02 квітня 2020 року
останні оновлення: 09 листопада 2020 року

Про організацію контролю за виконанням документів органів виконавчої влади вищого рівня, розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації за березень 2020 року

Протягом березня 2020 року до сектору контролю апарату облдержадміністрації (далі – сектор контролю) надійшло 246 документів органів влади вищого рівня, з них: 21 лист Офісу Президента України, 3 розпорядження, 6 постанов, 34 доручення Прем‘єр-міністра України та  29 листів Секретаріату Кабінету Міністрів України. Із загальної кількості документів 227 виконані, 19 залишається на контролі  як такі, що містять певну періодичність звітування. Особлива увага приділяється роботі з реагування на запити і звернення народних депутатів, депутатів місцевих рад. У березні 2020 року надійшло 44 таких документи, три з яких були виконані з порушенням термінів  встановлених чинним законодавством.

З основної діяльності зареєстровано 7 розпоряджень, 6 доручень та 2 протокольні доручення голови облдержадміністрації для забезпечення контролю за їх виконанням. Облік та контроль вхідної та вихідної кореспонденції, розпоряджень голови облдержадміністрації здійснюється за допомогою системи електронного документообігу АСКОД.

Протягом звітного періоду до Офісу Президента України надіслано 17 інформацій. Також, за цей же період надіслано 48 інформацій до Кабінету Міністрів України.

За даними системи електронного документообігу АСКОД протягом березня 2020 року на контролі перебувало 833 завдання, що визначені урядовими документами. Серед цих документів найбільше завдань ставилось управлінню охорони здоров’я (148), департаменту соціального захисту населення (144) облдержадміністрації. Відповідальним виконавцям завчасно та систематично надаються щотижневі й щомісячні електронні, або усні нагадування-попередження про закінчення строків виконання завдань, визначених документами.

Реєстр допущених порушень виконавської дисципліни при організації виконання актів законодавства, указів Президента України, доручень Кабінету Міністрів України у структурних підрозділах обласної державної адміністрації, територіальних органах міністерств та інших центральних органів виконавчої влади готується  та аналізується щоп’ятниці. За березень цього року виконавцями документів було допущено 9 порушень терміну виконання документів.

З метою вжиття конкретних заходів та підвищення рівня виконавської дисципліни та недопущення в роботі порушень термінів виконання документів сектором контролю підготовлено службову записку на ім’я керівника апарату облдержадміністрації від 30.03.2020 № 3103/58/1-20.

На виконання завдань, визначених Президентом України
Володимиром Зеленським у зверненні від 16 березня 2020 року щодо
протидії коронавірусу в області,  сектором контролю підготовлено доручення керівника апарату облдержадміністрації від 16.03.2020 № 1697/17/2-20.