11 січня 2021 року
останні оновлення: 11 січня 2021 року

Аналіз запитів на публічну інформацію, що надійшли до департаменту соціального захисту населення Волинської облдержадміністрації за 2020 рік

Впродовж 2020 року в департаменті зареєстровано 43 запити на інформацію, з яких:

- 39 запитів від фізичних осіб (17 запитів надійшло через облдержадміністрацію, 14 – безпосередньо до департаменту, 2 – через секретаріат Кабінету Міністрів, 6 – через Мінсоцполітики);

- 2 запити від громадських організацій (надійшло через облдержадміністрацію);

- 2 запити від інформаційних агентств, які надійшли через облдержадміністрацію;

- 1 запит від інформаційно-ресурсного центру Київська Школа Економіки (запит надійшов через облдержадміністрацію).

Зокрема, запитувалася наступна інформація:

 1. Про надання посадових інструкцій державних службовців обласних і районних державних адміністрацій.
 2. Про вакантні посади.
 3. Про соціальний захист вразливих верств населення.
 4. Про надання копії погодження на призначення на посаду начальника ДСЗН Горохівської РДА.
 5. Про преміювання працівників обласних і районних держадміністрацій за 2017-2020 роки.
 6. Про надання матеріалів, щодо визначення потреб населення адміністративно-територіальної одиниці у наданні соціальних послуг за останні три роки.
 7. Про порядок формування черги згідно постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 р. №719 та підстави для зміни черговості в ній протягом 2019-2020 роках.
 8. Про суму субвенції та суму використаних коштів обласним бюджетом на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування за 2017-2019 роки.
 9. Про порушення прав та вичерпний аналіз законодавства про психіатричну допомогу.
 10. Про перелік бюджетних програм відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту» та кількості осіб, що мають статус учасника бойових дій.
 11. Про внесення виправлення в рішення про опіку дитини.
 12. Про сплату в бюджет фінансових санкцій.
 13. Про видатки на надання житлових субсидій населенню.
 14. Щодо надання належним чином завірених копій документів, що стосуються питань виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.
 15. Щодо надання інформаційної довідки про призначення та виплату компенсації особі, яка здійснює догляд за особою, що досягла 80-річного віку.
 16. Про надання інформації та належним чином завірені копії документів про:

- видатки обласного бюджету на фінансову підтримку громадських об’єднань осіб з інвалідністю, у тому числі місцевих осередків підприємств і організацій невиробничої сфери таких громадських об’єднань за 2015-2020 роки;

 • надати копії документів, що підтверджують надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю, у тому числі місцевих осередків підприємств і організацій невиробничої сфери таких громадських об’єднань за 2015-2020 роки;
 • надати інформацію, хто є уповноваженою та/або відповідальною посадовою особою облдержадміністрації щодо надання відповіді на інформаційні запити.
 1. Чи здійснюється обласною державною адміністрацією страхування медичних працівників на випадок інфікування COVID-19 за власними програмами та/або за сприяння волонтерів/благодійників? Якщо так, то яка кількість медичних працівників була застрахована, на який термін та за чий кошт здійснювалось таке фінансування?
 2. Щодо надання публічної інформації про:

- перелік програм, розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання яких надавалась підтримка облдержадміністрації за 2017-2020 роки із зазначенням організації-переможця конкурсу, що його реалізує;

- період реалізації та короткий опис цілей у розрізі кожної програми, проєкту та заходу;

- фактичний обсяг бюджетного фінансування кожної програми, проєкту та заходу з початку його реалізації по теперішній час;

- інформація, щодо результатів показників виконання кожної програми, проєкту та заходу.

 1. Про надання переліку структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, які діють на території області, із зазначенням адрес їх електронної пошти, поштових адрес та номерів телефонів.
 2. Щодо надання публічної інформації про назву, персональний склад, порядок роботи (положення) останній звіт про діяльність структурного підрозділу облдержадміністрації, який приймає і розглядає заяви про направлення на альтернативну службу або про звільнення від призову на військові збори відповідно до Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу.

Усі запити вчасно опрацьовані та розглянуті. Усім запитувачам надано відповідь на запит про публічну інформацію, відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Департамент соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації