20210721124108.jpg, фото
21 липня 2021 року
останні оновлення: 19 листопада 2021 року

Нарада-семінар про надання соціальних послуг

Сьогодні, 21 липня, за участю директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Сергія Страшного, заступника директора Оксани Гобод та начальника управління соціальних послуг цього департаменту Валентини Ковальчук, директорів інтернатних закладів відбулася нарада-семінар.

Метою робочої зустрічі стало питання моніторингу організації роботи щодо вжиття заходів з питань додержання та реалізації прав громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, які перебувають на повному державному утриманні в інтернатних закладах системи соціального захисту населення.

Вступним словом розпочав нараду директор Сергій Страшний, зазначивши основні моменти, які стоять на часі у співпраці департаменту та інтернатних закладів, зосередивши увагу на проблемних питаннях та їх подальшому вирішенні.

Заступниця директора департаменту Оксана Гобод поінформувала учасників про виконання вимог чинного законодавства щодо критеріїв діяльності надавачів соціальних послуг (затверджених постановою КМУ) та здійснення моніторингу надання соціальних послуг, оцінки їх якості та оприлюднення відповідних результатів.

У ході семінару сконцентрувала увагу на аналізі внутрішньої перевірки/моніторингу дотримання надавачем соціальної послуги Державного стандарту стаціонарного догляду за особами, які втратили здатність до самообслуговування чи не набули такої здатності за методикою Мінсоцполітики начальник управління соціальних послуг цього департаменту Валентина Ковальчук.

У свою чергу, керівники інтернатних закладів обговорили ряд питань, необхідних для надання соціальної послуги стаціонарного догляду.

Департамент соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації