20190927152140.jpg, фото
27 вересня 2019 року
останні оновлення: 05 березня 2021 року

Чергове засідання регіональної координаційної ради з питань гендерної політики, протидії торгівлі людьми та запобігання домашньому насильству

27 вересня 2019 року відбулося чергове засідання регіональної координаційної ради з питань гендерної політики, протидії торгівлі людьми та запобігання домашньому насильству.

На засіданні було розглянуто наступні питання:
- реалізація у Волинській області регіонального компоненту проєкту «Поширення національного механізму взаємодії (НМВ) суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» та початок реалізації Всеукраїнського проєкту «Підвищення обізнаності людей з вадами зору та слуху щодо проблеми торгівлі людьми, безпечної міграції та працевлаштування» (доповіла Пахом’юк Н. В.–голова правління громадської організації «Волинські перспективи»);
- реалізація у Волинській області проєкту «Здійснення громадського контролю за виконанням політики протидії торгівлі людьми в Волинській, Житомирській, Рівненській, Сумській та Чернігівській областях» (представив Вальчук В. Ю – голова правління громадської організації «Велес+», регіональний експерт проекту)
- реалізація державної політики у сфері протидії та запобігання домашньому насильству в області у 2019 році. Перспективи на 2020 рік (виступила Гобод О.М.- директор департаменту соціального захисту населення Волинської ОДА).

 

Департамент соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації