20210329095314.jpg, фото
29 березня 2021 року
останні оновлення: 19 листопада 2021 року

Обговорили питання організації роботи щодо надання соціальних послуг на новій територіальній основі

26 березня 2021 року за участю заступника директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксани Гобод та начальника управління у справах осіб з інвалідністю, соціальних послуг та сімейної політики цього департаменту Валентини Ковальчук відбулася нарада-тренінг, який організував Турійський територіальний центр.

Запрошені учасники обговорили питання взаємодії структурних підрозділів соціального захисту населення органів місцевого самоврядування та організації роботи щодо надання соціальних послуг на новій територіальній основі.

Заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксана Гобод поінформувала учасників про виконання вимог чинного законодавства щодо визначення та впровадження ефективної моделі взаємодії між органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування для реалізації державної політики соціального захисту населення.

Зосередила увагу на тому, що основним ресурсом громади є її мешканці. Тому в кожній територіальній громаді необхідним є розвиток та забезпечення надання соціальних послуг, спрямованих на профілактику складних життєвих обставин, подолання або мінімізації їх негативних наслідків, особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, що належать до власних повноважень громад.

В ході тренінгу з основними вимогами законодавства, їх дотриманням, щодо забезпечення надання базових соціальних послуг та здійснення соціальної роботи, шляхом мобілізації зусиль та ресурсів усіх суб’єктів господарювання, що є на території територіальної громади, ознайомила начальник управління у справах осіб з інвалідністю, соціальних послуг та сімейної політики департаменту Валентина Ковальчук.

 У свою чергу, директори терцентрів, центрів надання соціальних послуг порушили  проблемні питання, що виникають у надавача соціальних послуг при застосуванні в роботі нових нормативних документів.

Департамент соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації