заробітна плата виплачувалася не «в конвертах», - наголосила Оксана Піцик.

Учасники заходу отримали змістовну інформацію про впровадження нових форм роботи та сучасні види послуг Державної служби зайнятості.

30 березня 2018 року

У Старовижівськомурайонному центрі занятості 29 березня було проведено інформаційнийсемінар на тему «Легальна зайнятість». Семінар проводиться з метою підвищенняобізнаностінаселення про всінегативнінаслідкинеофіційногопрацевлаштування,застереженняучасниківсемінарувідшахрайства при працевлаштуванні. За участюначальникаСтаровижівського бюро правової допомоги Тетяни Штик, яканаголосила, що кожен громадянин, який влаштовується на роботу, повинен пам’ятати, що отримання зарплати «в конверті» сьогодні, позбавляє його в майбутньому соціального захисту у разі безробіття, тимчасової втрати працездатності, нещасного випадку на виробництві, а також гідної пенсії.

Провідний юрисконсульт центру зайнятості Тетяна Онищук розповіла провидишахрайства при працевлаштуванні таособливостіукладання трудового договору, цивільно-правової угоди, контракту та головніїхатрибути, переваги та недоліки.

У семінарі взяла участь заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг центру зайнятості – Тетяна Гаврилюк, котравідзначила, щопитаннялегалізаціїтрудовихвідносин на сьогодні є надзвичайноактуальним, аджеіснуєчималовипадків, коли роботодавціуникають легального використанняробочоїсили, та не укладаютьпередбаченізаконодавствомтрудові договори, та закликала всіхучасників бути відповідальними та добросовісними перед собою, суспільством та державою.

29 березня 2018 року

29 березня уСтаровижівському районному центрі зайнятості підбили підсумки десятого сезону освітнього проекту “Зимова агрошкола».

Заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг центру зайнятості – Тетяна Гаврилюк повідомила, що слухачами 18 навчальних семінарів «Зимової агрошколи» впродовж сезону стали понад 240 учасників та дізнались багато нового про особливості вирощування помідорів,перцю,картоплі,капусти, часнику, малини, посадки та обрізки фруктових дерев, розведення та утримання бджіл, вирощування квітів, створення обслуговуючих кооперативів на селі та інші. До проведення занять були долучені консультанти – практики Віталій Ковальчук, Олена Панасюк, Олександр Гарбарук та Лариса Семенюк, спеціаліст відділу інвестицій і регіонального розвитку Олена Дичка.Відзначила суттєве зростання кількості учасників у продовж останніх 5 років, а також розширення тематики засідань. Це підтверджено слайдовими графіками та відгуками присутніх на підсумковому засіданні.

Заступник голови Старовижівської РДА Петро Філюк, охарактеризував основні напрямки розвитку сільського виробництва району та розповів про державні програми підтримки особистого селянського господарства. Підсумовуючи, наголосив, що, безумовно, отримані знання в «Зимовій агрошколі» стануть в пригоді тим, хто живе і трудиться на землі та любить свій край.

Слухачі дякували за потрібну та цікаву інформацію, отримані корисні знання та поради, що стануть запорукою в досягненні кращих врожаїв.

22 березня 2018 року

Працівниками Старовижівського районного центру зайнятості проведено робочу зустріч на базі Дубечненської об’єднаної територіальної громади.

Під час зустрічі з головою ОТГ Анатолієм Костючиком обговорено Положення про робочу групу з підготовки Стратегічного плану розвитку Дубечненської об’єднаної територіальної громади. До складу робочої групи вирішено включити директора центру зайнятості Сергія Шеремету.

Крім того Анатолій Петрович розповів про потребу в кадрах для укомплектування колективу. На даний час оголошено конкурс на заміщення вакантних посад головного спеціаліста з питань освіти, молоді та спорту і спеціаліста ІІ категорії – землевпорядника.

Разом з головою громади Анатолієм Костючиком працівники центру зайнятості відвідали місцевого підприємця Романа Свіржевського, який займається серійним виготовленням енергетичних систем.

Свій пілотний проект «Тепло, дароване сонцем» Роман Вікторович розвиває у трьох напрямках: сонячні колектори – пристрої для збору енергії випромінювання Сонця, які застосовуються для опалення приміщень та гарячого водопостачання; сонячні електростанції – інженерні споруди, що перетворюють енергію сонячного випромінювання на електричну енергію; та теплові насоси, які здійснюють відбір тепла з ґрунту.

Зараз завершується ремонт потужного виробничого приміщення під майбутні цехи і підприємець буде готовий навчити, а згодом і прийняти на роботу з десяток працівників.

Фахівці Старовижівського РЦЗ ознайомили молодого підприємця з переліком послуг, які може запропонувати працедавцям державна служба зайнятості сьогодні, а саме: порядок укомплектування робочих місць відповідно до потреб роботодавців, організацію професійного навчання безробітних під конкретні робочі місця як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві, компенсацію єдиного внеску за загальнообов’язкове державне соціальне страхування у разі працевлаштування безробітних на нові робочі місця, створення та використання електронного кабінету роботодавця, про терміни подання та порядок заповнення звітів до служби зайнятості, порядок організації та проведення інших робіт тимчасового характеру, інноваційні сервіси по підбору персоналу (використання відеорезюме безробітних, можливості проведення скайп - співбесід безробітного з роботодавцем, створення відео вакансії).

21 березня 2018 року

21 березня 2018 року в Старовижівському районному центрі зайнятості,відбувся семінар для осіб з особливими потребами. Його мета: підвищення мотивації до зайнятості, ознайомлення з перспективами зайнятості осіб з інвалідністю; додатковими гарантіями працевлаштування та соціальними послугами, які надає служба зайнятості.

Заступник директора - начальник відділу надання соціальних послуг Тетяна Гаврилюк, ознайомила слухачів з Положенням про порядок бронювання на підприємствах, в організаціях і установах робочих місць для працевлаштування громадян зазначеної категорії, розглядались питання щодо професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації даної категорії осіб.

До участі у семінарі були запрошеніспеціалісти управління соціального захисту населенняГанна Філонюк та Катерина Мазурова, якінадали присутнімдетальну інформацію щодо забезпечення осіб з інвалідністю санаторно-курортним лікуванням тапереліком документів, які для цього необхідні.

Начальник Старовижівського бюро правової допомоги Тетяна Штик у доступній формі ознайомила присутніх із законодавством, якерегулюєстатусосібзінвалідністю та захищає їх права, можливістю отримання ними юридичних послуг.

В ході спілкування учасники заходу отримали багато іншої корисної інформації щодо послуг служби зайнятості, отримали змістовні відповіді на поставлені питання.

Адже особи з інвалідністю є повноцінними і високоефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, соціально активними і життєрадісними людьми.

15 березня 2018 року

Партнер заходу – Волинський обласний центр зайнятості

бізнес-інтенсив

«4 Способи запуску продажів

у соцмережах за 1 день»

20березня 2018, 9:30 - 17:00

м. Луцьк, вул. Ярощука, 2 (Луцький міський центр зайнятості)

Хочете, щоб продажі завжди були високими (дійсно високими)? Ми не знаємо жодного підприємця, який не хотів би дізнатися якийсь геніальний і бажано простий секрет продажів через соцмережі. Люди пачками читають книги, статті, поради і т.д. Це вірна тактика, і вона дійсно допомагає прокачати навички продажу. Але є секрети, які весь цей час лежать у Вас «під носом». Саме про них і поговоримо на заході

МЕТА

  • Розробити план продажів через соцмережі і навчити учасників інструментів його реалізації на практиці.

ЗАВДАННЯ

  • Опрацювати і порівняти ефективність різних інструментів продажів через соцмережі
  • Підібрати оптимальний баланс платних та безкоштовних кроків для продажу продукту/послуги через соцмережі

ДЛЯ КОГО?

  • Керівники і власники малого бізнесу, старт-апери.
  • Директори та керівники підрозділів бізнесу.

ЕкспертСЕРГІЙ ГУТЮК

власник SMM-студії (особистий досвід просування в 100+ проектів). Маркетинг-блогер http://gutyuk.com/.

Професійна місія: «заразити» всіх підприємців України можливостями сучасних   технологій просування.

Професійний досвід/навики: Project Manager, Sales Trainer,

Public Relations (16   років).

ПРОГРАМА КУРСУ

1. Запуск продажів через профілі у соцмережах.

2. Запуск продажів через групи у соцмережах.

3. Запуск продажів через сторінкуу соцмережах без реклами

4. Запуск продажів через сторінку у соцмережах з рекламою.

Важливо! В рамках бізнес-інтенсиву відбудеться також презентація можливостей Національної Платформи Бізнес Взаємодії.

ІНФОРМАЦІЯ

Час початку заходу: 10:00.

Умови участі: безкоштовно (грантово) для учасників, які зареєструються та отримають підтвердження від організаторів.

З ПИТАНЬ РЕЄСТРАЦІЇІртаєва Юлія093 876 41 43

Дана програма відбувається в межах проекту Міжнародної організації з Міграції «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування ВПО та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні», який фінансується Міністерством Великої Британії з міжнародного розвитку (DFID). Виконавчим партнером у розвитку Платформи є Клуб Ділових Людей Україна – українська неурядова організація.

15 березня 2018 року

Фахівцем відділу взаємодії з роботодавцями Старовижівського районного центру зайнятості Наталією Кропивник проведено зустріч з вивільнюваними працівниками Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Старовижівського району.

Метою заходу було запобігання негативним наслідкам у трудовому колективі та зняття соціальної напруги.

Під час семінару присутнім надано інформацію про послуги служби зайнятості. Йшлося про порядок реєстрації в центрі зайнятості, зокрема за допомогою «електронної черги», права та обов’язки зареєстрованих безробітних, умови призначення матеріального забезпечення, можливості професійного навчання та стажування, підтвердження результатів неформального навчання, отримання ваучера для здобуття освіти особами, старшими за 45 років, можливості проведення скайп - співбесід безробітного з роботодавцем.

Крім того учасників семінару було ознайомлено з новою послугою служби зайнятості соціальним супроводом при працевлаштуванні, що здійснюється за підходом кейс-менеджменту та передбачає тісну взаємодію фахівця центру зайнятості з безробітною особою.

На завершення заходу працівники Територіального центру зрозуміли, що вони не залишаться сам на сам зі своєю проблемою, а за допомогою служби зайнятості та активізуючи власні зусилля, вони зможуть реалізувати своє право на подальшу трудову діяльність.

20 лютого 2018 року

Днями в Старовижівському професійному ліцеї відбувся випуск груп за професіями: «слюсар з ремонту та обслуговування автомобілів, водій автотранспортних засобів (категорій ”С”)» та «кухар, кондитер».Приємно, що на цю урочисту подію було запрошено фахівцівСтаровижівського районного центру зайнятості.

Після вручення атестатів про повну загальну середню освіту та дипломів кваліфікованих робітників з напутніми словами до випускниківзвернувсядиректор центру зайнятості Сергій Шеремета, який привітав із завершенням навчання, та побажав побільше оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Аджез отриманням професіїперед вчорашніми учнями ліцею відкриваютьсятисячі доріг, які ведуть у дивний світ праці і творчості.Тому, нехай на цьому шляху буде багато цікавих зустрічей і здійснення усіх задумів.

 

05 березня 2018 року

Днями в Старовижівському районномцу центрі зайнятості відбулося навчання для представників ОТГ та голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, представників влади. Захід проводився із залученням голови Волинської обласної громадської молодіжної організації «ВолинськийІнститут Підтримки та розвитку Громадських Інніціатив».

Петро Лавринюк ознайомив учасників заходу із прийняттям необхідних законів щодо енергоефективності будівель. Крім того, ознайомив з програмою Фонду Енергоефективності, яка орієнтована на реалізацію проектів ерергоефективності в багатоповерхових будинках, де створено ОСББ. Багато питань виникало і в представників новостворених в районі ОТГ.

Такі заходи сприяють об’єднанню зусиль влади, громадських організацій та активних жителів у справі покращення соціального стану та економічного розвиткунаселених пунктів.

14 лютого 2018 року

Днями в Старовижівському районномцу центрі зайнятості відбулося навчання для представників ОТГ та голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, представників влади. Захід проводився із залученням голови Волинської обласної громадської молодіжної організації «ВолинськийІнститут Підтримки та розвитку Громадських Інніціатив».

Петро Лавринюк ознайомив учасників заходу із прийняттям необхідних законів щодо енергоефективності будівель. Крім того, ознайомив з програмою Фонду Енергоефективності, яка орієнтована на реалізацію проектів ерергоефективності в багатоповерхових будинках, де створено ОСББ. Багато питань виникало і в представників новостворених в районі ОТГ.

Такі заходи сприяють об’єднанню зусиль влади, громадських організацій та активних жителів у справі покращення соціального стану та економічного розвиткунаселених пунктів.

02 січня 2018 року

1111111

 

  Центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості

  Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості – навчальні заклади, що сприяють професійно-технічній підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації дорослих громадян, чия професі

я стала неактуальною на ринку праці, або тих, хто потребує модернізації професійних навичок та умінь.
Навчання здійснюється за широким спектром робітничих професій, з урахуванням вимог ринку праці та перспектив розвитку регіону. Серед них професії деревообробної, металообробної та будівельної галузей, сфери побутового обслуговування населення і торгівлі, сільського господарства, автомобільного транспорту, туристичної сфери, готельного господарства, ресторанної справи, відродженню професій народних промислів та інші, які є перспективними на ринку праці.
  Навчання у ЦПТО здійснюється:
- за кошти Фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття, якщо громадянин отримав статус безробітного;
- за кошти роботодавця, який хотів би підвищити кваліфікацію персоналу на робочому місці без відриву від виробництва;
- за кошти громадян, що не мають статусу безробітного, проте хотіли б отримати освітню послугу.
  У навчальних закладах можна:
1. Отримати професійну підготовку за однією з ліцензованих закладом професій, не маючи попередніх знань та досвіду;
2. Підвищити кваліфікацію за основною професією – отримати вищий розряд або категорію;
3. Пройти курси цільового призначення – вивчити окрему технологію, метод, рецептуру, матеріали, обладнання в межах професійної підготовки без підвищення розряду.
  Порівняно із навчанням в інших освітніх закладах перекваліфікація у ЦПТО ДСЗ має такі переваги:
- прийом слухачів на навчання без вступних іспитів, незалежно від рівня освіти та віку;
- можливість навчатися наближено до місця проживання;
- стислі терміни – навчання за професією триває від 2 до 11 місяців;
- комфортна атмосфера для людей різного віку – методисти та викладачі центру мають значний досвід роботи зі слухачами різних вікових категорій, дорослими людьми;
- фінансова підтримка слухачів під час навчання – компенсування витрат на проїзд до навчального закладу, виплата матеріальної допомоги згідно чинного законодавства, повне забезпечення усіма необхідними матеріалами;
- слухачам з віддалених районів, інших регіонів України надається можливість проживання у комфортабельному гуртожитку готельного типу;
- можливість під час навчання заявити про себе, беручи участь у виставках, конкурсах професійної майстерності, заходах, що організовує служба зайнятості;
- можливість пройти індивідуальне навчання за професією;
- залучення до викладання професіоналів, щомають як педагогічний досвід, так і значний практичний досвід роботи за професіями, які викладають;
- використання у навчальному процесі новітніх технологій (спеціалізованих програмних засобів навчального призначення, відеоуроків, інтерактивних технологій), що дають можливість підвищити рівень засвоєння матеріалу;
- максимальне врахування вимог роботодавців – навчальні програми узгоджуються із представниками провідних підприємств регіону у відповідних галузях;
По завершенню навчання за професією випускник отримує свідоцтво державного зразка.

  Центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості:
- Рівненський центр професійно-технічної освіти;
- Львівський центр професійно-технічної освіти;
- Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти;
- Донецький центр професійно-технічної освіти;
- Івано-Франківський центр професійно-технічної освіти;
- Луганський центр професійно-технічної освіти;
- Одеський центр професійно-технічної освіти;
- Сумський центр професійно-технічної освіти;
- Харківський центр професійно-технічної освіти