20210816135835.JPG, фото
16 серпня 2021 року
останні оновлення: 16 серпня 2021 року

Молода письменниця Тетяна Регешук – гість Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки

10 серпня 2021 року у рамках VІ заняття школи молодого бібліотекаря «Професіоналізм + креативність = сучасний бібліотекар» у Волинську ДОУНБ імені Олени Пчілки завітала Тетяна Регешук – член Національної спілки письменників України.

Під час літературної імпрези, яку модерувала провідний методист Євгенія Лисюк, учасники зустрічі довідалися, що народилася письменниця в селі  Старосілля на Маневиччині. Закінчила місцеву школу та Маяківську школу-інтернат. Заняття Тетяни віршуванням бере початок зі шкільних літ. Навчаючись на філологічному факультеті Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, брала участь у літературних конкурсах. 2013 рік став щасливим для юної поетеси, адже вона здобула лауреата,  посівши    ІІ місце в VІІІ літературному конкурсі «Неповторність»,  який із 2002 року організовує управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації та головна бібліотека краю. Тетяна була учасником Всеукраїнської наради молодих літераторів, де звернула на себе увагу оригінальністю поетичного обдарування. За підсумками цієї наради 13 грудня 2015 року її було прийнято до Національної спілки письменників України. Вона – одна з наймолодших членів Волинської обласної письменницької  організації.

На початку літературної зустрічі молодим бібліотекарям було запропоновано перегляд випуску інтернет-видання «Таблоїд  Волині» за 18 лютого 2019 року, в якому Тетяна розповідає про свій поетичний світ.

Особливе зацікавлення Тетяни Регешук – Схід, зокрема – Китай. Після перебування в цій неповторній країні вона самотужки вивчає китайську мову. Була учасником 3-4 конгресу сходознавців на базі Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського (грудень 2020 року).

У відкритому доступі Інтернету опубліковане спільне з професором  Віктором Давидюком повідомлення  Т. Регешук «1001 ніч Орхана Памука і Салмана Рушді».

Тетяна  успішно склала іспити  нинішнього року в магістратуру Київського національного університету імені Тараса Шевченка і з                1 вересня буде вивчати у цьому престижному вузі мову і культуру Китаю. Східні мотиви присутні і в її поезії.

Під час зустрічі Тетяна Регешук отримала задоволення від спілкування з молодими бібліотечними працівниками Волині, яким припало до душі те, що всі свої твори вона читає напам’ять. Її самобутні  вірші – про кохання, війну і неспокійне сьогодення – сповнені оптимізму і залюбленості у світ. Учасники зустрічі побажали талановитій гості успіхів у житті та творчості.