20210608145201.jpg, фото
08 червня 2021 року

Автора найкращого публіцистичного матеріалу у галузі журналістики буде нагороджено премією імені В’ячеслава Чорновола

Автора кращої публіцистичної роботи в галузі журналістики Держкомтелерадіо України преміює на суму 20 тис. гривень. Відтак, до 10 серпня 2021 року триває прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола.

Слід зазначити, що премію у розмірі 20 тис. гривень присуджується щороку авторам нових  оригінальних  публіцистичних   творів   у   галузі журналістики,  що  сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його  національної  свідомості   та   самобутності,   опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді упродовж останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії. Свої роботи можуть висунути, як окремі автори, так і творчі колективи у складі не більше п’яти осіб.

Зокрема, щоб взяти участь необхідно до 10 серпня 2021 року подати:

– клопотання про присудження Премії з короткою  характеристикою твору та його автора;

– примірник твору на  матеріальному  носієві  з  підтвердженням його   оприлюднення   (примірники   друкованих   засобів   масової інформації,  телепередачі  та  радіопрограми  на  компакт-дисках у форматі DVD);

– копію паспорта  (у  разі   висунення   на   здобуття   Премії колективу - копії паспортів кожного члена колективу).

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України (з поміткою «на здобуття Премії імені В'ячеслава Чорновола  за  кращу  публіцистичну роботу  в галузі журналістики»).

Клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора (у форматі word), а також електронну версію твору потрібно надсилати Держкомтелерадіо на електронну адресу iv@comin.gov.ua.

Телефон для довідок:  (044)  278-86-96.

Також із положенням про Премію можна ознайомитись на офіційному вебсайті Держкомтелерадіо за посиланням: https://bit.ly/3x6oCee.

Нагадаємо, що премія імені В’ячеслава Чорновола присуджується з 2004 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України.

 Державний комітет телебачення та радіомовлення України