20181214130747.jpg, фото
23 листопада 2018 року
останні оновлення: 05 березня 2021 року

Відкриття акції «16 днів проти насильства»

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня проводиться  Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» з метою підвищення обізнаності громадськості з питань попередження домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми та формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

23 листопада о 16 годині на Замковій площі відбулося відкриття Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» за участі заступника голови облдержадміністрації С. Мишковець, суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, молоді, громадськості та засобів масової інформації.

У рамках відкриття акції учасниками гендерного інтерактивного театру «Дзеркало» Луцького педагогічного коледжу представлено виставу «Скалки дзеркала Тролів» (запобігання домашньому насильству та гендерної дискримінації у суспільстві).

На завершення акції визначну пам’ятку Волині – Луцький замок, було підсвічено у помаранчевий колір – офіційний колір кампанії, а учасники долучилися до інформаційного флешмобу #Жити_без_насильства.

 

Департамент соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації