Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

 04 лютого 2019 року

        З метою розширення інформованості безробітних, які перебувають на обліку в Старовижівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості 4 лютого 2019 року було проведено профорієнтаційний семінар для безробітних "Оволодій новою професією".
        Провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Людмила Понедільник ознайомила присутніх з переліком пропозицій для організації професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних за професіями (спеціальностями) на 2019 рік. Крім того, розповіла про можливість проходження навчання у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.
        Звернула увагу пошукачів роботи, що сьогодні є реальна можливість здобути за допомогою служби зайнятості професію, яка має попит на ринку праці, підвищити свою кваліфікацію або перекваліфікуватися. Оскільки, існує нагальна потреба у підготовці «верстатників широкого профілю» та «токарів» на замовлення ПрАТ «СКФ Україна» - одного найбільших ринкоутворюючих підприємств області. Безробітні мали можливіть переглянути презентацію даного підприємства.
         Досягнення своїх цілей та бути працевлаштованим в подальшому – це перспектива яка чекає після закінчення навчання.

01 лютого 2019 року

З метою впровадження положень Меморандуму про співробітництво між Міністерством юстиції України та Державною службою зайнятості, начальником Старовижівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області, проведено робочу зустріч із виконуючою обов'язки директора та фахівцями Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості

 
Світлина від Головне територіальне управління юстиції у Волинській області.
Світлина від Головне територіальне управління юстиції у Волинській області.

01 лютого 2019 року

УВАГА! 
✍️Хто бажає взяти участь у проекті створення сімейних молочних ферм.??????

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

Сьогодні, 30 січня 2019 року відбулось засідання колегії Старовижівської районної державної адміністрації. Першим питанням порядку денного було інформування про стан виконання Програми зайнятості населення Старовижівського району за 2018 рік.
Виконуюча обов'язки директора Старовижівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Тетяна Гаврилюк, 
доповідала по даному питанню. 
Заслухавши та обговоривши інформацію було прийнято рішення колегії райдержадміністрації щодо посилення роботи відповідальних структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів міністерств, інших підрозділів центральних органів виконавчої влади в питанні легалізації зайнятості населення, підвищення вимог до порушників чинного законодавства про працю.
Крім того, рекомендовано продовжити практику щодо передбачення коштів в місцевих бюджетах для проведення громадських робіт, що мають суспільно-корисний характер і є важливі для розвитку населених пунктів району.

25 січня 2019 року

25 січня 2019 року в.о.директора Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості Тетяна Гаврилюк, взяла участь в засіданні ради місцевого розвитку Сереховичівської об'єднаної територіальної громади, де ознайомила з ринком праці району та громади, розповіла про спільну роботу, методи та форми співпраці із службою зайнятості

25 січня 2019 року в.о.директора Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості Тетяна Гаврилюк, взяла участь в засіданні ради місцевого розвитку у Секунській сільській раді, де ознайомила присутніх з ринком праці району та сільської ради, можливими шляхами співпраці із службою зайнятості.

 

24 січня 2019 року

24 січня 2019 року в.о.директора Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятостіТетяна Гаврилюк взяла участь в засіданні ради місцевого розвитку Смідинської об'єднаної територіальної громади, де ознайомила з ринком праці району та громади, розповіла про спільну роботу, методи та форми співпраці із службою зайнятості

22 січня 2019 року

Створення об’єднаних територіальних громад – це одна з дієвих реформ із децентралізації влади, яка має принести позитивні зміни у розвитку держави. Співпраця з ОТГ займає вагоме місце у роботі Старовижівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості. Тому, 22 січня 2019 року фахівцями філії було відвідано новостворену Старовижівську об’єднану територіальну громаду, до складу якої увійшли п’ять сільських рад. В рамках зустрічі обговорено перспективи розвитку громади та напрямки організації громадських робіт на території громади у 2019 році. В.о. директора Тетяна Гаврилюк розповіла про сучасні електронні сервіси служби зайнятості: електронний кабінет роботодавця та безробітного, складання відеорезюме, можливості проведення скайп - співбесід безробітного з роботодавцем. Голова об’єднаної територіальної громади Володимир Семенюк зазначив, що служба зайнятості є надійним та перевірений часом партнером і співпраця завжди приносила позитивний результат.

17 січня 2019 року

Сьогодні фахівцями Старовижівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості було проведено семінар – навчання для роботодавців району зі штатною чисельністю від 8 осіб. Оскільки, внесено зміни до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості Інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, які набрали чинності з 08.01.2019 року відповідно до наказу Мінсоцполітики від 23.11.2018 року № 1763. Під час заходу присутнім роз’яснили поняття нормативу – квота та відповідальність роботодавця за її невиконання, а також надали практичну допомогу у заповненні даної інформації.

16 січня 2019 року

Служба зайнятості пропонує громадянам отримати ваучер на навчання, який допоможе опанувати нову професію або спеціальність, удосконалити знання та вміння.
За ваучером можна навчатися на фахівців різних галузей економічної діяльності: сільське господарство, будівництво, харчові технології, транспорт, інформаційні технології тощо. Громадяни самостійно визначають професію або спеціальність, за якою будуть отримувати освітні послуги, а також форму та місце навчання.
Право на отримання ваучера мають всі особи віком старше 45 років, які не досягли пенсійного віку, крім зареєстрованих безробітних; особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби); особи, які звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО, з числа осіб з інвалідністю; та для внутрішньо переміщених осіб.
Ваучер видається одноразово. Його вартість встановлюється в межах вартості навчання і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, визначеного законом на момент прийняття рішення про його видачу. 
За отриманням додаткової інформації прохання завертатись до фахівців Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості

16 січня 2019 року фахівцями Старовижіської районної філії Волинського обласного центру зайнятості був проведений семінар з вивільнюваними працівниками Комунального некомерційного підприємства «Старовижівський центр первинної медичної допомоги». ПІд час заходу присутніх ознайомили із ситуацією на ринку праці, наявними вільними робочими місцями, можливостями професійного навчання відповідно до здібностей та з урахуванням потреб ринку праці, отриманням ваучера на навчання, який допоможе опанувати нову професію або спеціальність, удосконалити знання та вміння. 
Учасники семінару були досить активні та зрозуміли, що служба зайнятості завжди готова їх підтримати, надати всі соціальні послуги, а головне - якнайшвидше допомогти у працевлаштуванні.

 

10 січня 2019 року фахівці Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості провели виїзний захід у Дубечненській об'єднаній територіальній громаді.Під час зустрічі окреслили перспективи подальшої співпраці, ознайомили зі станом сучасного ринку праці, актуальними вакансіями, змінами у законодавсті. Обговорили поточну потребу в кадрах територіальної громади та визначили напрямки організації громадських робіт у 2019 році.

           

08 січня 2019 року

8 січня 2019 року фахівцями Старовижівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості ( Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості)було організовано міні-ярмарок вакансій для СМП «Стара Вижваагробуд», на яку запрошено 21 безробітного. Керівник підприємства Сергій Махонюк, розповів про специфіку виконання робіт, вимоги до кандидатів, умови оплати праці. Оскільки об’єкт на якому будуть проводитись роботи знаходиться в селі Замшани Ратнівського району роботодавець забезпечує довіз працівників до місця роботи. Пятеро безробітних погодились виконувати певні види робіт за рахунок тимчасової зайнятості, шляхом організації робіт тимчасового характеру.

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.02 січня 2019 року

1111111

 

  Центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості

  Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості – навчальні заклади, що сприяють професійно-технічній підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації дорослих громадян, чия професі

я стала неактуальною на ринку праці, або тих, хто потребує модернізації професійних навичок та умінь.
Навчання здійснюється за широким спектром робітничих професій, з урахуванням вимог ринку праці та перспектив розвитку регіону. Серед них професії деревообробної, металообробної та будівельної галузей, сфери побутового обслуговування населення і торгівлі, сільського господарства, автомобільного транспорту, туристичної сфери, готельного господарства, ресторанної справи, відродженню професій народних промислів та інші, які є перспективними на ринку праці.
  Навчання у ЦПТО здійснюється:
- за кошти Фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття, якщо громадянин отримав статус безробітного;
- за кошти роботодавця, який хотів би підвищити кваліфікацію персоналу на робочому місці без відриву від виробництва;
- за кошти громадян, що не мають статусу безробітного, проте хотіли б отримати освітню послугу.
  У навчальних закладах можна:
1. Отримати професійну підготовку за однією з ліцензованих закладом професій, не маючи попередніх знань та досвіду;
2. Підвищити кваліфікацію за основною професією – отримати вищий розряд або категорію;
3. Пройти курси цільового призначення – вивчити окрему технологію, метод, рецептуру, матеріали, обладнання в межах професійної підготовки без підвищення розряду.
  Порівняно із навчанням в інших освітніх закладах перекваліфікація у ЦПТО ДСЗ має такі переваги:
- прийом слухачів на навчання без вступних іспитів, незалежно від рівня освіти та віку;
- можливість навчатися наближено до місця проживання;
- стислі терміни – навчання за професією триває від 2 до 11 місяців;
- комфортна атмосфера для людей різного віку – методисти та викладачі центру мають значний досвід роботи зі слухачами різних вікових категорій, дорослими людьми;
- фінансова підтримка слухачів під час навчання – компенсування витрат на проїзд до навчального закладу, виплата матеріальної допомоги згідно чинного законодавства, повне забезпечення усіма необхідними матеріалами;
- слухачам з віддалених районів, інших регіонів України надається можливість проживання у комфортабельному гуртожитку готельного типу;
- можливість під час навчання заявити про себе, беручи участь у виставках, конкурсах професійної майстерності, заходах, що організовує служба зайнятості;
- можливість пройти індивідуальне навчання за професією;
- залучення до викладання професіоналів, щомають як педагогічний досвід, так і значний практичний досвід роботи за професіями, які викладають;
- використання у навчальному процесі новітніх технологій (спеціалізованих програмних засобів навчального призначення, відеоуроків, інтерактивних технологій), що дають можливість підвищити рівень засвоєння матеріалу;
- максимальне врахування вимог роботодавців – навчальні програми узгоджуються із представниками провідних підприємств регіону у відповідних галузях;
По завершенню навчання за професією випускник отримує свідоцтво державного зразка.

  Центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості:
- Рівненський центр професійно-технічної освіти;

- Львівський центр професійно-технічної освіти;

- Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти;

- Донецький центр професійно-технічної освіти;

- Івано-Франківський центр професійно-технічної освіти;

- Луганський центр професійно-технічної освіти;

- Одеський центр професійно-технічної освіти;


- Сумський центр професійно-технічної освіти;

- Харківський центр професійно-технічної освіти;

-   Херсонський центр професійно-технічної освіти;

-  Полтавський центр професійно-технічної освіти;

 

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт