20201231083248.jpg, фото
21 грудня 2020 року
останні оновлення: 31 грудня 2020 року

Реалізація державної програми монетизації пільг

Відповідно до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №373 (зі змінами), після закінчення опалювального сезону залишки коштів на рахунку для виплати пільг, відображені на облікових записах пільговиків, які утворилися станом на 1 червня, виплачуються пільговикам АТ ,,Ощадбанк” шляхом перерахування таких коштів на поточні рахунки зазначених осіб, відкриті в АТ ,,Ощадбанк”.


За інформацією Мінсоцполітики на облікових записах пільговиків із закінченням опалювального періоду утворились великі суми зекономлених коштів.
У зв'язку з цим, управліннями соціального захисту населення доведено до відома пільговиків про необхідність відкриття в «Ощадбанку» рахунків з метою перерахування на них зекономлених сум і використання їх на власний розсуд.

Довідка.
У зв'язку з реформою системи пільгового забезпечення (монетизація пільг) протягом 2020 року пільги у грошовій готівковій формі на оплату житлово-комунальних послуг профінансовано на рахунки понад 12 тисяч осіб на загальну суму 101,5 млн. грн., у безготівковій формі – понад 48 тисяч осіб на суму 196,3 млн. грн.
Готівкою пільгу на придбання твердого палива та скрапленого газу отримали 26,1 тисячі пільговиків на суму 42,2 млн. грн.

Департамент соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації