20210908151611.jpg, фото
08 вересня 2021 року

Делегація від Волині взяла участь у IX Національному молитовному сніданку України

Сьогодні, 8 вересня 2021 року, у Києві відбувся IX Національний молитовний сніданок України, присвячений 30-річчю Незалежності нашої держави. У складі делегації від області участь у міжнародному заході взяв заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко.

До слова, національні молитовні сніданки є багаторічною традицією в багатьох демократичних країнах світу. Вже понад 60 років вони проходять у Конгресі США, Європарламенті, Німеччині, Великій Британії, Норвегії та інших країнах.

В Україні такі заходи за участю представників релігійних організацій, державних діячів, політиків, української творчої інтелігенції, журналістів та вчених проходять вдев’яте та вважаються найбільшими в Європі.  Цьогоріч участь у IX Національному молитовному сніданку України взяла рекордна кількість учасників – понад 1000 осіб із 15 країн світу, у тому числі, керівництво України, провідні політики нашої держави, США та країн Європейського Союзу.

Зокрема, до спільної молитви за Україну сьогодні долучилися конгресмен США від штату Каліфорнія Хуан Варгас, конгресмен США від штату Пенсильванія, співголова українського кокусу в Конгресі США Браян Фітцпатрік та Боб МакЮен – конгресмен США п’яти скликань від штату Огайо, радник Президента Рональда Рейгана, який допомагав Україні на етапі становлення її незалежності.

«Такі заходи духовного спрямування об’єднують нас незалежно від політичних та релігійних поглядів, адже направлені на досягнення спільної мети для всіх українців – утвердження вільної, мирної, незалежної України, збереження в державі духовних та моральних цінностей», – зазначає заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації