05 липня 2020 року
останні оновлення: 09 листопада 2020 року

Про організацію контролю за виконанням документів органів виконавчої влади вищого рівня, розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації за червень 2020 року

Протягом червня 2020 року до сектору контролю апарату облдержадміністрації (далі – сектор контролю) надійшло 249 документів органів влади вищого рівня, з них: один Указ Президента України, 29 листів Офісу Президента України, 2 постанови,  13 доручень Прем‘єр-міністра України та  45 листів Секретаріату Кабінету Міністрів України. Із загальної кількості документів 246 виконаних, 3 залишаються на контролі  як такі, що містять певну періодичність звітування. Особлива увага приділяється роботі з реагування на запити і звернення народних депутатів, депутатів місцевих рад. У червні 2020 року надійшло 26 таких документів, які розглянуті по суті порушених питань у встановлені терміни.

З основної діяльності зареєстровано 5 розпоряджень, 4 доручення голови облдержадміністрації для забезпечення контролю за їх виконанням. Облік та контроль вхідної та вихідної кореспонденції, розпоряджень голови облдержадміністрації здійснюється за допомогою системи електронного документообігу АСКОД.

Протягом звітного періоду до Офісу Президента України надіслано 17 інформацій. Також, за цей же період надіслано 41 інформацію до Кабінету Міністрів України.

За даними системи електронного документообігу АСКОД протягом червня 2020 року на контролі перебувало 1014 завдань, що визначені урядовими документами. Серед цих документів найбільше завдань ставилося управлінню охорони здоров’я (170), департаменту інфраструктури (145), облдержадміністрації. Відповідальним виконавцям завчасно та систематично надаються щотижневі й щомісячні електронні, або усні нагадування-попередження про закінчення строків виконання завдань, визначених документами.

Реєстр допущених порушень виконавської дисципліни при організації виконання актів законодавства, указів Президента України, доручень Кабінету Міністрів України у структурних підрозділах обласної державної адміністрації, територіальних органах міністерств та інших центральних органів виконавчої влади готується  та аналізується щоп’ятниці. За червень цього року виконавцями документів було допущено одне  порушення терміну виконання документів.

          На виконання Указу Президента України від 9 липня 2007 року № 615/2007 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 червня 2007 року “Про стан виконання рішень Ради національної безпеки і оборони України” та відповідного доручення Кабінету Міністрів України поінформовано Раду національної безпеки і оборони України та Кабінет Міністрів України про стан виконання окремих рішень Ради національної безпеки і оборони України, що введені у дію указами Президента України, перебувають на контролі та строки виконання яких закінчилися до 01 липня 2020 року, виконавцем яких було визначено облдержадміністрацію. В цілому було проаналізовано виконання 5 завдань, визначених 5 указами Президента України, надано відповідні висновки та пропозиції.

На виконання завдань, визначених за результатами позачергового
засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та
надзвичайних ситуацій 16 червня 2020 року, з метою підготовки до проведення перевірки та посилення контролю за своєчасним і безумовним виконанням в області завдань, визначених дорученнями Прем’єр-міністра України та актами Кабінету Міністрів України сектором контролю підготовлено проект доручення голови облдержадміністрації від 18 червня 2020 року № 4158/17/2-20.

          Вивчено та опрацьовано завдання, визначені листом Секретаріату Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 № 19880/0/2-20 та надіслані пропозиції щодо зняття з контролю виконання обласною державною
адміністрацією завдань, які містяться у протокольних рішеннях Кабінету Міністрів, дорученнях, листах керівництва Кабінету Міністрів України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, міністерств, інших  центральних органів виконавчої влади.

          З метою здійснення моніторингу стану виконання завдань, визначених Прем’єр-міністром України у дорученнях та резолюціях, на виконання листа Секретаріату Кабінету Міністрів України від 21.04.2020 № 13306/0/2-20 завідувача сектору контролю визначено відповідальною особою за внесення відомостей до онлайн-таблиць, які розміщуються за відповідними посиланнями. Зазначений моніторинг здійснюється щосереди.