05 березня 2020 року
останні оновлення: 09 листопада 2020 року

Про організацію контролю за виконанням документів органів виконавчої влади вищого рівня, розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації за лютий 2020 року

Протягом лютого 2020 року до сектору контролю апарату облдержадміністрації (далі – сектор контролю) надійшло 267 документів органів влади вищого рівня, з них: 13 листів Офісу Президента України, 4 розпорядження, 4 постанови, 53 доручення Прем‘єр-міністра України та  26 листів Секретаріату Кабінету Міністрів України. Із загальної кількості документів 226 виконані, 41 залишається на контролі  як такі, що містять певну періодичність звітування. Особлива увага приділяється роботі з реагування на запити і звернення народних депутатів, депутатів місцевих рад. У лютому 2020 року надійшло 23 таких документи, один з яких виконаний з порушенням термінів  встановлених чинним законодавством.

З основної діяльності зареєстровано 5 розпоряджень, 5 доручень та 2 протокольні доручення голови облдержадміністрації для забезпечення контролю за їх виконанням. Облік та контроль вхідної та вихідної кореспонденції, розпоряджень голови облдержадміністрації здійснюється за допомогою системи електронного документообігу АСКОД.

Протягом звітного періоду до Офісу Президента України надіслано 21 інформацію. Також, за цей же період надіслано 38 інформацій до Кабінету Міністрів України.

За даними системи електронного документообігу АСКОД протягом лютого 2020 року на контролі перебувало 730 завдань, що визначені урядовими документами. Серед цих документів найбільше завдань ставилось департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства (140), управлінню охорони здоров’я (81) облдержадміністрації. Відповідальним виконавцям завчасно та систематично надаються щотижневі й щомісячні електронні, або усні нагадування-попередження про закінчення строків виконання завдань, визначених документами.

Реєстр допущених порушень виконавської дисципліни при організації виконання актів законодавства, указів Президента України, доручень Кабінету Міністрів України у структурних підрозділах обласної державної адміністрації, територіальних органах міністерств та інших центральних органів виконавчої влади готується  та аналізується щоп’ятниці. За лютий цього року виконавцями документів було допущено 6  порушень терміну виконання документів.

На виконання листа Секретаріату Кабінету Міністрів України від 31.01.2020 № 2836/0/2-20, з метою удосконалення процесів виконання функцій місцевими державними адміністраціями, оптимізації завдань, відповідно до визначеного переліку сектором контролю опрацьовано та знято з контролю 165 документів, які втратили актуальність і не потребують звітування центральним органам виконавчої влади.

14 лютого 2020 року завідувачем сектору контролю апарату облдержадміністрації проведено навчання для працівників управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій/міськвиконкомів, відповідальних за роботу у системі електронного документообігу АСКОД.