27 липня 2021 року
останні оновлення: 01 листопада 2021 року

Повідомлення Рівненської сільської ради (с. Будники Любомльського району)

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

  1. Повна назва документа державного планування:

Генеральний план с. Будники Любомльського району Волинської області.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Рівненська сільська рада.
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення:
    • Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та її оприлюднення в газетах: «Наше життя» від 09 червня 2021 року, «Новий погляд+» від 11 червня 2021 року.
    • Дата подання повідомлення про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку в газетах: «Новий погляд+» від 16 липня 2021 року №28 (300), «Наше життя» від 16 липня 2021 року №54 (9875).
    • Способи участі громадськості:

Пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

3.4. Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: не передбачається проведення громадських слухань.

3.5. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, де можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Рівненська сільська рада Любомльського району Волинської області

44332, Волинська область, Любомльський район, с. Рівне, вул. Шкільна, 2, email: rivne.lbm@gmail.com.

3.6. Орган, до якого подаються зауваження та пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень та пропозицій:

Пропозиції надавати на адресу – Рівненська сільська рада Любомльського району Волинської області, на адресу: 44332, Волинська область, Любомльський район, с. Рівне, вул. Шкільна, 2, email: rivne.lbm@gmail.com.

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

3.7 Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Рівненська сільська рада Любомльського району Волинської області, за адресою: 44332, Волинська область, Любомльський район, с. Рівне, вул. Шкільна, 2, email: rivne.lbm@gmail.com.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування - відсутня.