13 липня 2018 року
останні оновлення: 10 листопада 2021 року

ПрАТ "Володимир-Волинська птахофабрика"

До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля (ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика»)

Керуючись статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації оприлюднює Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Приватного акціонерного товариства «Володимир-Волинська птахофабрика» від 11 червня 2018 року № 2018611953.

Метою зазначеної планованої діяльності є видобування питних підземних вод з ділянки надр, де розташований водозабір ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» (свердловини №1 (202) та №2 (249)) на території с. Федорівка Володимир-Волинського району Волинської області.

Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів, з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати управлінню екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля.

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання – ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля  можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/953/reports/a6e6d00b7729917d7e20900cea1b42ee.pdf або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації.

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу Управління екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації, м. Луцьк, Київський майдан, 9, тел. (0332) 74 01 32, або на електронну адресу: eco@voleco.voladm.gov.ua