20210618142129.jpg, фото
18 червня 2021 року
останні оновлення: 19 листопада 2021 року

Вчимося працювати по новому!

14 квітня Кабінет Міністрів України затвердив постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. №321», відповідно до якої суттєво змінено Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації.

Забезпечення особи засобами реабілітації, надання послуг з післягарантійного ремонту та технічного обслуговування засобів реабілітації здійснюються згідно з договорами, укладеними територіальним відділенням Фонду з підприємством.

З метою відпрацювання чіткої комунікації між Фондом, органами соцзахисту і підприємствами, 17 червня 2021 року директор департаменту соціального захисту населення Волинської облдержадміністрації Сергій Страшний, начальник управління у справах осіб з інвалідністю, соціальних послуг та сімейної політики Валентина Ковальчук провели нараду-семінар для спеціалістів  Волинського відділення фонду соціального захисту інвалідів.

В ході семінару покроково відпрацьовано впровадження нового механізму, передбаченого новим Порядком, узгоджено питання удосконалення координації роботи між спеціалістами райміськуправлінь та спеціалістами фонду щодо  підвищення якості реабілітаційних послуг, алгоритм опрацювання замовлень, вимоги до оформлення документації, вирішення складних/практичних питань, що виникають в роботі під забезпечення ТЗР тощо.

Департамент соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації