20 лютого 2020 року
останні оновлення: 20 лютого 2020 року

Конференція з впровадження інфраструктурних та енергозберігаючих інноваційних проєктів Українського союзу промисловців і підприємців для об’єднаних територіальних громад

Конференція з впровадження інфраструктурних та енергозберігаючих інноваційних проєктів Українського союзу промисловців і підприємців для об’єднаних територіальних громад

За інформацією Міністерства розвитку громад та територій України повідомляємо, що Український союз промисловців і підприємців проводить 04 березня 2020 року Конференцію з впровадження інфраструктурних та енергозберігаючих інноваційних проектів УСПП для об’єднаних територіальних громад.

Метою конференції є обговорення можливостей реалізації інфраструктурних, проектів з енергоефективності та енергозбереження інноваційного напрямку на основі залучення провідних європейських екологічно безпечних технологій і рішень.

Український союз промисловців і підприємців планує реалізувати проекти за наступними напрямами:

-Інфраструктурні проєкти з біологічної очистки комунально-побутових стоків для малих населених пунктів. Використання провідних європейських технологій очистки стоків дозволить реалізувати ефективні екологічно безпечні рішення в сфері водовідведення.

- Інноваційні проекти Wasserkabel – впровадження енергоефективних розробок з опалення та охолодження приміщення на основі водних капілярних матів. Технологія дозволяє значно економити на комунальних витратах в період опалювального сезону на об’єктах соціальної інфраструктури населених пунктів

До участі запрошуються представники центральних органів державної влади та місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад, керівники проектних інститутів, будівельних організацій.

Конференція відбудеться за адресою: м. Київ, вул.Хрещатик,34 (програма додається).

Контактна особа в УСПП з питань реалізації проектів та участі у конференції: Масник Олег Іванович, тел.(044) 536-96-41, 536-96-37, (050) 353-33-88, електронна пошта: masnik@uspp.org.ua.

Програма конференції