20211019151945.jpg, фото
19 жовтня 2021 року

19 жовтня в Україні відзначається День відповідальності

Цього дня також народився Богдан Гаврилишин, відомий український філантроп та автор Декларації відповідальності людини, збірки постулатів, якими може керуватися людина, щоб бути більш відповідальною та успішною в своєму щоденному житті.

Богдан Гаврилишин вірив, що з особистої відповідальності кожного починається поступ до демократичного, інклюзивного та ефективного суспільства.

Що ж таке відповідальність? Як це чинити відповідально? Без визначень, а на простих прикладах:

бути відповідальним це – вакцинуватися, щоб вберегти не лише себе, а і свою родину і суспільство;

бути відповідальним – це не переходити дорогу на червоний, берегти себе і не спричиняти горя іншим учасник дорожнього руху;

бути відповідальним – це не палити сміття та листя, адже дихати токсичним димом це шкодити і собі і людям.

Це всього декілька прикладів відповідальних вчинків, але уявіть як далеко просунулось би наше суспільство, якби кожен робив хоча б ці три вчинки?

Дізнатися наскільки Ви відповідальна людина і що Ви ще можете робити щодня, щоб прокачати свої навички з відповідальності можете зі спеціального тесту .

Розробили цей тест спеціально до Дня відповідальності людини Міністерство інформаційної політики, Фонд Родини Богдана Гаврилишина / Bohdan Hawrylyshyn Family Foundation, Центр демократії та верховенства права та Gwara Media

То ж поїхали! Посилання на тест️ https://gwaramedia.com/.../naskilki-vy-vidpovidalna-lyudina/

З Днем Відповідальності людини!