Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

    

16 квітня 2019 року

В рамках реалізації Агропроекту «Територія майстерності» 16 квітня в Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості відбувся майстер-клас для початківців по висаджуванню саджанців лохини. 
Захід проведено за участю постійної ведучої рубрики ecoVolyn на каналі YouTube консультанта-практика Марії Маник, яка ділилась власними секретами посадки й догляду за лохиною та як приготувати ґрунт, який буде до смаку саджанцям. 
Метою таких заходів є підвищення професійних компетенцій сільських жителів, сприяння розвитку підприємництва в аграрному секторі та підвищення ефективності ведення особистого селянського господарства.

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

12 квітня 2019 року

З метою формування у молоді позитивного ставлення до робітничих професій, розширення світогляду для учнів 9-х класів НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня -гімназія» смт Стара Вижівка була проведена професіографічна екскурсія на ТзОВ «Старовижівське паливо-торф». Така форма профорієнтаційної роботи дає можливість молоді ознайомитись із професією безпосередньо на виробництві.
По закінченні заходу учні отримали роздаткові матеріали щодо вибору професії, затребуваності робітничих професій на ринку праці.

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

11 квітня 2019 року

Увага!!! Навчання!!!????????

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

11 квітня 2019 року

В.о.директора Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості Тетяною Гаврилюк проведено робочі зустрічі з керівниками ДП "Старовижівський лісгосп" Анатолієм Ярмолюком та ТзОВ "Старовижівське паливо-торф" Євгенієм Рябцевим.
Основні питання, що розглядались: ознайомлення з можливістю організації професійного навчання на замовлення роботодавців та організація професіографічних екскурсій для учнів загальноосвітніх навчальних закладів району з метою формування у молоді позитивного ставлення до робітничих професій, розширення світогляду та допомоги у виборі майбутнього професійного шляху.

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

02 квітня 2019 року

Улюблена справа робить людину щасливою

Людина щаслива, коли робота приносить задоволення. А коли щаслива, то стає більш ефективною і результативною у своїй діяльності.
Недарма кажуть, що успішним в житті стає той, хто шукає можливості, а не відмовки. Безробітний Юрій Дмитрук, отримавши знання на курсах цільового призначення «підприємець-початківець», за сприянням служби зайнятості відкрив власну справу з реалізації запчастин для електро- та бензовиробів з наступним їх встановленням. Це дало йому можливість перетворити мрію на реальність.
«Зараз займаюсь ремонтом та сервісним обслуговуванням електро-бензо-інструменту. Крім того, проводжу діагностику інструменту, запчастини маю в наявності, при потребі можливе замовлення. Моя робота завжди буде необхідною», – говорить Юрій Миколайович. 
«Радію з того, що справа якою займаюся стала моїм власним бізнесом, і мрію про те, що і далі у мене все вдасться!» - підсумував молодий власник майстерні.

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

     02 квітня 2019 року

     Згідно розпорядження селищного голови Старовижівської селищної ради з 20 березня 2019 року розпочався місячник озеленення, прибирання та благоустрою території Старовижівської селищної ради. 
?В рамках проведення місячника фахівці Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості взяли активну участь у наведенні порядку на власній та закріпленій території. 
?Чистота нашого селища, його вулиць, дворів і будинків передусім залежить від кожного з нас.
Не будь байдужим – зроби свій внесок в наведені порядку!

01 квітня 2019 року

?Скористайтесь можливістю!!!
Термін навчання 1,5 місяці.

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

22 березня 2019 року

Професіографічна екскурсія - форма профорієнтаційної роботи, яка дає можливість розширити кругозір школярів про світ професій та отримати більше інформації саме про робітничі професії.
Оскільки Державне підприємство «Старовижівський лісгосп» має власну шишкосушарку, то фахівці Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості вирішили ознайомити учнів 8-х класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня села Дубечне з цікавим та незвичним процесом отримання насіння із шишок сосни. У Волинській області є лише дві шишкосушарки, куди привозять заготовлені шишки лісові господарства. 
В ході екскурсії, яка виявилась інформативною і пізнавальною, діти із зацікавленістю спостерігали за процесом отримання якісного посівного матеріалу.

22 березня 2019 року

В Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості завершилась #ГраСвітГромад. Гравці повністю досягли своєї мети та стали громадою інноваторів. 
Гра допомогла значно ширше подивитися на ситуацію в громаді через переживання відповідних ролей на собі та взаємодії з іншими. Дала змогу дуже концентровано змоделювати життя громад, відтворивши у стислий час у найрізноманітніших нюансах особливості тієї чи іншої громади.

Щиро дякуємо проектному менеджеру Смідинська громада Олені Крук, за надану можливість в ігровій формі вирішувати серйозні питання розвитку громад та представникам Дубечненська громада,Сереховичівської та Старовижівської ОТГ за активну участь та цікавий підхід до гри.

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.05 березня 2019 року
19 березня 2019 року
Профорієнтаційна робота з учнями загальноосвітніх навчальних закладів району триває. Сьогодні фахівці Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості завітали до ЗОШ І-ІІ ступеня села Галина Воля, де зустрілись з учнями 8-го та 9-го класів.
??Цікавою та корисною для школярів стала інформація про:
Платформу профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості, за допомогою якої можна визначити свої професійні схильності
формулу вдалого вибору професії «Хочу - Можу –Треба»
основні типи професій за предметом праці
професії майбутього
професійні якості людини по числу долі визначеному за датою народження
професійний астропрогноз
 
19 березня 2019 року
 
В.о. директора та фахівці Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості провели низку робочих зустрічей з головою та старостами Старовижівської об'єднаної територіальної громади. Мова йшла про організацію громадських робіт на території місцевої громади.
Адже проведення громадських робіт із залученням до них зареєстрованих безробітних здійснюватиметься на умовах співфінансування коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та місцевого бюджету. 
19 березня 2019 року відбулась зустріч в.о. директора районної філії Тетяни Гаврилюк та керівника Старовижівського виробничого управління житлово-комунального господарства Степана Поляка, де обговорено потребу у працівниках для проведення благоустрою території селища Стара Вижівка.
До участі у громадських роботах на території новоствореної Старовижівської громади в березні місяці буде залучено 10 безробітних, які будуть облагороджувати територію, щоб селище ставало ще більш привабливим
 

18 березня 2019 року

Вибір професії – важливий крок в житті

Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю - це один із напрямів діяльності служби зайнятості, завдяки якому підвищується мотивація молоді до вибору професії, у тому числі робітничої. Адже від правильності обраної професії залежить, як складеться життя в майбутньому. 
Тому, 18 березня 2019 року фахівці Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості провели профорієнтаційний урок для учнів 8-го класу загальносвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Буцинь.
Під час заходу учнів ознайомили з формулою вдалого вибору професії «Хочу - Можу –Треба», професіями майбутнього та типами професій за предметом праці. Крім того, визначили та розглянули професійні якості людини по числу долі за датою народження. На завершення, фахівець з профорієнтації Людмила Понедільник ознайомила учнів з Платформою профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості, за допомогою якої учні можуть визначити свої професійні схильності.
Сподіваємося, що практичні поради допоможуть школярам обрати у майбутньому саме ту професію, яка б приносила їм задоволення, та була суспільно корисною.
#вибірпрофесії #профорієнтація #молодь

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
 
18 березня 2019 року

Справжня «цариця» серед городніх культур — білокачанна капуста користується своєю популярністю цілком заслужено. Незважаючи на широку поширеність і доступність, вирощувати цю красуню досить проблематично. Існує безліч нюансів і особливостей отримання вдалого врожаю капусти, якими і поділилась консультант-практик Олена Панасюк 18 березня 2019 року на семінарі "Технологія вирощування капусти в умовах Полісся" для пошукачів роботи 

15 березня 2019 року

Вчора,14 березня 2019 року, в складі делегації від Старовижівського району, в. о.директора Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості Тетяна Гаврилюк взяла участь у засіданні Ради регіонального розвитку Волинської області. 
Захід проходив в Палаці культури імені Тараса Шевченка в місті Ковель.
Серед присутніх на заході – керівництво району, голови об'єднаних територіальних громад, депутати сільських та селищних рад,

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

15 березня 2019 року

Днями фахівцями Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості були організовані зустрічі з працівниками фінансового Управління Старовижівської районної адміністрації та працівниками комунального закладу «Старовижівська централізована бібліотечна система», які попереджені про вивільнення.
Мета заходів - роз’яснення правових питань, що виникають у випадку запланованого вивільнення. Вивільнюваних працівників ознайомили з новим порядком реєстрації безробітних, актуальними вакансіями в межах району та області, станом сучасного ринку праці, а також з послугами, які вони отримають у разі звернення до служби зайнятості. Зокрема, щодо пошуку підходящого місця праці, можливостей пройти професійну підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації, у тому числі в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

 

 14 березня 2019 року відбулась робоча зустріч в.о. директора Старовижівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Тетяни Гаврилюк та провідного юрисконсульта Тетяни Онищук з начальником Старовижівського районного відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області Сергієм Прохорчуком. На зустрічі обговорили основні напрямки співпраці, щодо сприяння зайнятості боржників з виплати аліментів, а також осіб, які мають майнові зобов’язання за рішенням суду, інших органів та стосовно яких відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби. 
Як результат, встановлено інформаційний стенд «Служба зайнятості інформує» на якому розміщено актуальні вакансії та інформацію про послуги служби зайнятості. Крім того домовлено, що державні виконавці будуть скеровувати боржників до Старовижівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості зайнятості для отримання соціальних послуг та можливого працевлаштування.

Сьогодні, 13 березня 2019 року, фахівцями Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості проведено тренінг-семінар "Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці" для учнів Старовижівського професійного ліцею. 
«На жаль, про проблеми дискримінації та торгівлі людьми ми чуємо дедалі частіше, їх наслідки є жахливими. Потерпілі особи платять високу ціну», – звернулась до учасників тренінгу провідний фахівець з профорієнтації Людмила Понедільник. Жертвою торгівлі людьми може стати хто завгодно, незалежно від статі, віку, соціального статусу.
В ході заходу учні дізналися про характерні ознаки торгівлі людьми, отримали корисну інформацію про допомогу, яку можуть отримати постраждалі особи, до кого звернутися за порадою та допомогою за кордоном та в Україні. Учасники тренінгу також отримали інформацію про корисні веб-сайти та телефони.
#торгівлялюдьми #людина_не_товар

05 березня 2019 року

Сьогодні фахівцями Старовижівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості було проведено профінформаційний семінар для осіб старше 45 років. Участь у заході взяла завідувач сектору адміністрування, ведення електронних реєстрів та захисту інформації Старовижівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області Оксана Дідух.
Основними питаннями, що обговорювались були реформування пенсійної системи, переваги легальних трудових відносин та використання дистанційних форм надання послуг громадянам. Оксана Михайлівна, звернув увагу присутніх на тому, що лише оформлена відповідно до чинного законодавства праця дає змогу заробити страховий стаж, і лише офіційна заробітна плата впливатиме на розмір майбутньої пенсії. Крім того, наголосила на необхідності здійснення контролю за накопиченими індивідуальними відомостями щодо набутого страхового стажу, в тому числі на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.
На завершення всі учасники мали можливість отримати відповіді на питання, що виникли під час зустрічі.

01 березня 2019 року       

Профорієнтація школярів є одним із пріорітетних напрямків роботи служби зайнятості, метою якої є, підвищення мотивації до вибору професії та орієнтація на робітничі професії, які потрібні на ринку праці. З цього приводу, 1 березня 2019 року фахівці Старовижівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості організували день відкритих дверей для учнів 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня села Смолярі.
Школярам розповіли про необхідність правильного та усвідомленого вибору майбутньої професії з урахуванням потреб регіонального ринку праці.
— Великою помилкою молоді при виборі професії є вибір, продиктований модою та престижністю, а не реальними можливостями та потребами ринку праці, — відмітила фахівець з профорієнтації Людмила Понедільник. — Вдалий вибір професійного майбутнього — це свого роду інвестиція, яка гарантує задоволення від результатів своєї праці та кар’єрне зростання.

01 березня 2019 року

Щоб допомогти зорієнтуватися у світі професій та надати поради щодо здійснення усвідомленого вибору майбутнього фаху фахівці Старовижівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості провели зустріч з учнями 8-9-х класів ЗОШ І-ІІ ступеня села Седлище. 
Учні охоче слухали інформацію, як обрати справу свого життя, щоб приносити найбільшу користь людям, почувати себе потрібним, повноцінним і задоволеним своєю працею. Також школярі отримали рекомендації щодо уникнення помилок і розчарувань при виборі майбутнього професійного шляху.
Крім того, присутніх ознайомили з компасом актуальних професій, професіями майбутнього та поінформували про можливість проходення тестування, в тому числі за допомогою онлайн-сервісу «Моя професія: консультаційна мережа».
Сподіваємось, що почута інформація стала корисною для дітей, і це допоможе знайти себе в подальшому житті.

01 березня 2019 року

 

  Центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості

  Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості – навчальні заклади, що сприяють професійно-технічній підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації дорослих громадян, чия професі

я стала неактуальною на ринку праці, або тих, хто потребує модернізації професійних навичок та умінь.
Навчання здійснюється за широким спектром робітничих професій, з урахуванням вимог ринку праці та перспектив розвитку регіону. Серед них професії деревообробної, металообробної та будівельної галузей, сфери побутового обслуговування населення і торгівлі, сільського господарства, автомобільного транспорту, туристичної сфери, готельного господарства, ресторанної справи, відродженню професій народних промислів та інші, які є перспективними на ринку праці.
  Навчання у ЦПТО здійснюється:
- за кошти Фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття, якщо громадянин отримав статус безробітного;
- за кошти роботодавця, який хотів би підвищити кваліфікацію персоналу на робочому місці без відриву від виробництва;
- за кошти громадян, що не мають статусу безробітного, проте хотіли б отримати освітню послугу.
  У навчальних закладах можна:
1. Отримати професійну підготовку за однією з ліцензованих закладом професій, не маючи попередніх знань та досвіду;
2. Підвищити кваліфікацію за основною професією – отримати вищий розряд або категорію;
3. Пройти курси цільового призначення – вивчити окрему технологію, метод, рецептуру, матеріали, обладнання в межах професійної підготовки без підвищення розряду.
  Порівняно із навчанням в інших освітніх закладах перекваліфікація у ЦПТО ДСЗ має такі переваги:
- прийом слухачів на навчання без вступних іспитів, незалежно від рівня освіти та віку;
- можливість навчатися наближено до місця проживання;
- стислі терміни – навчання за професією триває від 2 до 11 місяців;
- комфортна атмосфера для людей різного віку – методисти та викладачі центру мають значний досвід роботи зі слухачами різних вікових категорій, дорослими людьми;
- фінансова підтримка слухачів під час навчання – компенсування витрат на проїзд до навчального закладу, виплата матеріальної допомоги згідно чинного законодавства, повне забезпечення усіма необхідними матеріалами;
- слухачам з віддалених районів, інших регіонів України надається можливість проживання у комфортабельному гуртожитку готельного типу;
- можливість під час навчання заявити про себе, беручи участь у виставках, конкурсах професійної майстерності, заходах, що організовує служба зайнятості;
- можливість пройти індивідуальне навчання за професією;
- залучення до викладання професіоналів, щомають як педагогічний досвід, так і значний практичний досвід роботи за професіями, які викладають;
- використання у навчальному процесі новітніх технологій (спеціалізованих програмних засобів навчального призначення, відеоуроків, інтерактивних технологій), що дають можливість підвищити рівень засвоєння матеріалу;
- максимальне врахування вимог роботодавців – навчальні програми узгоджуються із представниками провідних підприємств регіону у відповідних галузях;
По завершенню навчання за професією випускник отримує свідоцтво державного зразка.

  Центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості:
- Рівненський центр професійно-технічної освіти;

- Львівський центр професійно-технічної освіти;

- Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти;

- Донецький центр професійно-технічної освіти;

- Івано-Франківський центр професійно-технічної освіти;

- Луганський центр професійно-технічної освіти;

- Одеський центр професійно-технічної освіти;


- Сумський центр професійно-технічної освіти;

- Харківський центр професійно-технічної освіти;

-   Херсонський центр професійно-технічної освіти;

-  Полтавський центр професійно-технічної освіти;

 

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт