20210524111734.jpg, фото
24 травня 2021 року
останні оновлення: 24 травня 2021 року

Уряд спростив процедуру взяття на квартирний облік внутрішньо переміщених осіб з числа учасників бойових дій, які у складі добровольчих формувань брали безпосередню участь в АТО/ООС

Відтепер учасники бойових дій-переселенці, які захищали Україну в складі добровольчих формувань зможуть реалізувати своє право на отримання житла. Відповідне рішення було прийняте на засіданні Уряду.


Ним Кабінет Міністрів України вніс зміни ініційовані Мінветеранів до "Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР".
Зокрема, врегулювано прогалини у законодавстві щодо забезпечення житлом учасників бойових дій з числа внутрішньо переміщених осіб, які у складі добровольчих формувань брали безпосередню участь в АТО/ООС.

Також ухваленими змінами, спрощено адміністративну процедуру взяття на квартирний облік, відповідно до статусу, та збережено попередній час перебування на квартирному обліку за внутрішньо переміщеними особами, у разі їх переїзду за новим місцем проживання.


Наразі ж відомо, що по Україні у складі добровольчих формувань брали безпосередню участь в АТО близько 3000 осіб.
Зміни опубліковані та розміщені на сайті Кабінету Міністрів України https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-pravil-obliku-gromadyan-yaki-potrebuyut-polipshennya-s190521

 

Департамент соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації