20210623091551.jpg, фото
23 червня 2021 року

День державної служби: професійне свято тих, чиє призначення – служити народові України

Вітання голови обласної державної адміністрації Юрія Погуляйка з Днем державної служби

У світі існує безліч різних професій, кожна з яких є по-своєму важливою. Сумлінну працю людей ми зазвичай вшановуємо, відзначаючи професійні свята.  

Щороку 23 червня в Україні своє професійне свято відзначають люди, чиє професійне призначення – служити своєму народові та державі.

Саме з вас, шановні державні службовці, починається довіра до влади. Від вас, вашої щоденної праці, відповідальності, вміння успішно вирішувати повсякденні проблеми людей, оперативно реагувати на запити суспільства залежить імідж та ефективність державного управління. 

Тож у день професійного свята – Дня державної служби, щиро зичу, аби ваш авторитет базувався на визнанні вашої професійної компетентності, високих моральних та ділових якостях, бажанні та умінні працювати в інтересах суспільства.  

Нехай професія, яку ви обрали для себе, стане для вас не лише відповідальним завданням держави, а й почесною місією служіння народу України. Хай дії ваші будуть справедливими та мудрими, а щоденна праця викликає повагу та довіру громадян. 

Від душі бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, миру, невичерпного оптимізму, професійних успіхів та життєвих гараздів.

Голова обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко