07 жовтня 2021 року
останні оновлення: 01 листопада 2021 року

Повідомлення Луківської селищної ради (смт Луків Ковельського району)

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

  1. Повна назва документа державного планування:

Детальний план території для нового будівництва системи газопостачання зерносушарки по вул. Смідинській, 6 у смт Луків Волинської області.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Луківська селищна рада.
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення:
    • Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та її оприлюднення в газетах: «Обʼява» №30 (582) від 5 серпня 2021 року та «Волинський ринок» №22 (1126) від 5 серпня 2021 року.
    • Дата подання повідомлення про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку в газетах: «Обʼява» №31 (583) від 12 серпня 2021 року та «Волинський ринок» №23 (1127) від 12 серпня 2021 року.
    • Способи участі громадськості:

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу СЕО та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та заяви про визначення обсягу СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

3.4. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, де можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Луківська селищна рада Ковельського району Волинської області

44810, Волинська область, Ковельський район, смт Луків, вул. Незалежності, 7.

3.5. Орган, до якого подаються зауваження та пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень та пропозицій:

Луківська селищна рада Ковельського району Волинської області, на адресу: 44810, Волинська область, Ковельський район, смт Луків, вул. Незалежності, 7.

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

3.6 Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Луківська селищна рада Ковельського району Волинської області, за адресою: 44810, Волинська область, Ковельський район, смт Луків, вул. Незалежності, 7.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування - відсутня.